Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na Sosnowski - Super Mario&Ludwiczek

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański: typy na walkę. Podczas sobotniego Clout MMA 5 odbędzie się kilka walk odchodzących od codziennej normy. W końcu to gala freak fightów. W jednym z pojedynków w oktagonie zobaczymy trzech zawodników – były pięściarz spróbuje pokonać dwóch celebrytów. A gdybyś chciał poznać analizę i typy na Sosnowski – Super Mario i Ludwiczek, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości nawet 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, typy i przewidywania

Alberta Sosnowskiego kibicom sportów walki przedstawiać nie trzeba. Przez lata walczył na najwyższym bokserskim poziomie, a na jego koncie znajduje się mistrzostwo świata organizacji WBF (2006-2007), mistrzostwo Europy EBU (2009–2010), ale też był pretendentem do tytułu mistrza świata organizacji WBC. Obecnie na emeryturze “bawi się” we freak fighty. W zeszłym roku stoczył swój pierwszy bój, pokonując w pojedynku bokserskim Remiego. Teraz czeka go trudne zadanie, bowiem będzie musiał powstrzymać dwóch zawodników.

Naprzeciw Sosnowskiego stanie dwóch znanych już szerszej publiczności freak fightów celebrytów. W oktagonie stanie Super Mario i Ludwiczek, którzy wspólnymi siłami będą chcieli pokonać swojego najbliższego, niezwykle utytułowanego rywala. Super Mario do tej pory stoczył dwie walki z czego jedną wygrał i jedną przegrał. Co ciekawe pokonał przez decyzję swojego najbliższego partnera, czyli Bociańskiego, natomiast musiał uznać wyższość Skrzypasa. Ludwiczek natomiast przegrał obydwie stoczone walki – z Super Mario i Daro Lwem.

Zatem jakie typy na Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański warto rozważyć? Nie powinno dziwić, że mimo wszystko faworytem do zwycięstwa jest były pięściarz. W końcu Sosnowski cały czas jest w wyśmienitej formie i dalej ma niezwykłą siłę. Naprzeciw niego co prawda stanie dwóch fighterów, ale trzeba sobie śmiało powiedzieć, że nie są to wojownicy z najwyższej półki. Wydaje się, że Albert Sosnowski powinien rozprawić się z nimi dość szybko i dlatego zdecyduję się obstawić poniżej 1.5 rund. Co prawda 3 z 4 ich pojedynków Super Mario i Ludwiczka kończyło się decyzją sędziów, ale trudno wyobrazić sobie, aby w starciu z Sosnowskim mogłoby być podobnie – w końcu dzieli ich kilka klas. A jeżeli chciałbyś poznać również inne typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, kursy bukmacherskie

Nie powinno dziwić, że murowanym wręcz faworytem do zwycięstwa jest Albert Sosnowski. Kurs na niego jest najniższy ze wszystkich walk, co tylko potwierdza, na jaką deklasację można liczyć w jego walce z Ludwiczkiem i Super Mario. Tak naprawdę inny rezultat niż szybkie zakończenie walki przez Dragona będzie dużą niespodzianką.

Kursy na zwycięzcę walki Sosnowski - Super Mario&Ludwiczek
Fortuna
1.05
Sosnowski
6.30
Super Mario, Ludwiczek
Zagraj!

Kto wygra walkę Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański?

W tym aspekcie chyba każdy będzie zgodny – Albert Sosnowski po prostu nie może przegrać tego pojedynku. Oczywiście, zmierzy się z dwoma przeciwnikami, ale klasa jego rywali pozostawia wiele do życzenia i tak naprawdę wystarczy, żeby dobrze trafił po razie każdego z nich, a walka powinna być zakończona. Dlatego też trzeba wręcz obstawić wygraną Sosnowskiego. A gdybyś chciał także wnieść kupon na Clout MMA 5, to warto rozważyć założenie konta z kodem promocyjnym Fortuna. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać ze specjalnej akcji startowej dla nowych graczy. Na każdego czeka freebet o wartości 20 PLN!

Albert Sosnowski wygra walkę
Kurs: 1.05
Zagraj!

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, kursy na liczbę rund

Bez wątpienia nadchodząca walka pomiędzy Sosnowski a Super Mario i Ludwiczkiem będzie jednostronna. W końcu trudno sobie wyobrazić, aby były mistrz świata przegrał z dwójką celebrytów. Dlatego też warto rozważyć under rundowy, bowiem nie należy spodziewać się zbyt długiego pojedynku.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.55
Poniżej 1.5 rund
2.15
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański

A co jeszcze warto rozważyć podczas typowania walki Sosnowski – Super Mario i Ludwiczek? Tak jak już wspominałem nieco wyżej, zwycięstwo Alberta jest wręcz pewne i trudno sobie wyobrazić, aby walka potrwała pełen dystans. Pomimo że we dwóch będą próbowali powstrzymać boksera, to ta sztuka raczej nie ma prawa się udać. Dlatego też zdecyduję się na to, że Dragon wygra przed czasem.

Albert Sosnowski wygra przed czasem
Kurs: 1.20
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze