Adam “AJ” Josef – Kacper “Blonsky” Błoński: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Kacper Błoński wychodzący do walki

Typy na AJ – Blonsky, Clout MMA 5. Walką wieczoru sobotniej gali Clout będzie starcie na dość niecodziennych warunkach. W nim Adam Josef zmierzy się z dwoma rywalami, a mianowicie z Blonskym i Bartmanem, którzy zmieniać się będą co rundę. Więcej o walce wieczoru Clout MMA 5, oraz szansach obu zawodników na zwycięstwo opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia analizy i typów na AJ – Blonsky!

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

AJ – Blonsky, typy i przewidywania

Adam Josef to postać szalenie rozpoznawalna i popularna w Internecie. Popularny AJ znany jest z niesłychanych warunków kondycyjnych i motorycznych i między innymi dlatego jego najbliższy pojedynek odbędzie się na dystansie aż 6 rund! Akurat o kondycję 32-latka raczej nie ma co się martwić i wydaje się, że spokojnie będzie on w stanie przewalczyć 18 minut. Adam Josef do tej pory wystąpił we freak-fightach zaledwie raz, a zatem nie ma wielkiego doświadczenia. Na gali FAME MMA 14 pokonał on Mateusza Janusza i to bardzo szybko, bo po niespełna 3 minutach! Od tej pory AJ nie walczył ani razu, a przecież od FAME MMA 14 minęły już ponad 2 lata. Josef ma jednak trenować bardzo solidnie do najbliższego pojedynku, a jego warunki fizyczne i siła sprawiają, że będzie on wyraźnym faworytem walki wieczoru na Clout MMA 5!

Jakie typy na AJ – Blonsky zagrać? Warto przybliżyć również sylwetkę i umiejętności Kacpra. Ten we freak-fightach ma już bardzo duże doświadczenie i na pewno to on będzie lepszym z duetu, który zmieniać się będzie co rundę. Blonsky w swoim CV ma już łącznie 6 pojedynków, a z 4 wychodził zwycięsko! Kacper we wrześniu poprzedniego roku pokonał Daniela Ostaszewskiego i odbił się po dwóch kolejnych porażkach. Blosnky posiada naprawdę dobre warunki fizyczne i dysponuje niezłą techniką. Wydaje się, że zasady walki, w ramach których Kacper i Zbigniew będą zmieniać się co rundę, mogą wyraźnie zagrać na korzyść tego duetu. Osobiście sądzę, że opisywany pojedynek nie zakończy się prędko, ale walka AJ – Blonsky potrwa minimum 1.5 rundy! Takie typy wiążą się z kursami w wysokości 1.46!

+1.5 rundy
Kurs: 1.46
Zagraj!

AJ – Blonsky, kursy bukmacherskie

Jak obecnie wyglądają obecne kursy bukmacherskie na starcie AJ – Blonsky? Warto przypomnieć o niestandardowych warunkach walki, których jeszcze we freak-fightach nie widzieliśmy. Pomimo ewentualnych przerw dla Kacpra Błońskiego, to AJ jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta! W Fortunie znajdziemy dwie osobne oferty na walkę wieczoru, natomiast mnożniki na zwycięstwo Adama Josefa lub Kacpra Błońskiego znajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.20
Adam Josef
3.60
Kacper Błoński
Zagraj!

Kto wygra walkę AJ – Blonsky?

Wyżej proponowałem typy na AJ – Blonsky w kierunku minimum 1.5 rundy w omawianym starciu. Oczywiście najbardziej popularnymi wśród graczy zakładami będą te na zwycięzcę pojedynku. Kto moim zdaniem wygra opisywany pojedynek? Nie spodziewam się tu niespodzianki i pomimo znacznie mniejszego doświadczenia Adama Josefa we freak-fightach, stawiam właśnie na jego zwycięstwo. Jest on szalenie wysportowany i posiada znakomitą kondycję, a w dodatku ma doskonałe warunki fizyczne i posiada silne uderzenie. Sądzę, że niespodzianki tu nie będzie i uważam, że AJ w walce wieczoru pokona Blonskyego!

AJ wygra walkę
Kurs: 1.20
Zagraj!

baner grupa zagranie

AJ – Blonsky, kursy na sposób zakończenia walki

Jak już pisałem wyżej, zasady walki wieczoru Clout MMA 5 są dość specyficzne. Bukmacher Fortuna wystawił jednak osobne kursy zarówno na zestawienie AJ – Bartman, jak i na AJ – Blonsky. I tak u tego bukmachera możemy oddzielnie obstawić starcie Adama Josefa z popularnym “Crusherem”. W ofercie znajdziemy chociażby na sposób zakończenia tej walki. Na kupon możemy wrzucić chociażby zakład na finisz pojedynku na punkty, lub jej sfinalizowanie przed czasem. Oto aktualne kursy bukmacherskie na takowy rynek wystawione przez Fortunę:

Kursy na sposób zakończenia walki

Fortuna
2.75
Walka zakończy się na punkty - TAK
1.34
Walka zakończy się na punkty - NIE
Zagraj!

Typy na AJ – Blonsky

Na marginesie, polecam sprawdzić nasze pozostałe typy na Clout MMA 5, bo tam znajdziecie między innymi zakłady i analizę na zestawienie Josefa z Bartmanem. Przechodząc natomiast do ostatnich typów na AJ – Blonsky, nieco bardziej ryzykowne zdarzenie zakłada zwycięstwo Josefa na punkty. Uważam, że taki scenariusz jest całkowicie realny, ponieważ 32-latek posiada doskonałe warunki motoryczne i kondycyjne. Sądzę, że będzie chciał je wykorzystać i wypunktować swoich rywali. Blonsky ma już spore doświadczenie we freakach i na pewno nie będzie łatwo skończyć go przed czasem. Moje typy na AJ – Blonsky zakładają więc zwycięstwo Josefa na punkty! Taki zakład wiąże się z kursem 3.30!

AJ wygra na punkty
Kurs: 3.30
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze