Dzisiaj razem z forBET przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję – gracie taki sam kupon jak ja, za dokładnie 69 PLN i obstawiamy bez ryzyka! (Jeżeli nie masz konta w forBET, zarejestruj się, klikając tutaj i przy rejestracji wpisz kod 1250). W przypadku niepowodzenia dostajemy zwrot postawionej stawki (Szczegóły na końcu artykułu).

Po dwóch tygodniach przerwy wraca żużlowa Ekstraliga, to i ja wracam z typami. Gramy dubel!

Skuteczność typów Damiana na żużlowych, polskich ligach 2019: 3/5

Profit/strata Damiana na żużlowych, polskich ligach w 2019 roku: -38,96

Zdarzenie: forBET Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin

KTO LEPSZY? M. GRUCHALSKI – W. LAMPART

Typ: Wiktor Lampart

Kurs: 1.65

Pierwsze spotkanie trzeciej kolejki Ekstraligi rozpocznie się o 18:00. W tym meczu zdecydowałem się na typ związany z juniorami obu zespołów. Śmiało można powiedzieć, że młodzieżowa formacja Lublina to jedna z największych niespodzianek na początku żużlowego sezonu. Chociaż śmiało można było to przewidywać już w zimę. Jednak młodych juniorów w Ekstralidze z potencjałem jest kilku i wystarczy tutaj przytoczyć Jakuba Miśkowiaka w barwach Włókniarza… ale to właśnie Wiktor Lampart pokazuje obecnie największy potencjał. Młodzieżowcy Motoru zdobyli już w sumie 23 punkty w lidze… najwięcej razem z Unią Leszno. W tej samej klasyfikacji Włókniarz plasuje się na szóstej pozycji.

Jednak skupmy się na bohaterach mojego typu. Wiktor Lampart ma zaledwie 17 lat, a już potrafi pokonywać bardziej utytułowanych seniorów. Potwierdził to w pierwszej kolejce, gdzie zdobył 7 punktów, a następnie 4 oczka w Gorzowie. Chociaż w tym drugim starciu akurat nie pokonał żadnego z seniorów Stali. Mimo to, młody zawodnik ciągle pokazuje, że jest w wysokiej dyspozycji I potwierdzają to także ostatnie wyniki z indywidualnych zawodów – zwycięstwo eliminacji do Brązowego Kasku oraz druga pozycja w eliminacjach do Srebrnego Kasku, gdzie na czwartej pozycji uplasował się Michał Gruchalski. Także już ponad tydzień temu Lampart był lepszy od kolegi z Częstochowy. Oby dzisiaj to powtórzył. Wiktor Lampart został wyróżniony przez Marka Cieślaka mogąc uczestniczyć w Wielki Poniedziałek w meczu towarzyskim Polska kontra Reszta Świata. Obsada z najwyższej półki, a typowany przeze mnie junior zdobył tam 7 oczek pokonując na trasie między innymi uczestników SGP w osobach Martina Vaculika czy Emila Sajfutdinova.

Michał Gruchalski w zeszłym sezonie pokazał progres w swojej jeździe i zapowiadało się, że będzie mocnym punktem młodzieżowym we Włókniarzu. Sam w to wierzyłem. Nie zarzucam mu braku pracy… ale chyba coś na początku sezonu Ekstraligi motory nie są tak szybkie jak pod koniec zeszłego roku. Dotychczas w dwóch meczach zdobył odpowiednio 1 I 3 punkty nie pokonując żadnego seniora z drużyny przeciwnej. Atutem Gruchalskiego będzie tor, ale jednak tutaj większą wiarę kładę w potencjał I aktualną dyspozycję Wiktora Lamparta.

 Zdarzenie: Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz

PEDERSEN PONIŻEJ/POWYŻEJ 11,5 PUNKTÓW

Typ: POWYŻEJ 11,5

Kurs: 1.67

W tym roku pierwszy raz od bardzo dawno w rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu zabraknie Nickiego Pedersena. Można było się zastanawiać w zimę jak to wpłynie na motywację Duńczyka do sezonu. Już teraz śmiało można powiedzieć, że 3-krotny czempion globu znowu mógłby skutecznie rywalizować w Speedway Grand Prix. W zeszłym sezonie Nicki Pedersen jeździł w barwach Unii Tarnów niesamowicie. Póki co, na starcie sezonu 2019 pokazuje, że dzik nigdzie nie poszedł i nadal drzemie w nim możliwość seryjnego wygrywania. Sam Duńczyk chwali sobie swój sprzęt. Silniki są na jak najlepszych obrotach, forma samego zawodnika także, no to leci trójka za trójką. Na inauguracje Ekstraligi Nicki zdobył 14 oczek. Potem był wyjazd do Wrocławia, gdzie przed sezonem nie poszło mu najlepiej… a teraz zdobył tam 11 punktów. Trzecia kolejka to znowu powrót do Zielonej Góry, więc szanse nawet na komplet są większe. Falubaz ma silny korpus seniorów, którzy mogą sobie “zabierać” punkty. Adam Skórnicki myśli and zmianami ustawień… ale na pewno nie nad odsunięciem Duńczyka z numeru 5/13. Nie ma tajemnicy, że Nicki Pedersen jest indywidualistą, więc zestawienie go w parze z juniorami w trzech pierwszych wyścigach ma sens. Zadanie Duńczyka jest jedno – wygrać bieg! Chociaż dwutygodniowa przerwa może zbudzać pewne wątpliwości – w którą stronę poszła forma niektórych żużlowców… to Nicki Pedersen uczestniczył w Wielki Poniedziałek w meczu towarzyskim Polska kontra Reszta Świata, gdzie był nie do pokonania. Nie przegrał z żadnym z rywali drużyny przeciwnej. Sądzę, że dzisiaj znowu zobaczymy występ Duńczyka niczym na inaugurację z Toruniem… chociaż można sobie zacierać ręce na rywalizację z Artiomem Łagutą, który to jako jedyny w moich oczach może zabierać dziś oczka Duńczykowi.

Dwie pozycje na piątkowy żużel i w efekcie dubel z kursem 2,755 – co najlepsze, dzisiaj gramy bez ryzyka! Wystarczy obstawić dokładnie taki sam kupon jak poniżej za dokładnie 69 PLN. Sprawa jest prosta. Wygrywamy 167 PLN albo nic nie tracimy.

Podsumowując, aby wziąć w udział w Zagranie Bez Ryzyka na Ekstraligę, musisz:

  1. Mieć konto w forBET (jeżeli nie masz, zarejestruj się, klikając tutaj i przy rejestracji wpisz kod 1250)
  2. Wysłać kupon widoczny wyżej za dokładnie 69 PLN z salda głównego.
  3. Czekać na rezultat!
  4. Kupon nie wejdzie? Dostaniesz zwrot na konto (W poniedziałek) w postaci bonusu. Obrót x4. W przypadku wygranej pieniądze zostają u Ciebie i możesz dalej obstawiać!

Skuteczność typów Damiana w polskich, żużlowych ligach w 2018 roku: 22/32 z profitem 235,72 PLN

Zapraszam do mojej grupy na facebooku dotyczącej obstawiania żużla — > WCHODZĘ