Tromba – Dubiel gdzie oglądać? Transmisja, PPV i stream online

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Gdzie oglądać walkę Tromba – Dubiel? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to trafiłeś w dobre miejsce. Taką możliwość dostaniesz m.in. na stronie FAME MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Main event FAME MMA 16 powinien przed ekrany odbiorników przyciągnąć wiele osób, bo w końcu w oktagonie zmierzy się dwóch niesamowicie popularnych twórców!

baner fame mma 16

Tromba – Dubiel, gdzie oglądać?

Z całą pewnością na FAME MMA 16 jedną z głośniejszych walk będzie rywalizacja Tromba – Dubiel. To main event tej gali, a zmierzą się w nim dwaj bardzo popularni twórcy internetowi. Obaj zawodnicy od wielu lat działają na polskim YouTubie i byli członkami znanych projektów, jak Ekipa oraz Team X. Teraz skrzyżują swoje rękawice w oktagonie.

Tromba – Dubiel godzina walki

Na start warto podkreślić, że nie wiemy, jaka jest dokładnie godzina walki Tromba – Dubiel. Ta nie jest określona, ale to starcie powinno rozpocząć się około 23:30, a przynajmniej na poprzednich galach tej federacji w okolicach tej godziny rozpoczynał się main event. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie zawodnikom, a więcej o tym, gdzie oglądać starcie piszemy w kolejnym akapicie.

Tromba – Dubiel, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z walki Tromba – Dubiel nie zostanie pokazana na żadnej stacji, gdyż te nie postanowiły podjąć współpracę z FAME. Federacja stawia na rozwój PPV, więc nie dziwi nas to, ale być może w przyszłości się to zmieni. Przy okazji warto, żebyś sprawdził, jakie są dostępne ciekawe zakłady bukmacherskie –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Tromba – Dubiel, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Zastanawiasz się może, gdzie oglądać za darmo walkę Tromba – Dubiel? To nie będzie możliwe legalnie w żadnym miejscu. Oczywiście istnieją nielegalne strony, które pokażą całą galę, ale nie gwarantujemy, że w tym przypadku będą działać!

Stream z walki Tromba – Dubiel

Stream z walki Tromba – Dubiel najlepiej będzie Ci obejrzeć właśnie na stronie FAME MMA. Pamiętaj jednak, żeby odpowiednio wcześnie wykupić dostęp do PPV i nie zwlekać z tym do ostatniej chwili, bo później system płatności może być przeciążony i ominiesz walkę, na którą czekasz! fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze