Piłkarska sobota miała rozpocząć się dopiero późnym wieczorem, ale zdecydowałem się przygotować na wcześniejsze spotkania. Po trzech dniach kwietnia mój zysk wynosi obecnie 528 PLN, a przyczynił się do tego m. in. taki sam zestaw, jaki ma mieć miejsce dziś. Ponownie pod uwagę bierzemy spotkania w białoruskiej lidze rezerw, a także Burundi. Najpierw pod uwagę weźmiemy spotkanie Energietyka z FC Mińskiem, a następnie Isłocza Mińsk ze Słuckiem. W Afryce pod lupę trafi spotkanie Les Lierres i Atletico Olympic, które będzie zwieńczeniem popołudnia. Stawka zostaje bez zmian, forma jest naprawdę na początku kwietnia i myślę, że możemy grać wysoko. Zapowiada nam się ciekawy dzień, bo to nie jest jedyny kupon na sobotę.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Energietyk rezerwy – FC Mińsk rezerwy

04.04.2020r. godz. 13:00

Analizę rozpoczynamy od spotkania Energietyka z FC Mińskiem, w którym faworytem powinna być drużyna gości. Bukmacherzy dość dobrze wystawili kursy na to spotkanie, choć notujemy widoczne spadki w kierunku przyjezdnych. Ja jestem jednak wielbicielem grania overów i tym razem nie będzie to over w całym meczu, ale drużyny FC Mińsk. Jak już wspomniałem, są faworytami i szczerze mówiąc, twierdzę, że są większym niż wskazują na to kursy. Nie jestem jedyny w tym twierdzeniu, co tylko przekonuje mnie do słuszności mojego wyboru. Powinni wygrać to spotkanie, ale jednak grają na wyjeździe, co w tego typu ligach może mieć znaczenie. Patrząc jednak na to, co się dzieje w dotychczasowych zmaganiach, to stołeczna ekipa nie powinna mieć większych problemów ze zdobywaniem bramek. Zaczęli ten sezon od wyjazdowego zwycięstwa z Bielszyną 3:1, a następnie zremisowali z Dinamem Mińsk 2:2. Dinamo w lidze powinno być wysoko, jest to bardzo wymagający rywal. Dlatego te 2 bramki zdobyte w meczu przeciwko nim pokazują, że w ofensywie są spore możliwości.

Z drugiej strony mamy gospodarzy, którzy w dwóch spotkaniach zdobyli zaledwie 2 punkty. Na inaugurację sezonu zremisowali ze Bate 1:1, które okazało się bardzo przeciętnym rywalem. Następny mecz to już wyraźna porażka 0:3 z Ruchem Brześć. Wiadome jest to, że mało kto wie o tej lidze wszystko i ma sporo informacji, ale z moich obserwacji wynika, że obie drużyny dzieli duża różnica. Powinna ona być widoczna na boisku gołym okiem i powinna sprawić, że goście będą mieli sporą ilość sytuacji. Linia na bramki FC Mińsk jest naprawdę przyjemna z dobrym kursem. Uważam, że dwie bramki na ich koncie to minimum i moim zdaniem może paść ich więcej. Skupiam się jednak na dość bezpiecznym rozwiązaniu i jeśli pierwsza bramka wpadnie dość wcześnie, to nie mamy się czego obawiać.

Moja propozycja: FC Mińsk over 1,5

Kurs: 1,60

Isłocz Mińsk rezerwy – FK Słuck rezerwy

04.04.2020r. godz. 13:00

Drugie spotkanie na naszym kuponie to także rywalizacji w białoruskiej lidze rezerw. Tym razem będzie to spotkanie Isłocza Mińsk i FK Słuck, w którym faworytem znów będą goście. Bukmacherzy podeszli ostrożnie do tego meczu i wydaje się, że kurs na gości powinien być niższy, ale jak dla mnie lepiej wejść w bramki. Może staję się nieco monotonny, ale uważam, że nie ma potrzeby czegoś zmieniać, jeśli zdaje to egzamin. Wracając do samej rywalizacji, to obie drużyny na przeciwnych biegunach, choć moim zdaniem nie do końca jest to trafne stwierdzenia. Uważam, że drużyna gospodarzy może zdziałać nieco więcej, ale do tej pory są jedyną drużyną bez zdobyczy punktowej. Do tej pory rozegrali dwa mecze domowe, najpierw przegrali 0:2 z Nemanem, a następnie 2:3 ze Smalawiczy. To właśnie drugie spotkanie dało do myślenia, że potrafią grać w piłkę i z czasem ugrają swoje. Bilans nie jest jednak imponujący, martwi głównie defensywa, ale jak dla mnie to dobra wiadomość, zwłaszcza w starciu ze Słuckiem.

FK Słuck to obok Smalawiczy drużyna, która jeszcze nie straciła punktu w tym sezonie. Do tej pory wygrane 2 spotkania, które odbywały się na własnym stadionie. Najpierw pokonali Slavię Mozyr 2:1, a następnie pokazali się ze świetnej strony i aż 5:1 zwyciężyli nad Brześciem. Na pierwszy rzut oka wydaje się więc bardzo pewne zwycięstwo gości i to wysokie, ale uważam, że wcale może nie przyjść to łatwo. Co prawda pierwszy mecz Isłoczowi nie wyszedł, ale w drugim pokazali charakter i walczyli do końca o choćby punkt. Przypominam, że Smalawiczy to ekipa porównywalna do dzisiejszych rywali, więc spokojnie mogą coś strzelić. Nie wiadomo też jak spisze się Słuck na wyjeździe, choć wydaje mi się, że w ofensywie sobie poradzą i wykorzystują brak szczelności w bloku defensywnym rywala. Z drugiej strony w obu meczach tracili bramki, gdzieś brakowało tej koncentracji. Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowałem się na over 2,5 bramki w tym meczu. Kurs może nie jest imponujący, ale ta liga jest dość overowa i jest to dość normalne. Liczę, że zobaczymy otwarty mecz i skuteczność będzie na wystarczającym poziomie.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,43

Les Lierres – Atletico Olympic

04.04.2020r. godz. 16:00

Ostatni mecz na kuponie to już rywalizacja w Burundi, która dla jednych będzie ostatnią szansą na utrzymanie, natomiast dla drugich idealną okazją na oddalenie się od strefy spadkowej. Les Lierres to czerwona latarnia ligi, na utrzymanie zostały im matematyczne szanse, ale w praktyce to wygląda dużo gorzej i wydaje się być prawdziwym mission impsssible. Z drugiej strony Atletico Olympic, które ma idealną okazję do zapewnienia sobie małego oddechu przed kolejnymi kolejkami, których zostało niewiele. Faworytem oczywiście goście, choć zalecałbym tu ostrożność, gdyż w Burundi gospodarz ma naprawdę duży handicap. Kursy na ich zwycięstwo lecą w dół dość wyraźnie, publika mocno kieruje się w ich kierunku, ale ja wybieram, już tradycyjnie, bezpieczny over.

Od razu mówię, że kurs nie powala, ale uważam, że jest to bezpieczna opcja na podniesienie kursu. Dlaczego? A no dlatego, że obie ekipy grają otwarty futbol. W przypadku gospodarzy wynika to bardziej z bardzo słabej defensywy, która straciła aż 53 bramki po 26 meczach, co daje średnią ponad 2 goli na mecz. Dokładają do tego 22 strzelone, co daje w całości 2,9. Atletico Olympic zdecydowanie lepiej spisuje się w grze do przodu, mają strzelonych aż 39 bramek, ale też 37 straconych, co w ich spotkaniach daje średnią 3 goli na spotkanie. Patrząc na statystykę under / over 1,5 bramek, to na 51 spotkań, tylko 6 z nich zakończyło się mniej niż dwoma “oczkami”. Spodziewam się wielkiego zaangażowania ze strony gości, którzy naprawdę mogą sobie poprawić sytuację w tabeli. W ostatnim czasie są w bardzo dobrej formie, na 5 spotkań wygrali aż 3 i zanotowali jeden remis. Dało im to wiele nadziei i wiary w siebie, by się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gospodarze z serią 5 porażek z rzędu, będą chcieli jeszcze się pokazać w jakiś sposób i ewentualnie przedłużyć złudne nadzieje. Uważam, że nie można spodziewać się w tym meczu dużych kalkulacji i spokojnej gry. Bardzie skłaniam się ku temu, że będzie to otwarte spotkania z wieloma okazjami z obu stron. Jak zwykle, w tego typu ligach, będzie się liczyć skuteczność, ale patrząc na dyspozycję gości w ostatnim czasie jestem dość spokojny. Stawka zostaje wysoka, niezły zysk do zgarnięcia i mam nadzieję, że sobota zacznie się dobrze, przecież to nie jedyna propozycja na dzisiejszy dzień.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,26

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

kupon triple na 04.04.2020