Tottenham – Sheffield United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Son po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Tottenham – Sheffield? Piękna piłka grana przez Tottenham na początku tego sezonu nie tylko przynosi Kogutom punkty, ale także gwarantuje kibicom mnóstwo emocji. Najpewniej tak samo będzie podczas sobotniej batalii Kogutów z Sheffield, a jeżeli chcecie obejrzeć to starcie na żywo, to sprawdźcie koniecznie gdzie i w jaki sposób – te informacje w poniższym tekście!

Tottenham – Sheffield United, transmisja na żywo w TV

Tottenham Hotspur na początku tego sezonu gra piękną i bardzo efektowną piłkę, a to zasługa nowego trenera w osobie Ange Postecoglou. Koguty gwarantują też kibicom mnóstwo emocji właśnie za sprawą piekielnie interesującego stylu gry i wiele wskazuje na to, że również batalia z Sheffield dostarczy oglądającym wiele emocji. A propos oglądania, niestety nie będzie można znaleźć tego spotkania w telewizji, jednak opcji na znalezienie transmisji jest więcej. Póki co dodam, że spotkanie odbędzie się 16. września 2023 roku o godzinie 16:00 naszego czasu!

Tottenham – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o innych opcjach na obejrzenie omawianej batalii, zatem teraz zgłębmy nieco ten temat. Spotkanie Tottenhamu z Sheffield można będzie zobaczyć na żywo w formie streamu online, a więc transmisji, tyle że puszczanej w Internecie. I w tej kwestii nic się od dłuższego czasu nie zmienia, bo streamy online z meczów Premier League w dalszym ciągu puszczane są w serwisie Viaplay. Także batalia Kogutów z beniaminkiem będzie tam dostępna i to z polskim komentarzem, oraz obrazem w HD! Jak zdobyć dostęp do takiego streamu?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Sheffield United

Gdzie oglądać Tottenham – Sheffield United?

Viaplay to serwis streamingowy, który umożliwia swoim użytkownikom oglądanie wybranych gier z każdego miejsca i o każdej porze! I tak posiadając telefon z systemem IOS lub Android, możecie zainstalować na niego aplikację mobilną i z jej poziomu również zobaczyć zmagania Tottenhamu z Sheffield United na żywo. Przed rozpoczęciem spotkania, warto także zerknąć na to, jak działają kursy bukmacherskie, a może i obstawić to starcie dla większych emocji. Tych w sobotnie popołudnie brakować na pewno nie powinno i właśnie tego Wam życzę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze