Dzisiaj nasze oczy skupione są na finał Roland Garros oraz na KSW 55, ale ja w trakcie przerwy reprezentacyjnej najczęściej wybieram niższe polskie rozgrywki, o ile takimi można nazwać 3. Ligę. W grupie II zobaczymy kilka ciekawych meczów, które znalazły się na moim kuponie. Pomorzanin Toruń podejmie GKS Przodkowo, do Środy Wielkopolskiej przyjedzie Unia Swarzędz, a Radunia uda się na stadion w Kleczewie. Sprawdź, kogo w tych spotkaniach stawiam w roli faworytów. 

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pomorzanin Toruń vs GKS Przodkowo

Pierwszym meczem, który znalazł się na moim kuponie, jest starcie zespołu z Torunia, który najczęściej nazywany jest Pomorkiem z GKS-em Przodkowo. Obie drużyny dzielą tylko dwa punkty i trzy lokaty na korzyść zespołu gospodarzy. Możemy zatem spodziewać się wyrównanego pojedynku. Więcej szans na zwycięstwo daję jednak piłkarzom z grodu Kopernika.

Atutem Pomorzanina na pewno będzie gra na własnym obiekcie, na którym zespół ten przegrał tylko raz. Trzeba przyznać, że przed sezonem większość kibiców zwiastowała, że ta drużyna będzie biła się o utrzymanie i będzie to raczej walka bardzo trudna. Piłkarze jednak pokazali charakter i w 10 meczach zdobyli 13 punktów, co należy uznać za dobry wynik. Najlepszym wynikiem Pomorka w tym sezonie jest jak na razie zwycięstwo z Radunią, którego nikt się nie spodziewał.

Ten mecz jest starciem beniaminków. Obaj wystartowali podobnie i obaj mają duże szanse pozostania na tym poziomie. GKS nie wygrał jednak od siedmiu meczów i moim zdaniem dzisiaj ta sztuka też się nie uda. Tak jak już wspomniałem, spodziewam się zamkniętego spotkania z lekkim wskazaniem na zespół gospodarzy i tak właśnie typuję.

Nasz typ: 1X

Kurs: 1.35

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Polonia Środa Wielkopolska vs Unia Swarzędz

O ile wcześniej pisałem o dwóch wyrównanych drużynach, które są beniaminkami i mają zbliżone szanse na zwycięstwo, tak tutaj zobaczymy starcie lidera, który wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania z zespołem, który znajduje się na 16. miejscu w tabeli. Faworytem jest zatem jeden i oczywiście będę typował w Jego stronę.

Piłkarze Polonii w tym sezonie idą jak burza. 10 meczów, 10 zwycięstw, 31 strzelonych goli, 7 straconych – te liczby mówią same za siebie. Trudno mi wytłumaczyć tę przemianę, ponieważ poprzedni sezon był co najwyżej średni. Zespół ze Środy Wielkopolskiej zakończył go na 9. miejscu. Oczywiście gdyby nie pandemia, to może udałoby się poprawić ten wynik, ale ostatecznie zakończyło się na tej pozycji. Polonia z miejsca stała się faworytem do awansu i chyba nikt przypuszcza, że dzisiaj nie pokona beniaminka ze Swarzędza.

Początek sezonu w wykonaniu Unii nie był taki zły, ponieważ po 7 kolejkach udało się zgromadzić 11 oczek. Po 10 seriach gier licznik punktowy się nie zmienił, a trzy ostatnie mecze to porażki ze Starogardem, Kotwicą i Nielbą. Skoro nie udało się zdobyć, chociażby punktu w tych trzech meczach, to nie wydaje mi się, żeby udało się to w starciu z rozpędzonym liderem, który otwarcie gra o awans.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.40

Sokół Kleczew vs Radunia Stężyca

Czas na kolejne spotkanie, w którym widzimy wyraźnego faworyta, ale tym razem jest nim zespół gości. Radunia już od dłuższego czasu mówi o tym, że gra o awans do 2. Ligi. Jak na razie ta sztuka się nie udawała, ale może uda się to w tym sezonie. Piłkarze ze Stężycy zajmują 2. pozycję i tracą 6 punktów do Polonii. Nie jest to jakaś wielka różnica, ale na kolejne straty punktów nie można już sobie pozwalać.

Radunia rozpoczęła sezon od siedmiu stosunkowo pewnych zwycięstw. Następnie przyszła porażka z Polonią oraz wpadka z Pomorzaninem. Na szczęście przed tygodniem udało się przerwać tę krótką niemoc kosztem Bałtyku Gdynia. Pomimo tych dwóch strat punktowych nadal uważam, że zespół ze Stężycy jest w bardzo dobrej dyspozycji i spodziewam się dzisiaj tego, że będzie chciał szybko to potwierdzić.

Mecz ten z całą pewnością nie będzie dla faworyta spacerkiem. Muszę zwrócić uwagę na to, że 5 ostatnich meczów Sokoła to 4 zwycięstwa i remis. Seria ta może robić wrażenie i z całą pewnością podoba się kibicom z Kleczewa. Sokół jest zespołem, który jest ograny na tym poziomie i na pewno postawi dzisiaj trudne warunki. Wydaje mi się jednak, że nie będzie w stanie urwać punktów swojemu rywalowi.

W poprzednim sezonie 2:0 wygrał ze Stężycy i dzisiaj spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia. Tylko ten wynik przybliży Radunię to upragnionego awansu, o który z całą pewnością nie będzie łatwo. Dwa ostatnie sezony zespół ten kończył na 2. miejscu. Czy teraz będzie lepiej? Moim zdaniem dzisiejszy mecz w tym pomoże.

Nasz typ: 2

Kurs: 1.90

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

kupon niższe ligi

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze