Tromba pokaże Dubielowi miejsce w szeregu? Typujemy FAME MMA 16 z AKO 2.90!

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Już dzisiejszego wieczora odbędzie się 16. edycja najpopularniejszej, polskiej gali freak-fightowej, a więc FAME MMA! Z tej okazji na tapet wziąłem dwa pojedynki – main event w postaci starcia Marcina Dubiela i Tromby z Ekipy. Który z nich tutaj sięgnie po zwycięstwo?

Marcin Dubiel – Mateusz “Tromba” Trąbka

Dzisiejszą analizę zaczniemy od zestawienia, które nie jest sztucznie wykreowanym konfliktem, a obaj zawodnicy darzą się sporym szacunkiem, co też podkreślali na konferencjach. Oczywiście nie są to najlepsi przyjaciele i nie będzie to koleżeński pojedynek, ale przynajmniej mają nieco więcej taktu niż taki Murański. Na tapet bierzemy main event gali FAME MMA 16, czyli pojedynek Marcina Dubiela z Mateuszem “Trombą” Trąbką. Wokół drugiego z tych zawodników ostatnimi czasy jest sporo kontrowersji, co akurat nas nie dziwi. W końcu razem z kilkoma innymi twórcami postanowił odejść z Ekipy, co zrobił w nietaktowny i słaby sposób.

Drugim z zawodników jest Marcin Dubiel. To znany influencer, któremu nie brakuje kontrowersji i będąc szczerym, to było ich tyle, że nawet nie warto zaczynać je wyliczać. Obaj zawodnicy mają tutaj jednak sporo do udowodnienia. Tromba chce pokazać, że potrafi sobie poradzić bez Ekipy i wcale nie zniknie z internetu – co będąc szczerym na razie mu kompletnie nie wychodzi – a do tego ma w planach pokazać się z dobrej strony na FAME MMA. Po walce Dubiela z Błońskim wiele osób mu zarzucało, że wygrał tylko dzięki sterydom, ponieważ gdyby walka była na normalnych zasadach, to Błoński by go pokonał. Jeżeli chodzi o warunki fizyczne obu zawodników, to te są bardzo zbliżone. Dubiel ma nieco większy zasięg ramion, ale wagowo obaj zawodnicy mają praktycznie tyle samo!

Statystyki:

  • Marcin Dubiel waży 80 kg
  • Tromba waży 79,9 kg
  • Dubiel ma bilans: trzy wygrane i dwie porażki
  • Tromba stoczył tylko jedną walkę, którą wygrał

Co obstawiać?

Sporo graczy typuje zwycięstwo Dubiela, którego bilans obecnie wynosi 3:2. Były członek Team X pokonał m.in. Błońskiego, z którym wcześniej przegrał oraz Czaro Nykla, a uległ Alberto – co akurat nikogo nie dziwi. Tromba w oktagonie dotychczas był tylko raz, kiedy to dwie edycje temu zmierzył się z Gimperem i wygrał z nim przed czasem. Moim zdaniem Dubiem wcale nie jest tak dobrym zawodnikiem, na jakiego kreuje go wiele osób, a wygrana z Błońskim w klatce rzymskiej zakrzywia obraz jego umiejętności, dlatego do kuponu dodaję zwycięstwo Tromby!

Tromba wygra
Kurs: 2,00
Zagraj!

Jacek Murański – Robert “Sutonator” Pasut

Przechodzimy do drugiego zestawienia, które powinno być naprawdę ciekawe! Dzisiejszego wieczoru do oktagonu wejdą także Jacek Murański oraz Robert “Sutonator” Pasut. Pierwszy z nich to bardzo kontrowersyjna postać, która całkiem szczerze powinna zniknąć ze świata freak fightów, ponieważ jest szkodliwa społecznie. Wiemy jednak, że stoczy jeszcze co najmniej jedną walkę, a jej rywalem będzie Pasut.


Pasut to z kolei bardzo inteligenta osoba, która na konferencjach i cage’ach pokazuje różnice miedzy sobą, a Murańskim. Robert wcale nie musi przekrzykiwać się z Murańskim, tak jak to robili jego poprzedni rywale, żeby pokazać oraz udowodnić mu, kto tu jest mądrzejszy. Warto podkreślić, że żaden z nich nie jest tutaj debiutantem – obaj zawodnicy znają klimat tej klatki i wiedzą, z jaką presją muszą się zmierzyć.

Statystyki:

  • Murański ważny 89,7 kg
  • Pasut waży 90,6 kg
  • Murański przegrał każdą walkę
  • Pasut stoczył jeden pojedynek, który wygrał

Co obstawiać?

Pasut w swoim pierwszym pojedynku pokonał Japczana po świetnej rywalizacji, a Murański dotychczas ciągle przegrywał, co akurat nas nie dziwi – w końcu nie prezentuje on żadnych umiejętności. Trzeba jednak podkreślić, że pomimo braku skilla, to miał już dotychczas wiele trudnych sytuacji i za każdym razem był w stanie kontynuować walkę. Pasut to nie jest rywal pokroju Tańculi, który zmiótłby Murańskiego z oktagonu, więc spodziewam się, że walka zakończy się wygraną na punkty! Podany niżej kupon możesz połączyć także z innymi typami na FAME MMA –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Walka zakończy się wygraną na punkty
Kurs: 1,45
Zagraj!
fame mma 16 typy betclic


fot. Pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze