Tybori – Zadyma: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Tybori - Zadyma gdzie oglądać

Gdzie oglądać Tybori – Zadyma? Przed nami sporo emocji związanych z walkami freakfighterów. W piątkowy wieczór we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się bowiem pierwsza gala z nowego cyklu federacji Fame Friday Arena. Karta walk stoi na naprawdę wysokim poziomie, a w jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie Piotr Tyburski oraz Tomasz Gromadzki. Jeżeli nie wiesz kto oferuje transmisje, a chciałbyś obejrzeć Tybori – Zadyma, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej. Serdecznie zapraszam!

baner Betclic Fame MMA

Piotr Tyburski – Zadyma, gdzie oglądać?

Pojedynek Piotra Tyburskiego z Zadymą zapowiada się naprawdę interesująco. Widać to chociażby po kursach bukmacherskich, które ustalił na tę walkę Betclic – mianowicie są one bardzo wyrównane, z nieznacznym wskazaniem na Gromadzkiego. W końcu jest to jeden z lepszych zawodników walk na gołe pięści, mający spore doświadczenie w walkach. Tybori natomiast w walce 1 vs 1 będzie debiutował, jednak kibice freakfightów zdołali już go poznać. Mimo wszystko wydaje się, że to jego rywal powinien zwyciężyć w nadchodzącym starciu. Jeżeli chciałbyś poznać typy na Tybori – Zadyma, to znajdziesz je oczywiście na naszej witrynie.

Tybori – Zadyma, transmisja w TV

Tak naprawdę nikogo nie powinno dziwić, że walka Tybori – Zadyma nie będzie transmitowana w telewizji. W końcu w ostatnich latach wręcz nie zdarza się to, aby gale MMA były pokazywane w otwartych kanałach telewizyjnych. Od wielu już lat bowiem działa w Polsce PPV, czyli wykupienie dostępu do konkretnego wydarzenia. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na Fame Friday Arena, a nie posiadasz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do interesującej oferty powitalnej, w skład której wchodzi chociażby zakład bez ryzyka!

Piotr Tybori Tyburski – Tomasz Zadyma Gromadzki, transmisja za darmo

Jak już wspomniałem, transmisji live z walki Tybori – Zadyma należy spodziewać się jedynie na streamie online. Oczywiście nie będzie on nigdzie dostępny za darmo, a tę, jak i inne walki zobaczysz po wykupieniu PPV. A jeśli interesuje Cię to, jak oglądać Fame, to potrzebne informacje znajdziesz na naszej witrynie.

Tybori – Zadyma, stream online

Wykupienie wspomnianego już PPV możliwe jest wyłącznie na stronie federacji. Należy więc wejść na stronę famemma.tv, gdzie już na starcie zobaczysz przycisk z wykupieniem dostępu do gali. Następnie, po przejściu przez rejestrację konta będziesz miał do wyboru 2 pakiety dostępowe. Chodzi o opcję Basic za kwotę 34.99 PLN oraz Premium, które jest 5 PLN droższe, a więc cena wynosi 39.99. Poza ceną różni je jeszcze jakość nadawania oraz dostęp do materiałów z gali czy liczby dni, kiedy gala będzie dostępna w odtworzeniu.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze