Fot. Xinhua

Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się temu, co dzieje się w snookerze. Obecnie rozgrywany jest mało prestiżowy, ale interesujący. WST PRO SERIES to turniej, który trwa wiele tygodni, a każdy gracz rozgrywa 7 meczów w ciągu jednego dnia. Dzisiaj przyjrzałem się zawodnikom takim jak: Noppon Seangkham vs Igor Figueiredo, Fergal O’Brien oraz Jordan Brown. Sprawdź bonusy w ForBET i daj znać, co myślisz o moich typach na te spotkania!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Noppon Seangkham vs Igor Figueiredo

Parsons, McGuigan, Figueiredo, Wollastone, O’Brien, Grace, Brown oraz Seangkham – dzisiejsze zestawienie snookerzystów nie powala na kolana, ale wcale nie oznacza to, że nie zobaczymy dzisiaj kilku interesujących spotkań. WST PRO SERIES to turniej dla wszystkich graczy, którzy znajdują się w rankingu. W tych rozgrywkach mamy aż 15 grup, w których mamy od 8 do 10 zawodników. W każdej grupie każdy zawodnik mierzy się z każdym, a najlepsi przechodzą dalej. Mecze rozgrywane są w formule best of 3. Czyli gramy tylko do 2 wygranych partii. Wszystkie mecze jednej grupy rozgrywane są jednego dnia, więc jest bardzo intensywnie. Najlepsi gracze początkowych faz tego turnieju nie traktują poważnie, ale im dalej tym robi się ciekawiej. Dzisiaj nie zobaczymy hitów, ale znalazłem 3 spotkania, które moim zdaniem warto pograć.

Na start przyjrzymy się najlepszemu zawodnikowi spośród wszystkich, których dzisiaj zobaczymy. Mowa o Seangkhamie, który może pochwalić się dużym doświadczeniem, bardzo dużymi umiejętnościami, spokojem w grze i pełnym zaangażowaniem w każde spotkanie. Zawodnik z Tajlandii nie wygrał jeszcze żadnego turnieju rankingowego, ale docierał do półfinałów Welsh Open oraz World Open. Na ostatnich dwóch turniejach Noppon zaprezentował się słabo, ale myślę, że był to tylko chwilowy spadek formy. Wcześniej zawodnik ten wygrał kilka meczów na Shoot-Out oraz a Scottish Open.

Jegy rywalem będzie Igor Figueiredo, który przegrał 5 z 6 ostatnich swoich meczów. Niewykluczone, że ten zawodnik odniesie dzisiaj jakieś zwycięstwo, ale moim zdaniem nie uda mu się to w starciu z Seangkhamem. Zawodnik z Brazylii nie pokazał się jeszcze z dobrej strony na turniejach snookerowych i według mniej doświadczenie i umiejęności Noppona pozwolą mu na łatwe zwycięstwo.

forBet
1.47
Noppon Seangkham wygra

W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Noppon Seangkham vs Fergal O’Brien

Kolejny mecz, który znalazł się na moim kuponie to ponownie starcie z udziałem Seangkhama. Tym razem zawodnik z Tajlandii będzie mierzył się z O’Brienem, który zajmuje dopiero 114. miejsce w obecnym rankingu snookerzystów. Pisałem o słabej formie Figueiredo, a Irlandczyk prezentuje się ostatnio jeszcze gorzej. Fergal przegrał aż 6 z 7 ostatnich swoich meczów, a w kilku z nich nie nawiązał żadnej walki. 0:5 O’Connor, 1:6 Higgins, 1:4 Un-Nooh, a do tego porażki z Hillem, Boiko i Walkerem – takie wyniki jasno pokazują, w jakiej dyspozycji znajduje się obecnie O’Brien.

W przeszłości zaowdnik z Irlandii rozegrał kilka udanych turniejów, ale mało kto o tym pamięta. Fergal wygrał British Open oraz Irish Classic i kilkukrotnie dochodził do półfinałów. Od kilka lat jego kariera idzie mocno w dół i raczej trudno spodziewać się nagłej zmiany. Dzisiaj O’Brien będzie grał w każdym meczu o zwycięstwo, ponieważ jego duże doświadczenie mu na to pozwala. W starciu z Seangkhamem umiejętności i dyspozycja są zdecydowanie po stronie rywala i to właśnie na niego warto postawić. Dodam również, że ostatnie bezpośrednie starcie wygrał zawodnik z Tajlandii.

forBet
1.56
Noppon Seangkham wygra

Igor Figueiredo vs Jordan Brown

Na zakończenie przyjrzymy się starciu, które ma jednego zdecydowanego faworyta i jest nim oczywiście zawodnik z Północnej Irlandii. O słabej formie Brazylijczyka pisałem już wyżej, więc nie będę się powtarzał. Przypomnę jednak, że zawodnik ten moim zdaniem wygra dzisiaj jakieś spotkanie, ale nie wydaje mi się, żeby udało mu się to w starciach z Nopponem czy Jordanem. W tym momencie to właśnie ta dwójka znajduje się w lepszej dyspozycji i po prostu więcej argumentów jest po ich stronie.

Przed kilkoma tygodniami Brown odniósł największy sukces w swojej karierze. Zwycięstwo w turnieju Welsh Open to ogromne osiągnięcie, na którym zależy wszystkim największym snookerzystom. Wygrana ta smakuje jeszcze bardziej, ponieważ na drodze byli tacy zawodnicy jak King, Selby czy Maguire, a w finale udało się pokonać samego O’Sullivana. Po tym turnieju Brown rozegrał kolejne dwa spotkania i… oba z nich przegrał. Dzisiaj jednak wszystko powinno wrócić do normy, a Brown powinien walczyć o co najmniej drugie miejsce w grupie. Obaj zawodnicy zmierzą się dzisiaj ze soba po raz pierwszy.

forBet
1.47
Jordan Brown wygra

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

typy snooker w forbet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze