Kolejna runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów, jednak tym razem bez polskiego reprezentanta. W grze zostało jeszcze kilka ciekawych zespołów i parę zaciętych widowisk. Po raz kolejny sprawdzimy, co proponuje Fortuna, a opinie, kursy i subiektywne typy będą oczywiście swoistym dodatkiem.

Fortuna opiniezobacz recenzję legalnego bukmachera

Fortuna opinie, kursy i przegląd oferty rynków głównych

FC Astana – Dinamo Zagrzeb, g. 16:00

Wygrana Astany: 2.08
Remis: 3.15
Wygrana Dinama: 4.10

Na obie ekipy bukmacher wystawił wysokie kursy, co świadczy o stosunkowo zaciętym meczu, jednak z przewagą gospodarzy. Wyjazd do Kazachstanu nie jednej drużynie sprawił niemałe problemy, dlatego upatrywanie zwycięzcy tego meczu w kazachskiej drużynie ma sens. Pierwszy mecz, pierwszy kurs w Fortunie i opinia do spotkania, czyli wygrana Astany.

Qarabag – BATE, g. 19:00

Wygrana Qarabagu: 2.05
Remis: 3.10
Wygrana BATE: 4.20

Kursy do tego meczu są mocno zbliżone do tych, które Fortuna oferowała w meczu z Kazachstanu. Sytuacja jest bardzo zbliżona, bowiem samo Atletico w zeszłym sezonie przekonało się o trudnościach, które wiążą się z grą na tym terenie. Pogoda w Republice Górskiego Karabachu będzie sięgać nawet 35 stopni Celsjusza, co dla wschodnioeuropejskiej drużyny może być problemem. Kurs oczywiście z oferty Fortuny, a opinia? Wygrana Qarabagu Agdam.

Malmö FF – MOL Vidi, g. 19:15

Wygrana Malmö: 1.50
Remis: 3.90
Wygrana MOL Vidi: 8.80

Pierwszy pewniak? Zdecydowanie nie, bo w zakładach wzajemnych nie powinno być takiego terminu. Co nie zmienia faktu, że to Szwedzi są faworytem tego spotkania. Na podbicie kursu można szukać zakładów mieszanych np. wygrana Malmö i +1,5 bramki w meczu. Kurs? 1.91 (w Fortuna opinie).

Slavia Praga – Dynamo Kijów, g. 19:30

Wygrana Slavii: 2.47
Remis: 3.15
Wygrana Dynama Kijów: 3.20

Czeska drużyna ma za sobą trzy wygrane mecze o stawkę, zaś Ukraińcy takich meczów mają cztery. Według bukmachera (Fortuna opinie) faworytem tego meczu jest Slavia, jednak skłaniałbym się ku remisowi lub wygranej Dynama z podpórką (kurs 1.58).

Standard Liege – Ajax, g. 20:00

Wygrana Standardu: 3.85
Remis: 3.52
Wygrana Ajaxu: 2.03

Jeden z ciekawszych meczów, jednak według mnie i bukmacherów faworytem do wygranej będą Holendrzy. Dlaczego? Lepszy zespół, większe doświadczenie, a wyjazd do Belgii to praktycznie „rzut beretem”.

Crvena Zvezda – Spartak Trnawa, g. 20:30

Wygrana Crveny: 1.28
Remis: 5.48
Wygrana Spartaka: 14.00

Są kluby, których nazw nie warto wspominać w obecności kibiców Legii Warszawa, dlatego my tego nie zrobimy. Fortuna opinie i kursy jasno pokazują, że zdecydowanym faworytem tego meczu są zawodnicy Crveny Zvezdy Belgrad, jednak od siebie proponowałbym grę z ilością bramek: 1/+1,5 (kurs 1.56) lub 1/+2,5 (kurs 2.19). Najlepiej jednak samemu zapoznać się z kursami łączonymi i wybrać ten, który najlepiej nam odpowiada:

Fortuna opinie
Fortuna opinie: zakłady łączone do meczu Crvena – Spartak

Benfica – Fenerbahce, g. 21:00

Wygrana Benfiki: 1.58
Remis: 3.85
Wygrana Fenerbahce: 6.90

Najciekawsze spotkanie do tej pory w eliminacjach do Ligi Mistrzów. I to nie jest błąd, bo takie kursy wystawione zostały przez Fortunę. Powód? Siła Benfiki oraz odległość, bo ze Stambułu do Lizbony należy przemierzyć całą Europę wszerz, a zajmuje to około pięć godzin lotu w jedną stronę.