Fot. Xinhua

Już dzisiaj rozpoczynamy Tour Championship, czyli jeden z najbardziej prestiżowych i emocjonujących turniejów w całym sezonie. Ośmiu najlepszych snookerzystów, jeden mecz jednego dnia, każdy z nich do 10 wygranych partii, największe nazwiska, ogromna pula nagród, wysokie brejki, najlepsze odstawne i ogromne emocje – tak będzie wyglądało najbliższych siedem snookerowych dni. Na start starcie gigantów, czyli Higgins vs O’Sullivan, a z każdym kolejnym dniem będzie coraz goręcej! Sprawdź bonusy w ForBET i daj znać, co myślisz o moich typach na te spotkania. Zapraszam do mojej analizy!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Higgins vs Ronnie O’Sullivan (22.03.2021 od godz. 14:00)

Pierwszy ćwierćfinał i od razu czas na prawdziwą snookerową ucztę. Na temat pojedynków Higgins z O’Sullivanem można by napisać kilka książek i każda byłaby wypełniona emocjami, niesamowitymi meczami i ciekawostkami. Obaj panowie zmierzyli się ze sobą ostatnio w finale turnieju Players Championship. Tego dnia Ronnie został rozgromiony aż 10:3. Zwycięstwa Szkota mogliśmy się spodziewać, ale rozmiary tej porażki robią ogromne wrażenie. Według bukmacherów faworytem dzisiejszego starcia jest O’Sullivan, ale ja zalecam ostrożność w graniu na tego zawodnika. Obecna forma Higginsa jest na bardzo wysokim poziomie, a Anglik po nieudanym finale zaliczył bardzo słaby występ na WST PRO SERIES. Dlatego w tym meczu nie będę typował żadnej ze stron.

W tym spotkaniu postawię na to, że zobaczymy co najmniej 17 partii. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że przegrany zawodnik wygra co najmniej 7 frejmów. Całe rozgrywki rozgrywane są w formule best of 19. Liczę zatem na długie i interesujące spotkanie. Obaj snookerzyści specjalizują się w takich formatach i obaj mają wiele do udowodnienia. 17 partii powinny być tutaj obowiązkowe. Natomiast szanse na wygraną oceniam 50 na 50 i dlatego odpuszczam typowania którejkolwiek ze stron.

forBet
1.72
Powyżej 16.5 frejmów w meczu

Neil Robertson vs Jack Lisowski (23.03.2021 od godz. 14:00)

Jutrzejszy mecz nie zapowiada się tak interesująco jak to, co zobaczymy dzisiaj, ale każdy mecz z udziałem tych zawodników może dostarczyć wiele emocji. Robertson i Lisowski lubią grać widowiskowo, zawsze walczą o jak najwyższe podejścia i nie boją podejmować się ryzyka. Zdecydowanie lepszym taktykiem jest jednak Robertson, a w tak długich spotkaniach to właśnie gra defensywna często okazuje się kluczowa. Neil słynie z tego, że potrafi idealnie przygotować się do kluczowych spotkań. Najlepszym tego przykładem jest zwycięstwo w ostatnim finale UK Championship nad Juddem Trumpem. Robertson jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do najważniejszych turniejów i dlatego moim zdaniem jest on w stanie wygrać tegoroczne Tour Championship.

Z kolei Lisowski to gracz, który świetnie radzi sobie z gorszymi od siebie, ale w kluczowych momentach zjada go trema. W ostatnich 4 miesiącach Jack doszedł do 3 finałów i za każdym razem mierzył się z Trumpem. Wszystkie te spotkania kończyły się wyraźnymi porażkami Lisowskiego. Temu zawodnikowi nie można odebrać ogromnych umiejętności, ale w tym momencie jego doświadczenie nie pozwala na równą rywalizację z najlepszymi. W takich meczach górę bierze przygotowanie i umiejętność rozgrywania długich spotkań, a to jest po stronie Australijczyka. Wspomnę jeszcze, że Robertson wygrał 8 z 9 bezpośrednich potyczek z Lisowskim. Z tych powodów stawiam dzisiaj na to, że Jack ugra maksymalnie 8 frejmów. Zapewne będzie ich mniej, ale wolę zagrać bezpieczniej.

W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

forBet
1.52
Neil Robertson wygra co najmniej dwiema partiami

grupa 39

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Selby vs Kyren Wilson (24.03.2021 od godz. 14:00)

Na ten pojedynek czekam z największym zniecierpliwieniem. Selby, czyli legenda i jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu zmierzy się z Wilsonem, który uchodzi za jednego z najlepszych młodych zawodników. Kyren w poprzednim sezonie dotarł do finału MŚ, ale tam lepszy okazał się O’Sullivan. Doświadczenie zdobyte w tym i w wielu innych turniejach powoli procentuje i teraz każdy zawodnik w pewnym sensie obawia się Wilsona. Obaj zawodnicy to godni siebie rywale i naprawdę trudno tutaj wskazać faworyta. W bezpośrednich pojedynkach lepszy jest Selby, ale ostatnie ich starcie zakończyło się wygraną Wilsona. Czego zatem możemy spodziewać się w tym pojedynku?

Podobnie jak w pojedynku Higgins vs Wilson tutaj również typuję over 16.5 frejmów. Obaj zainteresowani to absolutna czołówka i obaj słyną z tego, że nie odpuszczają żadnej partii i walczą do samego końca. Nie zdziwi mnie zwycięstwo żadnego z nich, ale zdziwiłoby mnie to, gdyby któryś z graczy rozgromił swojego rywala. Selby i Wilson grają dość wolno, długo analizują swoje uderzenia i słyną z nieustępliwości. Dorzucając do tego rangę spotkania, spodziewam się długiego i wyrównanego pojedynku z minimum 17 frejmami.

forBet
1.73
Powyżej 16.5 frejmów w meczu

Judd Trump vs Barry Hawkins (25.03.2021 od godz. 14:00)

Ostatni ćwierćfinał odbędzie się w czwartek i jako jedyny ma on aż tak zdecydowanego faworyta. Nie jest nim oczywiście Hawkins, który swoje ostatnie większe zwycięstwo odniósł w sezonie 2016/2017, kiedy to wygrał turniej World Grand Prix. Barry jest graczem świetnym, który bardzo spokojnie i pewnie buduje swoje brejki. Hawkins boi się jednak zaryzykować i często kosztuje go to przegrane partie. Z kolei Trump to gracz, który wykorzysta choćby najmniej błąd rywala. Judd słynie z długich i agresywnych uderzeń, które najczęściej znajdują drogę do kieszeni. Od ponad dwóch lat Trump jest numerem jeden, a w ostatnim czasie jego gra weszła na wyższy poziom. Jego zwycięstwo w tym turnieju nie byłoby żadnym zaskoczeniem.

Ostatni ćwierćfinał powinien dostarczyć nam najmniej emocji. Dlatego w tym pojedynku gram handicap w stronę Trumpa. Najlepszy obecnie zawodnik świata znajduje się w fenomenalnej dyspozycji i tym razem również jest typowany do końcowego triumfu. Judd wygrał 6 ostatnich bezpośrednich potyczek z Hawkinsem i nie rzadko był o kilka klas lepszy. Dorzucając do tego świetną grę na WST PRO Series oraz zwycięstwo na Gibraltar Open, szykuje nam się kolejne wysokie i pewne zwycięstwo Trumpa. Moim zdaniem Hawkins w tym meczu ugra maksymalnie 7 frejmów.

forBet
1.50
Judd Trump wygra co najmniej trzema partiami

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

tour championship typy i kursy

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze