fot. Xinhua
Dopiero co wczoraj zakończyliśmy turniej Masters, a już dziś kolejne zawody snookerowe w Milton Keynes. Rozpoczynamy WST Pro Series, który będzie rozgrywany w trzech etapach i potrwa aż do marca. To kolejny turniej, który ma zapełnić snookerowy kalendarz oraz portfele zawodników. Gramy dziś trebla na mecze Joe Perrego oraz Xiao Guodonga! AKO? 3.58! Stawiamy dziś na PZBuk, a jeśli nie macie tam konta, możecie tutaj przeczytać recenzję tego bukmachera!

Załóż konto z kodem: 400PLN, aby otrzymać:

200 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN w sklepie

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 700 pln

Kod rejestracyjny
700PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

PUNKTY W SKLEPIE: 20000 (bonus od depozytu 200 zł lub darmowy zakład 10 zł)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Czym jest WST Pro Series?

Format przypomina nieco Championship League Snooker, ale w tej wersji rankingowej, której świadkami byliśmy we wrześniu i październiku 2020 roku. To także będą zawody wliczane do rankingu, a zwycięzca może sięgnąć nawet po 34 tysiące funtów. Będziemy grać w 16 ośmioosobowych grupach, które po awansach dwóch najlepszych zawodników zmienią się w cztery ośmioosobowe grupy, aby finałowe rozgrywki zagrać już tylko w ósemkę – także w systemie każdy z każdym. Mecze będą odbywać się w formacie best of 3, czyli do dwóch wygranych frejmów. Na pewno tak krótkie spotkania będą obfitować w niespodzianki, a przez to wyniki będą jeszcze trudniejsze do przewidzenia niż miało to miejsce w Championship League Snooker, gdzie grano do 3 wygranych partii. W turnieju miał wziąć udział powracający do grona zawodowców po 9 latach Stephen Hendry, ale ponownie wycofał się z zawodów. Po raz kolejny podał ten sam powód – siedmiokrotny mistrz świata czeka na powrót kibiców do aren. Spotkało się to z krytyką środowiska, które uważa, że Szkot marnuje przyznaną mu przed sezonem dziką kartę. W turnieju zobaczymy naszego jedynaka w Main Tourze – Kacpra Filipiaka. Polak rozegra swoje mecze w grupie B już jutro. Dziś śledzimy rozgrywki grupy M, gdzie czterech Anglików i trzech Walijczyków będzie walczyć z faworyzowanym Chińczykiem.  grupatyperska_poziom2 36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Xiao Guodong vs Jak Jones (14:00)

Chińczyk jest faworytem do awansu do drugiego etapu, jest obok Joe Perrego najwyżej rozstawionym graczem. Jak Jones jest 77. zawodnikiem rankingu, ale na rocznej liście jest znacznie wyżej. Zasługą 24. lokaty jest przede wszystkim występ w English Open i UK Championship, gdzie skasował 27 tysięcy z 31 tysięcy swoich punktów. Anglik co prawda jest wyżej na rocznej liście, ale to Chińczyk dotarł do 4. rundy UK Championship, a bilans meczów bezpośrednich jest zdecydowanie na jego korzyść. Na pięć spotkań cztery wygrał Xiao, a raz padł remis. Nigdy Jonesowi nie udało się wygrać, a i bilans frejmów nie przemawia za młodszym z zawodników, bo wygrał tylko 9 z 36 rozegranych partii. Pięć z nich to mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata, który Chińczyk wygrał 10-5. Dystans spotkania tutaj zaburza nieco tę statystykę, która i tak nie jest korzystna dla Anglika. Pozostałe mecze przegrywał do zera lub jednego. Sądzę, że dzisiaj odstępstwa od reguły nie będzie i to Chińczyk dopisze punkty do swojego dorobku  

Nasz typ: Xiao Guodong wygra mecz

Kurs: 1,57

 

Xiao Guodong vs Daniel Wells (16:30)

Kolejny raz finalista Shanghai Masters 2013 oraz Shoot-Outa z 2017 roku znajduje się na naszym kuponie, tym razem w starciu z Walijczykiem, który w tym sezonie nie zarobił nawet funta przy stole. Każdy z jego występów kończył się na pierwszym możliwym etapie. W poprzednim sezonie potrafił często przebrnąć przez pierwsze rundy, a dwa lata temu zdołał dotrzeć nawet do półfinału Scottish Open, gdzie był frejma od finału. Miał też sporo szczęścia na początku tamtych zawodów, bo powinien zagrać z Ronniem O’Sullivanem, ale Anglik wycofał się i tym samym zrobił miejsce w 2. rundzie Wellsowi. 32-latek zagubił totalnie tamtejszą dyspozycję, gdy potrafił wygrywać z Gilbertem, Dayem czy Stevensem łącznie tracąc dwa frejmy w tych trzech starciach. W tym sezonie notował porażki z Jamiem Jonesem, Gerardem Greenem, Jamiem O’Neilem i Markiem Davisem, a to przecież zawodnicy spokojnie w jego zasięgu. Jedynie porażkę 0-4 z Johnem Higginsem można w pełni usprawiedliwić. Brak punktów oznacza 127. miejsce w rocznym rankingu, a punktów ma tyle samo, co wspomniany Stephen Hendry. Xiao w tym pojedynku również nie powinien mieć problemów.  

Nasz typ: Xiao Guodong wygra mecz

Kurs: 1,52

Joe Perry vs Daniel Wells (18:00)

Tym razem potyczka angielsko-walijska. Joe Perry swoim występem w Mastersie pokazał, że został wyrwany z urlopu, a jego gra nie należała do najlepszych. Myślę, że to spotkanie z Davidem Gilbertem dało mu do myślenia, a swoją formę będzie szykować na German Masters, które rusza w przyszłym tygodniu. Od meczu w Mastersie minął tydzień, a Anglik zdążył pogodzić się ze swoim kijem i potrenował od tamtej pory. Wells umiejętnościami zdecydowanie odstaje od doświadczonego Perry’ego, który aktualnie jest 19. zawodnikiem rankingu (20. na liście rocznej) i jest najwyżej rozstawionym snookerzystą w tej grupie. Bezpośrednie mecze również przemawiają za 46-latkiem, który wygrał 3 z 4 spotkań, w tym na UK Championship. Panowie spotkali się także na polskiej ziemi, a w Gdyni lepszy również był Anglik, który triumfował 4-1.  

Nasz typ: Joe Perry wygra mecz

Kurs: 1,50

wst ako Snookerzyści właśnie rozpoczęli rywalizację, która potrwa aż do wieczora, do około 22-23. O tej godzinie poznamy dwójkę, która przejdzie z grupy M do drugiego etapu. Godziny rozpoczęcia naszych spotkań są podane w nawiasach przy każdym z nich, a AKO na te trzy spotkania to 3,53, co przy zakładzie za 100 PLN może nam w przypadku powodzenia dać 311 PLN.