Na PRIME MMA 2 typy mogą dotyczyć aż 11 pojedynków, bo tyle starć znajduje się na karcie walk. W zakładach bukmacherskich znajdziesz kursy na męskie, jak i żeńskie konfrontacje. Obstawisz nie tylko wynik walki, ale też przebieg pojedynku. Przed PRIME Show MMA 2 typy wskazują faworytów i underdogów. O wszystkim i tak zdecyduje oktagon, więc nie zawsze trzeba obstawiać zgodnie z przewidywaniami bukmacherów. Co warto typować na PRIME MMA 2? Poniżej poznasz kursy bukmacherskie i typy na to wydarzenie.

prime mma 2 typy

PRIME Show MMA 2 typy bukmacherskie

Kursy PRIME MMA 2 wskazują, że w walce wieczoru zwycięsko powinien wyjść Norman Parke. Stormin ma sporą przewagę u bukmacherów, co widać po ofercie Fortuny. Irlandczyk na dobre związał się z freak fightami i widać, że czuje się tam, jak ryba w wodzie. Przypomnijmy, że to zawodnik z przeszłością w UFC i KSW. W ostatnich miesiącach rywalizuje na galach freak fightach. Walczył m.in. z Don Kasjo i Popkiem – w obu tych starciach okazał się lepszy.

Federacja PRIME Show MMA nieco odkurza Grzegorza Szulakowskiego. To zawodnik, który większość kariery spędził w KSW, ale po serii porażek stracił kontrakt. Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy Szulakowskiego w 2019 roku. Wówczas przegrał z Szamilem Musajewem. Od tamtej pory Szuli nie brał udziału w zawodowej gali. To powoduje, że tym bardziej jego forma stoi pod znakiem zapytania.

prime show mma 2 typy

W zakładach na PRIME MMA 2 typy bukmacherskie faworyzują Stormina. Porażka Normana byłaby odebrana jako spora niespodzianka. Wydaje nam się, że to się nie wydarzy, a Irlandczyk wygra starcie przed czasem.

Fortuna
2.00
Parke wygra przed czasem

PRIME MMA 2 kursy i zakłady w Fortunie

Nie ma lepszego bukmachera do typów dnia na PRIME Show MMA 2 niż Fortuna. Tym bardziej, że to jedyny operator, u którego wytypujesz najbliższą galę organizowaną w Gliwicach. Fortuna współpracuje z PRIME na wyłączność, co oznacza, że tylko ten bukmacher może oferować i przyjmować zakłady na galę tej federacji.

Przed PRIME Show MMA 2 kursy są zróżnicowane. Owszem, bywają pojedynki, gdzie Fortuna ma zdecydowanych faworytów. Tak jest w przypadku Normana Parke, Marcina Wrzoska czy Bombardiera. Bywają też walki, w których nie ma wyraźnego lidera. Dla przykładu trudno wskazać lepszego z pary Jan Patecki – Michał Bagietka Gorzelanczyk.

W Fortunie na PRIME MMA 2 kursy bukmacherskie będą otwarte do rozpoczęcia pojedynku. To oznacza, że jeszcze w dniu gali możesz obstawiać zakłady na swoich faworytów. W momencie rozpoczęcia walki – rynki zostaną zamknięte. Obstawiać możesz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android.

Poniżej przedstawiamy na PRIME Show MMA 2 kursy, jakie są oferowane w zakładach Fortuny:

Kto wygra?
Fortuna
1.16
Norman Parke
4.02
Grzegorz Szulakowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Marcin Wrzosek
2.92
Piotr Kałuski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.35
Serigne Bombardier Ousmane Dia
2.70
Damian Stifler Zduńczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.16
Paweł Tyburski
4.02
Adam Soroko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.06
Maciej Rataj
1.60
Mikołaj Vandalek Rdzanek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.47
Dominika Rybak
2.32
Klaudia Klaudusiek Kapuśniak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.70
Jaś Kapela
1.35
Konrad Skolim Skolimowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.65
Mateusz Milu Mil
1.98
Mikołaj Jedruszczak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

PRIME Show MMA 2 promocje dla graczy

Jeśli chodzi o typy PRIME MMA 2, to jako nowy klient Fortuny, możesz zrealizować je na koszt bukmachera. Nasz kod promocyjny do Fortuny umożliwia odbiór kilku bonusów na start. Przede wszystkim za weryfikacje danych osobowych otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł. To oznacza darmowy zakład bez wkładu własnego. Co więcej, jeśli zrobisz wpłatę, to możesz postawić kupon bez ryzyka na PRIME Show MMA 2. Co to oznacza? To że w razie porażki odbierzesz zwrot stawki od bukmachera. Maksymalnie może to być 600 zł.

prime mma show 2 typy

Bonusy na typy PRIME Show MMA 2 za nasz kod promocyjny:

  • Darmowy zakład bez depozytu 20 zł,
  • Zakład bez ryzyka 600 zł,
  • Bonusy od drugiej wpłaty: 10 zł freebet + 50% do 200 zł.

Aby odebrać powiększone bonusy na obstawianie PRIME MMA Kosmos – zarejestruj konto wybierając nasz przycisk i wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE.

Typy na PRIME Show MMA 2

Na PRIME MMA 2 typy bukmacherskie w głównej mierze koncentrują się na walce wieczoru, ale warto spojrzeć również na pozostałe pojedynki. W końcu wystąpią w nich byli zawodnicy KSW, a więc Marcin Wrzosek i Ousmane Dia. Warto wspomnieć o tym, że przed galą było sporo turbulencji. Ze względu na kontuzje z udziału w niej zrezygnowali Gabriel Al-Sulwi i Damian Graf.

Pomimo kilku roszad typy PRIME MMA 2 wciąż mogą poprawić zasobność naszego portfela. Dlatego właśnie obstawiamy freak fight – dla rozrywki, ale też po to, żeby zgarnąć jakąś wygraną.

Norman Parke – Grzegorz Szuli Szulakowski, walka wieczoru PRIME MMA 2

To pojedynek, w którym udział weźmie rozpędzony Norman Parke i zawodnik, który wraca po trzech latach przerwy. Wydaje się, że dla Stormina Grzegorz Szulakowski może być łatwą zdobyczą. Parke ma za sobą wygrane z Popkiem, Don Kasjo i Piotrem Szeligą. Po owocnych występach w FAME MMA dołączył do PRIME Show MMA.

Kursy PRIME MMA 2 jasno pokazują, kto powinien wygrać sobotnią walkę. W tej kwestii murowanym faworytem jest Irlandczyk. Norman Parke ma za sobą bogatszą karierę – na zawodowych ringach stoczył 39 walk, z których wygrał 30 pojedynków. Dla porównania Szuli rywalizował 13 razy, czterokrotnie przegrywając. Niegdyś Grzegorz Szulakowski rokował na świetnego zawodnika, ale później przytrafiła mu się seria trzech porażek z rzędu. Czy wróci na zwycięskie tory podczas PRIME MMA 2?

Marcin Wrzosek – Piotr Kaluski

Początkowo rywalem Marcina Wrzoska miał być Arab, który ostatecznie zrezygnował z udziału w tym wydarzeniu. Nowym rywalem dla Polish Zombie jest Piotr Kałuski. Ochroniarz ma sporą przewagę fizyczną nad Marcinem Wrzoskiej. Kałuski mierzy blisko dwa metry, a przy tym waży około 150 kilogramów. Przed PRIME Show MMA 2 typy i tak są po stronie byłego zawodnika KSW. Wrzosek jest chudszy o około 70 kg, co oznacza, że będzie musiał sposobem rozwiązać walkę z Kałuskim.

Wrzosek to zawodnik, który wielokrotnie walczył w KSW, więc umiejętności na pewno będą po jego stronie. Piotr Kałuski może przeciwstawić siłę, ale liczymy na doświadczenie Marcina Wrzoska. W ostatnim czasie jego pozycja została nadszarpnięta ze względu na porażkę z Don Kasjo. Kolejna porażka byłaby uznana w środowisku za spory blamaż.

Fortuna
1.30
Wrzosek wygra

Serigne Bombardier Ousmane Dia – Damian Stifler Zduńczyk

W PRIME MMA 2 typy na Bombardiera zrobisz po niższym kursie niż na Stiflera. Czy to nas dziwi? Absolutnie nie! Serigne Ousmane Dia to senegalski zawodnik o ogromnych gabarytach. Bombardier w Polsce zasłynął z pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. Przeciwko Pudzianowi Senegalczyk wytrzymał tylko 18 sekund, ale w konfrontacji ze Stiflerem jest faworytem. Na PRIME Show MMA 2 typy w odniesieniu do wygranej Bombardiera są zdecydowanie bardziej prawdopodobne. Damian Zduńczyk tylko raz walczył w MMA przeciwko Popkowi. Wówczas przegrał. Jeśli chce pokonać Bombardiera, to musiałby wymyśleć coś ekstra. Wydaje nam się, że Zduńczykowi zabraknie argumentów czysto sportowych.

Fortuna
1.60
Poniżej 1.5 rundy

Paweł Tyburski – Adam Soroko

W zakładach na typy PRIME MMA 2 znajdziesz pojedynek Tyburski – Soroko. Kto jest faworytem w kursach? Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na wygraną Pawła Tyburskiego. Adam Soroko to wciąż zagadka. Ostatnio miał walczyć ze Stiflerem, ale w ostatniej chwili zrezygnował z tego pojedynku. Tyburi na tej samej gali pewnie pokonał Łukasza Lupę. Wcześniej Tyburski stoczył dwie walki w federacji FAME MMA. Tam zanotował 50% skuteczności, bo przegrał z Arabem, ale za to zwyciężył przeciwko Arkadiuszowi Tańcula.

Tyburski ma sporą pewność siebie i typujemy, że będzie dążył do tego, żeby całą walkę rozstrzygnąć przed czasem.

Fortuna
1.40
Wygra Tyburski przed czasem

Jaś Kapela – Konrad Skolim Skolimowski

W debiucie Jaś Kapela niespodziewanie pokonał Ziemowita Kossakowskiego. Wówczas kursy bukmacherskie nie wskazywały na taki obrót sprawy. Faworytem był był dziennikarz TVP. Tym razem Kapela również nie jest ulubieńcem kursów. W Fortunie więcej szans daje się Konradowi Skolimowskiemu. Jaś Kapela jest starszy, a dodatkowo ma gorsze warunki fizyczne. Jeśli Skolim wykorzysta swoje atuty, to powinien poradzić sobie z lewicowym publicystą. Na pewno nie popełni tego samego błędu, co Ziemowit Kossakowski, a więc nie zlekceważy Kapeli.

Dominika Rybak vs Klaudia Klaudusiek Kapuśniak

W PRIME MMA 2 typy bukmacherskie mogą dotyczyć również walki debiutantek, czyli Dominiki Rybak i Klaudii Kapuśniak. Ta pierwsza na profilach społecznościowych chwali się, że ostro trenuje przed galą. Jak można zauważyć Dominika Rybak stawia na brazylijskie ju-jitsu. Klaudia Kapuśniak jest nieco mniej aktywna – przynajmniej tak wynika ze jej mediów społecznościowych. Dla bukmacherów to sygnał, że Rybak będzie lepiej przygotowana, dlatego jest faworytką tego pojedynku.

Fortuna
1.47
Wygra Dominika Rybak

Typy bukmacherskie na PRIME Show MMA 2 – podsumowanie

Na PRIME MMA 2 typy prezentowane w serwisie Zagranie.com są zupełnie darmowe. Zdajemy sobie sprawę, że to gala freak fight, dlatego niektóre elementy traktujemy z przymrużeniem oka. Analizując walki bierzemy pod uwagę warunki fizyczne i doświadczenie w oktagonie. To główna baza naszego obstawiania.

Jak wynika z naszego artykułu spodziewamy się pewnej wygranej Normana Parke i Marcina Wrzoska. Co więcej? Stawiamy na zwycięstwo Dominiki Rybak w debiucie, a także triumf Bombardiera nad Damianem Zduńczykiem. Przypominamy, że wszystkie zakłady na PRIME Show MMA 2 możecie zrealizować w Fortunie.

Propozycja kuponu na PRIME MMA 2

Jakie zakłady proponujemy do zawarcia na kuponie? Tym razem przygotowaliśmy dla was zakład typu trebel, a więc trzy selekcje na kupon AKO:

  • Piotr Kałuski – Marcin Wrzosek typ 2, kurs: 1.30
  • Serigne Bombardier Ousmane Dia – Damian Stifler Zduńczyk typ poniżej 1.5 rundy, kurs: 1.60
  • Norman Parke – Grzegorz Szulakowski typ 1. zawodnik wygra przed czasem, kurs: 2.00
kupon prime show mma 2

Kupon na PRIME MMA 2 kursy posiada dość umiarkowane, ale za to łączny współczynnik wynosi 4.16. To przy stawce 100 zł pozwala wygenerować potencjalną wygraną na poziomie 366 złotych.

Zapowiedź i analiza gali PRIME MMA Kosmos – najważniejsze informacje

Gala PRIME Show MMA 2 odbędzie się w Gliwicach 9 lipca 2022 roku. Podczas tego wydarzenia zostanie przeprowadzonych 11 pojedynków. Jeśli nie masz biletu do hali, to PRIME Show Kosmos możesz oglądać w transmisjach PPV. Dostęp do relacji na żywo można zakupić od kwoty 29.99 złotych.

FAQ

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Przed PRIME MMA 2 kursy faworyzują Normana Parke, Marcina Wrzoska, Dominikę Rybak, Pawła Tyburskiego i Konrada Skolimowskiego.

Co typujemy na PRIME Show MMA 2?

Stawiamy na wygraną przed czasem Normana Parke, a także zwycięstwo Marcina Wrzoska i Bombardiera.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze