W tym sezonie Ligi Mistrzów te elitarne rozgrywki lubią zaskakiwać kibiców. Dwie duże wpadki zdążyli już zanotować m.in. gracze Realu Madryt, a to zapewne nie koniec. Z tej okazji w eWinner jest bonus, z którym będziecie mogli grać bez ryzyka. Można to połączyć m.in. z naszymi typami na Ligę Mistrzów. 

Zgarnij bonus w eWinner rejestrując konto z kodem 655PLN. Dzięki temu odbierzesz: 155 złotych na zakład bez ryzyka + 50 procent do 500 złotych bonusu od drugiego depozytu

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typuj Ligę Mistrzów i zgarnij bonus w eWinner!

Sezon 2020/2021 Ligi Mistrzów i zapewne nie tylko, będzie bardzo zaskakujący. Dotychczas mieliśmy już kilka niespodzianek w tych elitarnych rozgrywkach. Jest to spowodowane m.in. sytuacją na świecie, a także zmęczeniem piłkarzy, którzy mieli krótki odpoczynek po poprzednim wyczerpującym sezonie, a teraz grają bez przerwy co trzy dni. Dwie wpadki zanotował już m.in. Real Madryt, a np. Bayern Monachium męczył się z Lokomotivem Moskwa. 

eWinner bonus LM

Nic więc dziwnego, że eWinner przygotował bonus dla swoich klientów. Za nim jednak przejdziemy do niego, to pamiętajcie, że możecie skorzystać z naszych typów na Ligę Mistrzów, gdzie eksperci Zagranie przygotowują analizy i propozycje kuponów. Wracając jednak do promocji eWinnera, to aby móc grać bez ryzyka należy:

  • zagrać kupon AKO z dwoma zdarzeniami z Ligi Mistrzów
  • kurs minimalny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka to co najmniej 20 złotych

Bukmacher w przypadku porażki zwróci stawkę do kwoty 50 złotych. Warto jednak pamiętać, że jest to cykliczna akcja i będzie powtarzana przy każdej kolejce. W ten sposób można łącznie grać bez ryzyka nawet za 250 złotych podczas fazy grupowej. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze