20 000 PLN czeka na Ciebie w bonusie od Betclicu! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się z wygranej? Wystarczy poprawnie wytypować 8 meczów 22. kolejki Premier League. Niewykluczone, że będziesz jedynym szczęśliwcem, który zgarnie 20 tys. złotych. Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się co jeszcze może przynieść Ci betclic bonus!

PIŁKARSKI JACKPOT – typuj PL i wygrywaj więcej

Z całą pewnością są tutaj osoby, które uważają się za ekspertów w dziedzinie Premier League i odpowiedniego typowania tej ligi. Jeśli zaliczasz się do tego grona, to Betclic przygotował dla Ciebie bardzo ciekawą promocję, dzięki której możesz zgarnąć aż 20 000 PLN bonusu!

Promocja polega na tym, że musisz poprawnie wytypować 8 meczów, które odbędą się w ramach 22. kolejki Premier League. Jedyne do czego musisz się ograniczyć to typy na 1 lub X lub 2. Jeśli czujesz się na siłach do poprawnego typowania Premier League to podejmij rękawicę i zawalcz o 20 000 PLN!

piłkarski jackpot i betclic bonus

Szczegóły promocji:

  • Kupon, który może wziąć udział w promocji musi zostać zawarty dzisiaj (10.01.2020) przed godziną 21:00.
  • Aby wziąć udział w akcji, musisz się do niej zapisać.
  • Kwalifikujący się kupon musi być kuponem wielokrotnym, przedmeczowym, na którym znajdzie się 8 spotkań 22. kolejki Premier League, która rozegrana zostanie w dniach 10-12.01.2020.
  • Każdy klient może postawić maksymalnie 5 kuponów.
  • Osoby, których kupony okażą się trafione oprócz wygranej za kupon, podzielą między siebie 20 000 PLN bonusu od Betclic.
  • Jeśli wygra tylko jedna osoba, to zgarnie ona całość wygranej.
  • Bonus należy obrócić sześciokrotnie po minimalnym kursie 2.00.
  • Więcej informacji na stronie bukmachera.

Betclic bonus – sprawdź już teraz!

PIŁKARSKI JACKPOT to oczywiście nie jedyny bonus na jaki ma dla Ciebie Betclic. Najciekawszą promocją od tego bukmachera jest najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce! Oprócz tego możesz skorzystać z szans na aż o 50% wyższe wygrane, licznych BOOST-ów oraz Multi+. Bądź z nami na bieżąco, dzięki czemu nie przeoczysz żadnej promocji! Jeśli nie masz konta w Betclic, to kliknij w poniższy baner, załóż je z naszym kodem promocyjnym: 550PLN i zgarnij jeszcze więcej!