408 PLN zysku i 100% skuteczności w styczniu! Dziś gramy THL AKO 2.25!

Zawodnicy Comrach Cracovii

W styczniu notuje aktualnie 408 PLN zysku po trzech trafionych kuponach z rzędu, co wydaje się być naprawdę dobrym początkiem! Dziś szukam czwartego profitu, a w tym pomoże mi Tauron Hokej Liga. Na tapet weźmiemy sobie dwa starcia. Zaczniemy od rywalizacji w Nowym Targu pomiędzy Podhalem a Comarch Cracovią. Pół godziny później rozpocznie się starcie w Toruniu pomiędzy “Stalowymi Piernikami” a Marmą Ciarko STS Sanok. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi przemyśleniami.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia: typy i kursy bukmacherskie (05.01.2024)

Szalone spotkanie dostaliśmy w minioną środę w wykonaniu “Szarotek”, które w Oświęcimiu przegrały ostatecznie z Unią, ale trzeba oddać, że nowotarżanie o dobry dla siebie rezultat walczyli do końca. Dziś wracają do własnej hali, a to właśnie w niej są naprawdę groźni w ostatnim czasie. Gospodarze dzięki swojej znakomitej postawie u siebie narobili apetytu swoim kibicom, bo realnie włączyli się do walki o czwartą lokatę w fazie zasadniczej. W ostatnim czasie Comarch Cracovia również zasłużyła sobie na pochwały, bo ich trzy ostatnie wygrane z rzędu również przybliżyły do miejsca tuż za podium.

Do tej pory obie ekipy spotykały się ze sobą trzy razy i, mimo że nowotarżanie w dwóch ostatnich spotkaniach postawili trudne warunki, to ostatecznie trzy zwycięstwa powędrowały na konto krakowian, w tym dwa razy o końcowym rezultacie musiała rozstrzygać dogrywka. Przed własną publicznością “Szarotki” najbardziej produktywne w ataku są w pierwszych dwóch tercjach, a w porównaniu z trzecią, to w niej wypadają najbladziej. Jednak pierwsza tercja w wykonaniu nowotarżan nie do końca jest taka kolorowa, bo w niej tracą najwięcej bramek, kiedy przychodzi im grać w Nowym Targu. Jak pod tym samym względem w delegacjach prezentują się krakowianie? Największą niemoc strzelecką goście mają w pierwszych dwudziestu minutach gry, ale pod względem gry defensywnej najgorzej wygląda, to w pierwszej i ostatniej tercji. Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie!

Statystyki:

  • Bilans bramkowy domowych meczów Podhala Nowy Targ w pierwszych tercjach wynosi 22:20
  • Bilans bramkowy wyjazdowych starć Comarch Cracovii w pierwszych tercjach wynosi 12:20
  • Pierwszy golkiper gości broni na poziomie 89% i kapituluje średnio 3,37 razy na mecz
  • Pierwszy bramkarz gospodarzy broni na poziomie 90% i wpuszcza średnio 3,30 gola na spotkanie

Co obstawić?

Czym charakteryzują się spotkania Podhala Nowy Targ z Comarch Cracovią? Mowa tutaj oczywiście o dużej ilości goli. Jeszcze gdy gospodarze mieli swoje problemy kadrowe, to głównie krakowianie zdobywali bramki. Teraz sytuacja bardziej się wyrównała i nawet z delikatnym wskazaniem na gospodarzy. Liczę tutaj na szybkie otwarcie spotkania i kolejne bramki powinny być kwestią czasu. Dlatego moja propozycja dotyczy przynajmniej dwóch goli w pierwszych dwudziestu minutach gry.

Powyżej 1,5 gola w 1. tercji
Kurs: 1.58
Zagraj!
grupa hokej zagranie

KH Energa Toruń – Marma Ciarko STS Sanok: typy i kursy bukmacherskie (05.01.2024)

Swoje problemy mają w tym sezonie gospodarzy, którzy start mieli bardzo dobry. Jednak w dalszej fazie kampanii zasadniczej ich forma zdecydowanie się pogorszyła. Trzeci raz “Stalowe Pierniki” nie mogą znaleźć sposobu na rywala od trzech spotkań z rzędu. W pierwszym meczu nowego roku torunianie nie potrafili postawić jastrzębianom trudniejszych warunków i bez większych problemów JKH sięgnął po komplet punktów. Sanoczanie mieli dużo czasu na odpoczynek i prace nad formą, żeby chociaż na koniec dać swoim kibicom chwilę radość z tego sezonu, który skończy się dla gości na fazie zasadniczej. Do Torunia goście wybierają się po ośmiu porażkach z rzędu i będzie to drugi raz w tym sezonie, kiedy zagrają na terenie “Stalowych Pierników”. Do wieczornych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

W pierwszym meczu w Toruniu gospodarze w pełni kontrolowali przebieg spotkania i pewnie wygrali. Do tej pory w Sanoku graliśmy dwa razy i tam również torunianie sięgnęli dwa razy po pełną pulę. Gospodarze mają w tej kampanii dwie twarze. Pierwsza, która jest lepsza, dotyczy ich postawy przed własną publicznością, bo wtedy torunianie grają hokej ofensywny i zdobywają wiele bramek. Dużo, dużo gorzej “Stalowe Pierniki” prezentują się w delegacjach, bo wtedy ich skuteczność drastycznie spada. Jeśli chodzi o gości, to pewnie trudno szukać pozytywów w ich postawie, ale jeden się znajdzie i to dotyczący wyjazdowych spotkań. Sanoczanie najtrudniejsze warunki przeciwnikom stawiają właśnie w pierwszych dwudziestu minutach, w których tracą najmniej goli.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy gospodarzy wynosi 79:85
  • Bilans bramkowy gości wynosi 46:111
  • W trzech bezpośrednich meczach tych ekip tylko raz nie byliśmy świadkami gola w każdej tercji

Co obstawić?

Mimo gorszej postawy “Stalowe Pierniki” jeszcze nie wypisały się z walki o czwarte miejsce w fazie zasadniczej. W przypadku dzisiejszej wygranej dalej będą na powierzchni i ich szanse wcale nie będą znikome. Jednak nie będę szedł tutaj w wygraną gospodarzy, a w gola w każdej tercji. Jeśli w pierwszych dwudziestu minutach zobaczymy przynajmniej jedno trafienie, to wtedy powinno już pójść dużo łatwiej. Typy na PHL znajdziesz również w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.43
Zagraj!

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze