Gdzie oglądać dzisiaj Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku? Przeczytaj poniższy artykuł a wszystkiego na ten temat się dowiesz. Co prawda Kamil Stoch wycofał się z zawodów, ale dalej te prestiżowe zmagania trwają i powinniśmy być świadkami wielu emocji. Kto tym razem wygra konkurs i zgarnie punkty do klasyfikacji?

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck: gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę na skoczni w Innsbrucku zorganizowany zostanie konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Pomimo tego, że Kamil Stoch wycofał się z zawodów, to te i tak powinny być bardzo emocjonujące. Jak nie wiesz, gdzie je oglądać, to dobrze trafiłeś bo właśnie to tłumaczymy w poniższym artykule. Będziesz mógł to zrobić m.in. w eWinnerze i w TVN, a niżej znajdziesz szczegóły. Sprawdź też, gdzie oglądać skoki, a dokładnie to pozostałe transmisje z innych konkursów!

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku? Możesz to zrobić całkowicie bez opłat w eWinnerze. Ten bukmacher daje swoim klientom dostęp do streamów. Jak to dokładnie wygląda?

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Pobierz aplikację
  3. Zaloguj się na konto na niej
  4. Oglądaj skoki
eWinner
Oglądaj skoki w eWinner!

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku będzie dostępna w eWinnerze, a także w TVN. Grupa Discovery ma bowiem prawa do pokazywania skoków narciarskich w tym sezonie. Oprócz tego rywalizacji z TCS zostanie puszczona także w Eurosporcie.

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z TCS w Innsbrucku? Najbardziej polecamy właśnie skorzystać z oferty eWinnera. Oprócz tego bukmachera możesz odpalić transmisje także w TVN, ale za dostęp do stacji trzeba zapłacić abonament miesięczny.

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck: zapowiedź konkurs

Skoro już wiesz, gdzie oglądać dzisiaj skoki i co wiemy o transmisji z Turnieju Czterech Skoczni, to zerknij też na kursy, jakie na to starcie wystawili bukmacherzy. Tutaj można obstawić m.in. zakłady na faworytów lub Polaków.

eWinner
1.95
Stękała będzie lepszy od Ammanna!

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać dzisiaj TCS w Innsburcku?

Konkurs w Innsbrucku będziesz mógł obejrzeć m.in. w eWinnerze.

Czy Stoch wystąpi w Innsburcku?

Kamila Stocha zabraknie w Innsburcku, ale wystąpią inni Polacy.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze