Andrzej Fonfara – Marcin Najman: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na Fonfara - Najman

Andrzej Fonfara – Marcin Najman: typy na walkę wieczoru Clout MMA 1. W najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza w historii gala federacji Clout. W klatce zobaczymy sporo znanych twarzy – byłych sportowców, celebrytów czy influencerów. W ostatniej potyczce gali, a więc w main-evencie naprzeciw siebie stanie polski bokser – były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej, a także “król freakfightów”. Bez wątpienia więc emocji w tym pojedynku nie zabraknie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Andrzej Fonfara – Marcin Najman, to znajdziesz je nieco niżej. Serdecznie zapraszam do lektury!

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Andrzej Fonfara – Marcin Najman, typy i przewidywania

Fonfara w swojej karierze święcił triumfy na największych ringach bokserskich świata. Stoczył aż 35 walk, z czego 30 razy zwyciężał i tylko 5 razy musiał uznać wyższość swoich rywali. Polak w ostatnich latach swojej kariery bokserskiej był na ustach wszystkich kibiców tej dyscypliny w naszym kraju, ale nie tylko. Wystarczy spojrzeć na gale, w których brał udział – w większości z nich toczył walki o pas i występował w main-evencie imprez organizowanych w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie. Swoją ostatnią walkę stoczył w 2019 roku, kiedy to lepszy od niego okazał się Adonis Stevenson. Po tym pojedynku Polak zakończył karierę i teraz wraca w zupełnie innej formule, bowiem w MMA. Na początek swojego nowego wyzwania ma dość łatwego rywala, z którym powinien poradzić sobie bez jakichkolwiek problemów. Ale czy rzeczywiście tak będzie?

Clout MMA: Andrzej Fonfara – Marcin Najman

Kto wygra walkę wieczoru?
ANDRZEJ FONFARA 67%
MARCIN NAJMAN 33%
24+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • ANDRZEJ FONFARA
  • MARCIN NAJMAN

 

Najman natomiast próbował swoich sił w wielu rożnych sportach walki, jednak co by nie mówić – zawrotnej kariery nie zrobił. Miał swoje “pięć minut” w KSW, jednak szybko włodarze z niego zrezygnowali bowiem przegrał w bardzo kiepskim stylu przegrał z Mariuszem Pudzianowskim i Przemysławem Saletą. Potem rozpoczął tułaczkę po wielu federacjach, walcząc chociażby dla Fame MMA czy we własnej organizacji MMA-VIP, gdzie toczył boje z osobami zupełnie spoza sportu, chociażby z uczestnikiem programu Chłopaki do wzięcia czy Taxi Złotówą. Ostatnio walczył również na gołe pięści, jednak na gali Wotore przegrał w 15 sekund z Prezesem FEN, na którym zrewanżował się blisko pół roku temu, w walce na gali High League. Najman zwiedził więc MMA wzdłuż i wszerz, jednak pod względem sportowym nie ma on zbyt wiele do pokazania. Czy i tym razem będzie podobnie?

Zatem jakie typy na Fonfara – Najman warto rozważyć podczas obstawiania? Choć dla byłego mistrza świata w boksie będzie to debiut w formule MMA, to nie powinien mieć żadnych problemów w nadchodzącym pojedynku. Obaj zawodnicy są na zupełnie innych poziomach i dla Fonfary powinien to być spacerek. Najman podczas ostatnich gal nabił sobie nieco lepszy bilans walk, jednak klasa przeciwników mówiła sama za siebie (pokonał jedynie Prezesa FEN, Ryśka Szczenę, a wcześniej – w 2020 roku Daro Lwa). Dlatego też, biorąc pod uwagę umiejętności w walce – szczególnie w stójce, to Fonfara nie powinien mieć większych problemów, aby zakończyć ten pojedynek już na początku pojedynku. Dlatego też obstawię, że walka zakończy się w pierwszych 60 sekundach pojedynku.

Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
Kurs: 2.20
Zagraj!

Andrzej Fonfara – Marcin Najman kursy bukmacherskie 

Kursy bukmacherskie na walkę Fonfara – Najman nie powinny więc dziwić. W końcu El Testosteron już nie raz udowadniał, że już dawno temu powinien zakończyć karierę, bowiem nie ma żadnych atutów, aby kontynuować swoją karierę. Dla Fonfary będzie to pierwsze starcie w nowej formule, jednak jest on prawdziwym zawodowcem, który nawet bez doświadczenia jest piekielnie groźny – walczył w końcu z najlepszymi pięściarzami świata. Dlatego też kursy stawiają Fonfarę w roli murowanego faworyta. A jeśli chciałbyś obstawić tę walkę, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera, to jedyną opcję, aby wytypować poszczególne walki jest Fortuna. Tylko tam znaleźć można ofertę na sobotnią galę. A żeby założyć konto wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz dostęp do bonusów startowych.

Kursy na zwycięzcę walki Fonfara - Najman
Fortuna
1.12
Fonfara
4.58
Najman
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund w walce Fonfara - Najman
Fortuna
1.30
Poniżej 1.5 rund
2.92
Powyżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Andrzej Polish Prince Fonfara – Marcin El Testosteron Najman, kto wygra walkę?

Nie powinno więc nikogo dziwić, że typ na Fonfarę to jedyna opcja na zbliżającą się walkę wieczoru gali Clout MMA 1. Nie wiadomo co miałoby się stać, aby Polish Prince przegrał ten pojedynek. W każdym aspekcie Andrzej Fonfara przewyższa swojego najbliższego przeciwnika i dlatego też nie należy spodziewać się innego wyniku niż zwycięstwo byłego mistrza świata IBO.

Fonfara wygra walkę
Kurs: 1.12
Zagraj!

Typy na Andrzej Fonfara – Marcin Najman

A co jeszcze wziąć pod uwagę podczas typowania Andrzej Fonfara – Marcin Najman? Tak naprawdę kursy na tę walkę są na tyle niskie, że trudno cokolwiek więcej znaleźć na tę potyczkę. To również pokazuje, jakie dysproporcje będziemy oglądać w oktagonie. Najman z pewnością będzie miał problemy z kondycją, a do tego nie należy spodziewać się jakichkolwiek kombinacji z jego strony. Fonfara ma piekielną siłę w rękach i z pewnością będzie chciał załatwić przeciwnika uderzeniem w stójce, a przy wątpliwej obronie Najmana jest to bardziej niż prawdopodobne. Pozostaje więc obstawić wygraną Andrzeja Fonfary przed czasem.

Andrzej Fonfara wygra walkę przed czasem
Kurs: 1.18
Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze