Typy i kursy na Paweł Tyburski – Adam Soroko. Na drugiej gali Prime SHOW MMA będziemy mogli obejrzeć w starciu m.in. Soroko, który wypadł podczas pierwszej gali z karty walk. Jego rywalem będzie Tyburski, dobrze nam już znany zawodnik freak fightów. Bukmacherzy uważają, że większe szanse na zwycięstwo ma Tyburski, co akurat nas nie dziwi. Czy tak będzie w praktyce?

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Tyburski – Soroko, typy na walkę

Tyburski zawdzięcza swoją karierę programom typu reality-show, ale znany jest już także fanom freakowej strony MMA. Zarówno Paweł Tyburski, jak i Soroko mają na swoim koncie pojedynki stoczone pod szyldem federacji FAME MMA (Tyburski) lub na ulicy (Soroko). Pablo Tybori wystąpił w debiutanckiej walce wraz ze swoim bliźniakiem: podczas drugiej edycji FAME pokonali braci Kluk. Tyburski oprócz tego zwyciężył z Arkadiuszem Tańculą, a także okazał się gorszy od Araba, co akurat nas nie dziwi.

W tym miejscu -> PRIME SHOW MMA 2 typy <- znajdziesz zapowiedzi wszystkich walk!

Typy na walkę Tyburski – Soroko będą więc bardzo ciekawe, a w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać kilka specjalnych bonusów na start. W tym także zakład bez ryzyka do aż 600 PLN, co pozwala nam obstawiać bez martwienia się o wynik.

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Paweł Tyburski Tybori – Adam Soroko zapowiedź walki

Paweł Tyburski dał się poznać jako zawodnik dający dobre walki. Ten influencer od lat interesuje się sportami walki. A co możemy powiedzieć o Soroko? To znana persona w pewnych, polskich kręgach, która na Prime SHOW MMA 1 nie mogła wystąpić, ale teraz przybyła się zrewanżować, tylko z innym rywalem. Tybori jest uważany tutaj za faworyta, ze względu na swoje doświadczenie w oktagonie, ale Soroko również może mieć co pokazać. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na te starcie? Zanim przejdziemy do omówienia typów na walkę Tyburski – Soroko, omówimy mnożniki:

Tyburski – Soroko, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Tyburski - Soroko
Fortuna
1.14
Tyburski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.67
Soroko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.55
+1.5 rundy w walce Tyburski - Soroko

Paweł Tyburski – Adam Soroko, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem większe szanse na zwycięstwo w tej walce ma Tyburski. Widać to zresztą po kursach bukmacherskich, które wystawiła Fortuna. W końcu Tyburski ma większe doświadczenie, zasięg ramion i jest zwinniejszy. Do tego nie wiemy, jak przed taką publicznością poradzi sobie Soroko, bo jeszcze nie miał okazji wystąpić. Na pierwszej gali tej federacji nie doszło do jego walki, więc teraz oczekiwania są spore.

Naszym zdaniem Tyburski powinien bez większego problemu wygrać ten pojedynek. Na papierze jest mocnym faworytem i trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym przegrywa. Soroko swoich szans może poszukać w próbie szybkiego znokautowania, ale czy to wystarczy?

Typy na Tyburski – Soroko

Jak wspominaliśmy, Tyburski posiada nieco większe doświadczenie na freak fightowych galach, ale na pewno Soroko ma umiejętności, które może postarać się wykorzystać. Jeden cios może okazać się kończący i wyeliminować Tyburskiego, to stawiamy tutaj na over rund. +1.5 rundy ma kurs wynoszący 1.55, co daje nam spore value i może stanowić dobrą podstawę do większego AKO, a trudno się spodziewać, żeby jeden z zawodników wyeliminował drugiego już w pierwszej rundzie.

typy na walkę soroko - tyburski

fot. pressfocus

Gdzie obstawię walkę Tyburski - Soroko?

Walkę Tyburskiego z Soroko będziesz mógł obstawić w Fortunie.

O której Tyburski powalczy z Soroko?

Tyburski zmierzy się z Soroko już około godziny 22:45-23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze