Ambro – Hellboy: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Publiczność na gali Fame

Typy na Ambro – Hellboy, Prime MMA 7. Na sobotniej gali Prime MMA 7 zobaczymy wiele ciekawych zestawień, a jedną z pierwszych walk na karcie jest pojedynek Ambro – Hellboy. Czytając poniższy tekst, dowiecie się o najważniejszych informacjach związanych z obydwoma zawodnikami, poznacie moje typy na Ambro – Hellboy, oraz znajdziecie sposób na oglądanie tej walki na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ambro – Hellboy, typy i przewidywania

Nim same predykcje i typy na Ambro – Hellboy, kilka najważniejszych informacji o obu postaciach. Pierwszy z nich w świecie freak-fightów jest już od dłuższego czasu i swoją przygodę z walkami rozpoczął już na pierwszej edycji Fame MMA, kiedy to w debiucie pokonał Dawida Ozdobę. Od tego czasu Dawid toczył swoje pojedynki dość nieregularnie. W sumie uzbierał na swoim koncie 6 walk, z czego 4 kończył jako zwycięzca. Ambro posiada już pewne zaplecze techniczne i niezłe jak na warunki freak-fightów umiejętności. Jego warunki fizyczne zdecydowanie nie imponują i sądzę, że gdyby nie zasady walki (boks w małych rękawicach) szukałby on walki w parterze, gdzie potrafi naprawdę nieźle się pokazać, a dwie walki zakończył właśnie przed poddania swoich rywali. Przypomnę jeszcze, że Ambroziak ostatnią walkę stoczył jeszcze w 2022 roku, kiedy to pokonał Jakuba Rygiela. Od tego momentu Ambro nie pokazywał się w oktagonie, a zatem najpewniej będzie musiał w sobotę zrzucić nieco rdzy.

Jego rywal nie będzie jednak z najwyższej półki, bo przy całym szacunku dla byłego uczestnika Hotelu Paradise, nie ma on wielkiego doświadczenia, ani umiejętności w sportach walki. Hellboy znany jest ze świata Internetu, a najbliższa walka będzie dla niego debiutem w organizacji Prime. Stoczył on co prawda jeden pojedynek na gali Hybrid MMA 1, gdzie okazał się lepszy od Piotra Sadowskiego, jednak nie jest to wielki bagaż doświadczenia. Na korzyść Hellboya działać może formuła walki, a więc wspomniany już boks w małych rękawicach. Uważam, że w MMA nie miałby on większych szans z Abro, a tu będzie mógł wykorzystać swoje warunki fizyczne i pokusić się o ewentualne zwycięstwo. Bukmacher Fortuna nieznacznie większe szanse daje Dawidowi Ambroziakowi, lecz ja sądzę, że pomimo dość długiego rozbratu z oktagonem, będzie on w stanie w dość łatwy sposób pokonać Grzegorza. Moje typy na Ambro – Hellboy skierowane są w stronę zwycięstwa tego pierwszego!

Ambro wygra
Kurs: 1.46
Zagraj!

Ambro – Hellboy, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie wystawione na ten pojedynek, wspomniałem już że nieznacznym faworytem jest Ambro. Różnica w kursach z pewnością byłaby mniejsza, gdyby Ambroziak nie miał blisko 2 lat przerwy od walk. Mimo wszystko doświadczenie i umiejętności powinny stać właśnie po jego stronie i przede wszystkim dlatego daje mu się większe szanse na sukces w najbliższym pojedynku. Warto pamiętać, że Ambro ma już w rekordzie 6 pojedynków, podczas gdy Hellboy wychodził do oktagonu zaledwie raz. Oto aktualne kursy bukmacherskie na ten pojedynek:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.46
Ambro
2.35
Hellboy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Swoje typy na Ambro – Hellboy możecie również ukierunkować na liczbę rozpoczętych rund. Na marginesie, zakłady zagracie bez ryzyka wykorzystując nasz kod promocyjny w Fortunie. A wracając do kursów na rezultat końcowy, oficjalny bukmacher Prime MMA 7 swoimi mnożnikami sugeruje, że pojedynek Ambro z Hellboyem powinien potrwać parę minut, jednak raczej zakończy się przed czasem. Poniżej znajdziecie kursy na over/under 1.5 rund z oferty Fortuny:

Kursy na over/under 1.5 rund

Fortuna
1.41
+1.5 rund
2.49
-1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Ambro – Hellboy, kto wygra walkę?

Na postawione w nagłówku pytanie zdążyłem już po krótce odpowiedzieć, proponując wyżej Ambro – Hellboy typy na zwycięstwo Dawida. Uważam, że różnica w doświadczeniu i obyciu ze sportami walki może wziąć tu górę. Ambroziak w sumie trenuje już MMA od przynajmniej 5 lat, natomiast Hellboy swoją przygodę rozpoczął stosunkowo niedawno. Grzegorz będzie co prawda dysponował lepszymi warunkami fizycznymi, jednak moim zdaniem może to nie wystarczyć do zwycięstwa – dlatego stawiam na triumf Ambro!

Ambro wygra
Kurs: 1.46
Zagraj!

Ambro – Hellboy, gdzie oglądać?

Na moment zostawiam typy na Ambro – Hellboy i przechodzę do tematu transmisji z omawianej walki. Nie będzie ona dostępna na wyłączność i aby zobaczyć przebieg tego pojedynku na żywo, trzeba będzie zakupić dostęp do całej sobotniej gali. A dostęp do PPV znajdziemy na oficjalnej stronie organizatora wydarzenia, a więc na internetowej stronie primemma.tv. Tam będziemy mogli wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów, jednak o tym więcej za moment. Póki co, sprawdźcie koniecznie aktualne promocje bukmacherskie!

Ambro – Hellboy, transmisja w TV za darmo

Jeżeli nie macie wielkiego doświadczenia w oglądaniu gal freak-fightowych i tego rodzaju pojedynków, to musicie wiedzieć, że walki Ambro – Hellboy, jak i całej gali Prime MMA 7 nie odnajdziecie w telewizji. Na żadnym kanale w TV nie zostanie pokazana transmisja z tego wydarzenia, podobnie jak ma to miejsce w przypadku wszystkich innych organizacji freak-fightowych. Jedynym dostępnym rozwiązaniem jest stream online i zakup PPV, o którym więcej w poniższym akapicie.

Ambro – Hellboy, stream online

Przejdźmy zatem do szczegółów streamu online, za pośrednictwem którego będzie można obejrzeć walkę Ambro – Hellboy na żywo. Jak już wspomniałem, będzie on dostępny na stronie organizatora gali, czyli na primemma.tv. Tam należy utworzyć konto lub zalogować się na istniejące i wybrać jedną z dwóch opcji PPV. Tańsza kosztuje 39.99 PLN i pozwala na obejrzenie wszystkich pojedynków w jakości 720p. W cenie 44.99 PLN znajdziemy natomiast stream online w jakości HD, a dodatkowo otrzymamy możliwość powtórnego obejrzenia całej gali przez tydzień od jej zakończenia!

Typy na Ambro – Hellboy

Na koniec jeszcze jedne, nieco odważniejsze typy na Ambro – Hellboy. Uważam, że faworyt w osobie Dawida przez pierwsze minuty może walczyć nieco ostrożniej i zachowywać dystans, jednak w 2. i 3. rundzie pójdzie agresywniej do przodu. Ambro w kilku pojedynkach pokazał już zupełnie niezłą stójkę i powinien dysponować on nieco lepszą kondycją. Oczywiście są to tylko moje predykcje i opinie, jednak uważam, że Ambro będzie w stanie zakończyć pojedynek przed czasem. Na koniec polecam zerknąć na wszystkie redakcyjne typy na Prime MMA 7 i życzę powodzenia w obstawianiu!

Ambro wygra przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze