Gdzie oglądać mecz Tottenham – Southampton? O tym piszemy w poniższym artykule. W sobotę czekają nas kolejne mecze pierwszej kolejki Premier League. W jednym z nich Tottenham zagra z Southampton. Koguty na papierze są sporymi faworytami, ale drużyna Bednarka na pewno może spróbować sprawić niespodziankę.

Tottenham – Southampton, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Tottenham – Southampton To spotkanie zostanie puszczone w Viaplay, a dzięki rejestracji z naszego linku będziesz mógł odpalić tę rywalizację!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Southampton

baner viaplay na PL

Przy okazji zobacz też, gdzie oglądać Premier League i sprawdź, jak możesz odpalić pozostałe rywalizacje z angielskich boisk.

Tottenham – Southampton, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Tottenham – Southampton? O tym pisaliśmy wyżej i pokazaliśmy Ci, jak możesz się zarejestrować w Viaplay. Starcie Kogutów z Soton zapowiada się na bardzo interesujące. Obie drużyny na papierze wyglądają na solidne ekipy i ich bezpośrednie starcie powinno być ciekawe. Która z ekip tutaj wygra i sięgnie po pierwszy komplet punktów w tym sezonie?

Tottenham – Southampton, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Premier League będą transmitowane na Viaplay. Mecz Tottenham – Southampton także będzie pokazany na platformie streamingowej tego dostawcy. Jeżeli masz Smart TV, to możesz pobrać aplikację od Viaplay i w niej odpalić to spotkanie. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć te starcie na dużym ekranie bez żadnych problemów.

Tottenham – Southampton, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Tottenham – Southampton? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Viaplay na swoje urządzenie, a także zapewnić jej stabilny dostęp do internetu.

Tottenham – Southampton, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Tottenham – Southampton możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Czy Kogutom uda się wygrać i zdobyć pierwsze trzy punkty w sezonie?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Tottenham - Southampton?

Starcie Tottenhamu z Southampton będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której Tottenham zagra z Southampton?

Tottenham zmierzy się z Southampton już o godzinie 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze