Gdzie oglądać dzisiaj Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen? Przeczytaj poniższy artykuł a wszystkiego na ten temat się dowiesz. Polacy nie radzą sobie najlepiej w tych zmaganiach, a Kamil Stoch został wycofany. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak możemy oglądać emocje na najwyższym poziomie i warto odpalić transmisje z TCS!

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen: gdzie oglądać dzisiaj?

W czwartek na skoczni w Bischofshofen zorganizowany zostanie kolejny konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Pomimo tego, że Kamil Stoch wycofał się z zawodów, to i tak warto je oglądać. Obecnie w klasyfikacji prowadzi Kobayashi, który ma 884.5 punktów. Tuż za nim są Lindvik oraz Granerud, którzy zgromadzili odpowiednio 866.6 oraz 845.8 oczek. Tym razem Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen będziesz mógł obejrzeć m.in. w eWinner.

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen? Możesz to zrobić całkowicie bez opłat w eWinnerze. Trzeba jednak spełnić pewne wymagania, a te są opisane właśnie w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Pobierz aplikację
  3. Zaloguj się na konto na niej
  4. Oglądaj skoki
eWinner
Oglądaj skoki w eWinner!

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen będzie dostępna w kilku miejscach, w tym w eWinner TV, czy też w TVN. Jak nie masz drugiej z tych stacji, to możesz przerzucić obraz aplikacji smartfonowej od eWinner na telewizor.

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z TCS w Bischofshofen? Tutaj właśnie najbardziej polecamy eWinnera. Ten bukmacher w końcu proponuje przyzwoitą jakość transmisji i robi to całkowicie za darmo. Przy okazji zerknij też na to, gdzie oglądać dzisiaj skoki narciarskie.

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen: zapowiedź konkurs

Skoro już wiesz, gdzie oglądać dzisiaj Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen, to zerknij także na kursy, jakie wystawił eWinner. Obstawić możesz m.in. H2H w klasyfikacji ogólnej. Tutaj przykładowo jedna z par:

eWinner
1.60
Geiger będzie wyżej niż Eisenbichler

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć TCS Bischofshofen?

Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen obejrzysz m.in. w eWinnerze.

Jak obejrzeć za darmo TCS Bischofshofen?

Załóż konto z kodem ZAGRANIE i zaloguj się na nie, a następnie zagraj dowolny kupon.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze