Tydzień zmagań na scenie w Wolverhampton! Zaczynamy Grand Slam of Darts z kuponem o podwojenie wkładu!

Tarcza do darta z położonymi lotkami 12.11.2022

Przed nami jeden z najciekawszych turniejów, jakie mają miejsce w kalendarzu PDC. Grand Slam of Darts, a więc ponadtygodniowa rywalizacja, w której zawodnicy najpierw rywalizują w fazie grupowej, a dopiero w czwartym dniu zaczynają zmagania w fazie pucharowej. W tym roku nie zobaczymy żadnego z Polaków w stawce na tym turnieju, a najbliżej kwalifikacji był Radek Szagański, który odpadł w niedzielnych kwalifikacjach w decydującym o awansie meczu. Przed nami tydzień z dartem, na który zapraszam już dzisiaj zaczynając od poniższego kuponu! 

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

Grand Slam of Darts

Jeden z ostatnich turniejów telewizyjnych w tym sezonie, który moim zdaniem, jest jedną z najciekawszych imprez, jakie mają miejsce w kalendarzu PDC. To wszystko ze względu na format rozgrywek, które przybliżone są do międzynarodowych turniejów piłkarskich, w tym zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Pierwsza faza turnieju, która trwa trzy dni, a więc rozgrywki w grupie zaczyna się już w sobotę. Na początku tego tygodnia miało miejsce losowanie, po którym poznaliśmy osiem grup. W każdej z nich mamy po czterech uczestników. Awans zapewni sobie jedynie dwójka z każdej grupy, która później kolejno wedle ulokowania w grupach, znajdzie się w fazie play-off, która rozpoczyna się od 1/8 rywalizacji. Pierwsze miejsce w grupie A z drugim miejscem grupy B i tak dalej w wymienionym schemacie. W grupie gramy systemem każdy z każdym. Zawodnicy przez trzy dni codziennie będą pojawiać się na scenie w Wolverhampton. W pierwszej fazie turnieju gracze rozgrywają swoje pojedynki do 5. wygranych legów, a więc bardzo krótki i zdradliwy format, który może przynieść wiele niespodzianek, a także warto grać na zawodników, którzy nie potrzebują dużej ilości czasu, do rozgrzewki na tarczy. Im dalej w turniej, tym dłuższe pojedynki, ale o tym przy okazji pozostałych faz. Na dzisiaj przygotowałem dla Was zakład od bukmachera Betfan, który posiada szeroką ofertę na darta. Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z naszym kodem promocyjnym! 

Grupa Zagranie

Joe Cullen vs Ritchie Edhouse: typy i kursy bukmacherskie (12.11.2022 r. – 15:00)

Pierwszy mecz, który przypadł mi do gustu, to spotkanie dwóch Anglików będących na zupełnie innej pozycji startowej w tym turnieju. Z jednej strony mamy Joe Cullena, a więc telewizyjnego zwycięzcę tegorocznych turniejów, a z drugiej, Edhousa, który znacznie obniżył swoje loty w ostatnim okresie. Dalej ma miejsce w najlepszej 64. PDC i raczej nie grozi mu utrata karty na kolejny sezon. Musiał przechodzić przez niedzielne kwalifikacje, aby znaleźć się na tegorocznej liście uczestników Grand Slam of Darts. Ani ranking, ani żadna zdobycz punktowa w podłogówce oraz turniejach telewizyjnych, nie pozwoliła mu na bezpośredni awans. Zupełnie inaczej jest po stronie drugiego z reprezentantów tego kraju, gdzie Joe Cullen od dłuższego czasu melduje się w światowej czołówce. Pomimo braku tytułów w ostatnim okresie, nie jest on zawodnikiem o obniżonej formie. Nie do końca rozumiem ostatnie zawahania kursów przeciwko niemu w turniejach tv, gdyż gra on na naprawdę wysokim poziomie, gdyż przy granicy 95. punktów na trzy lotki. Jest to na tyle wystarczająca średnia, że powinna dać mu wygraną minimum w tym spotkaniu. Panowie mają ciężką grupę, w której oprócz nich znalazł się Michael Smith oraz Lisa Ashton. Zdecydowanie dwójka głównych faworytów do przejścia to Joe i Michael, ale wydaje mi się, że nie będą tego chcieli rozstrzygać pomiędzy sobą i główną batalię o awans rozegrają właśnie z Ritchiem.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2019: 

European Tour 2019 – 6:3 Joe Cullen

PC 21 2021 – 6:4 Ritchie Edhouse

European Tour 2022 – 6:4 Joe Cullen

PC 29 2022 – 6:3 Joe Cullen

Turnieje od września 2022: 

Joe Cullen:

European Tour 10 – wygrana

European Tour 11 – półfinał i porażka z Peterem Wrightem

World Series of Darts – ćwierćfinał i porażka z Gerwynem Price’em

European Tour 12 – 1/8 finału i porażka z Dannym Noppertem

World Grand Prix – 1/8 finału i porażka z Gerwynem Price’em

European Tour 13 – 1/8 finału i porażka z Damonem Hetą

Players Championship 25 – 1/8 finału i porażka z Gian van Veen

Players Championship 26 – 1/64 finału i porażka z Cameron Menzies

Players Championship 27 – 1/16 finału i porażka z Ryan Meikle

Mistrzostwa Europy – 1/16 finału i porażka z Ross Smith

Players Championship 29 – 1/8 finału i porażka z Dave Chisnall

Players Championship 30 – 1/32 i porażka z Gian van Veen

Eddie Edhouse:

European Tour 13 – 1/16 finału i porażka z Joe Cullen

Players Championship 25 – 1/64 finału i porażka z Josh Rock

Players Championship 26 – 1/64 finału i porażka z Jimmy Hendriks

Players Championship 27 – 1/64 finału i porażka z Jermaine Wattimena

Players Championship 28 – 1/64 finału i porażka z Radek Szagański

Players Championship 29 – 1/16 finału i porażka z Joe Cullen

Players Championship 30 – 1/32 finału i porażka z Josh Rock

Zagraj z nami darta w BETFAN! Skorzystaj z bonusu 200% do 450 zł od 1. depozytu z kodem: ZAGRANIE

Co obstawiać?

W tym spotkaniu, jak i w dwóch ich poprzednich i niedawnych pojedynkach, postawie na wygraną Joe Cullena, który znacznie lepiej zapoznany jest z turniejami telewizyjnymi w ostatnim okresie. Z pewnością będzie miał także przewage mentalną nad swoim reprezentacyjnym kolegą, który był bliski pokonania go, ale za każdym razem brakowało postawienia kropki nad i, a o to właśnie w darcie i ważnych turniejach chodzi. Joe musi spiąć się na ten mecz, żeby na spokojnie mógł zagrać mecz z Lisą Ashton i być pewnym awansu, bez patrzenia się na mecze Michaela Smitha, który pewnie z jedyną panią w grupie, poradzi sobie na krótkim dystansie legów. Moim typem na ten mecz jest wygrana Cullena, a dla bardziej odważnych, można celować w delikatny handicap, chociaż przypominam, że jest to bardzo krótka rozgrywka.

Joe Cullen wygra
Kurs: 1,38
Zagraj!

Danny Noppert vs Christian Perez: typy i kursy bukmacherskie (12.11.2022 r. – 16:00)

Drugi mecz, który biorę na nasz kupon to starcie Dannego Nopperta oraz Christiana Pezera. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Holender, który przez bukmacherów jest także głównym kandydatem do wyjścia ze swojej grupy. Danny od początku tego sezonu prezentuje wysoka formę, gdzie między innymi wygrał swój pierwszy turniej telewizyjny. Ostatnie jego występy na ważnych scenach turniejów PDC nie opiewały w sukcesy, ale gra zawodnika z Holandii nie odstawała od gry zawodników, z którymi przegrywał. Danny jest gwarantem gry na średniej powyżej 90 punktów na trzy lotki oraz znajduje się w czubie tabeli na wykończeniach w tym sezonie pośród zawodników z kartą PDC Tour. Dużym zaskoczeniem była jego porażka z Nathanem Aspinallem w Grand Prix, gdzie miał lotki meczowe, ale fatalne zachowanie Anglika wybiło go z rytmu meczowego. Sądzę, że na tym turnieju da radę wyjść z grupy a koniecznością jest pokonanie Filipińczyka z dużą przewagą legową dla lepszych statystyk w tabeli małych punktów.

Rywal Holendra, czyli Christian Perez jest mało ograny na scenach telewizyjnych i dużych turniej PDC. Jego ostatni występ na dużej imprezie miał miejsce w 2014 roku w rundzie wstępnej do Mistrzostw Świata, gdzie nie zdołał zdobyć ani jednego lega. Śledząc jego wyniki z ostatnich turniejów podłogowych tylko kilkukrotnie udało mu się zdobyć średnią powyżej 90 punktów na trzy lotki i nie jest on zawodnikiem, który dominuje na wykończeniach. Czy ma on zatem szanse zaskoczyć i chociaż zbliżyć się do faworyzowanego Nopperta?

Statystyki:

Telewizyjne mecze bezpośrednie od 2019: 

brak meczów bezpośrednich

Turnieje od września 2022: 

Danny Noppert:

European Tour 10 – 1/16 finału i porażka z Rusty Jake Rodriguez

European Tour 11 – 1/16 finału i porażka z Ross Smith

World Series Finals – 1/8 finału i porażka z Jonny Clayton

European Tour 12 – 1/2 finału i porażka z Dave Chisnall

World Grand Prix – 1/8 finału i porażka z Nathan Aspinall

European Tour 13 – 1/16 finału i porażka z Ryan Joyce

Players Championship 25 – 1/16 finału i porażka z Kim Huybrechts

Players Championship 26 – 1/8 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Players Championship 27 – 1/32 finału i porażka z Jeffrey de Zwaan

Players Championship 28 – 1/64 finału i porażka z Alan Soutar

Mistrzostwa Europy – 1/4 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Christian Perez:

brak występów w tourze

Co obstawiać?

W tym spotkaniu zgadzam się z kursami, wystawionymi przez bukmacherów i także jestem zdania, ze Noppert jest zdecydowanym faworytem. Nie będzie grał z obciążeniem mentalnym, że trafił ma wymagającego przeciwnika, a wręcz przeciwnie, to jego rywal powinien odczuwać presję ponownego pojawienia się na scenie telewizyjnej na tak dużym turnieju. Dlatego moim typem na to spotkanie jest zagranie na zwycięstwo Dannego Nopperta z handicapem legów. Taki handicap możesz zagrać u naszego dzisiejszego bukmachera, gdzie przy rejestracji od Zagranie warto skorzystać z bonusów w BETFAN!

Danny Noppert -1,5 legów handicap
Kurs: 1,32
Zagraj!

Jonny Clayton vs Leonard Gates: typy i kursy bukmacherskie (12.11.2022 r. – 23:00)

Ostatni mecz, który wpadł mi w oko, który powinien być w miarę bezpieczny, to starcie drugiego najwyżej sklasyfkowanego Walijczyka w stawce PDC, a więc Jonnego Claytona, który mierzyć się będzie ze stosunkowo nową postacią w darterskich pojedynkach, a więc z Amerykaninem Leonardem Gates. Reprezentant USA pojawił się w tym sezonie podczas US Masters, gdzie pokonał jedynie Fallon Sherrock, a mocno przegrał z Peterem Wrightem. Występ w mistrzostwach kraju dał mu możliwość udziału także w World Series Finals, gdzie okazał się być lepszy od Devona Petersena, który przypomnijmy, że jest w bardzo słabej formie, ale zaraz w kolejnej rundzie przegrał z Jamesem Wade’em. Sądzę, że poprzeczka dzisiaj stoi bardzo wysoko, tym bardziej że Clayton jest w dobrej formie, ale brakuje mu szczęścia w losowaniach i skuteczności na doublach przy presji w gonieniu wyniku.

Walijczyk szybko odpadł w rywalizacji w Mistrzostwach Europy, gdzie przegrał w drugiej rundzie z Chisnallem, ale zagrał prawie na średniej 100. punktów. Jest to zdecydowanie wyższy wynik, niż wszystkie jakie na telewizyjnej scenie zaprezentował Amerykanin. Sądzę, że dodatkowo zawsze reprezentant Walii dobrze wchodzi w turnieje i powinien być od razu mocno zmobilizowany na grę na krótkim dystansie. Dobre występy na WSF z awansem do połfinału, a także wiele spotkań tv, które były na wysokim poziomie średnich, ale bez dominacji, które jednak przypadały w najważniejszych momentach dla jego rywali. Takie spotkania, jak to z niedoświadczonym Amerykaninem powinny być bardzo dobrą rozgrzewką i wejściem w turniej, gdzie obowiązkiem jest wygrana i to najlepiej z dużym zapasem, dla takich zawodników z topki, jakim także jest Jonny Clayton.

Zagraj z nami darta w BETFAN! Skorzystaj z bonusu 200% do 450 zł od 1. depozytu z kodem: ZAGRANIE

Statystyki:

Telewizyjne mecze bezpośrednie od 2020: 

brak meczów bezpośrednich

Turnieje od września 2022: 

Jonny Clayton:

European Tour 10 – 1/16 finału i porażka z Dave Chisnall

European Tour 11 – 1/8 finału i porażka z Peter Wright

World Series Finals – 1/2 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

World Grand Prix – 1/8 finału i porażka z Dimitri van der Bergh

European Tour 13 – 1/8 finału i porażka z Josh Rock

Players Championship 25 – 1/32 finału i porażka z Jim McEwan

Players Championship 26 – 1/32 finału i porażka z Jermaine Wattimena

Players Championship 27 – 1/16 finału i porażka z George Killington

Players Championship 28 – 1/8 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Mistrzostwa Europy – 1/8 finału i porażka z Dave Chisnall

Players Championship 29 – 1/64 finału i porażka z Mike de Decker

Players Championship 30 – 1/64 finału i porażka z Jonathan Worsley

Leonard Gates:

World Series Finals – 1/8 finału i porażka z James Wade

Co obstawiać?

Podobnie, jak w przypadku poprzedniego spotkania, gdzie faworytem był Danny Noppert, tutaj także uważam, że bardzo mocnym kandydatem do zwycięstwa jest faworyzowany zawodnik. Jonny ostatnio obniżył loty, ale gra bardzo przyzwoity dart, co powinno dać mu pierwsze punkty do tabeli i tak samo, jak w przypadku Holendra, warto dla niego, aby nabił trochę legów przewagi w zapasie na kolejnych rywali. Moją propozycją kończącą kupon jest zagranie na wygraną Claytona z handicapem legów! 

Jonny Clayton -1,5 legów handicap
Kurs: 1,35
Zagraj!

Kupon dart Betfan 12.11.2022

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze