Tottenham – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.04.2024

Richarlison podczas spotkania

Gdzie oglądać Tottenham – Nottingham? W niedzielę na poziomie Premier League odbędą się kolejne 3 spotkania, a jednym z nich będzie rywalizacja na Tottenham Hotspur Stadium. Na własnym obiekcie ekipa Tottenhamu zagra z Nottingham, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób legalnie obejrzeć to starcie na żywo. Zainteresowanych tematem zapraszam więc do lektury!

Tottenham – Nottingham na żywo w TV

Zespół Tottenhamu walczy o awans do Ligi Mistrzów i musi gonić 4. obecnie Aston Villę! Spotkania z udziałem Kogutów w tym sezonie są gwarancją emocji i zwykle oglądamy w nich masę bramek. Tym razem piłkarze z Londynu zagrają u siebie i będą wyraźnymi faworytami rywalizacji z grającym o utrzymanie Nottingham. Mecz, który rozpocznie się 7. kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 polskiego czasu niestety nie będzie jednak dostępny na żywo w TV. Canal+ pokazuje 2 spotkania Premier League na kolejkę, lecz w ten weekend wybór operatora padł na inne spotkania. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na to starcie?

Tottenham – Nottingham gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro w TV nie odnajdziemy rywalizacji Tottenhamu z Nottingham, to gdzie obejrzeć to starcie? Mam w tym miejscu dobrą informację, bo w Internecie odnajdziemy platformę streamingową, na której pokazywane są absolutnie wszystkie mecze Premier League, a zatem także starcie Tottenhamu z Nottingham! Mowa tu o operatorze Viaplay i jego platformie streamingowej, która niestety jednak nie jest dostępna za darmo. Obecnie miesięczny pakiet w Viaplay kosztuje 55 PLN, jednak to właśnie ten operator posiada pełnię praw transmisyjnych do gier ligi angielskiej. Darmowych alternatyw w tym przypadku niestety nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Tottenham – Nottingham?

Spotkanie Tottenhamu z Nottingham możecie obstawić z wykorzystaniem aplikacji bukmacherskich, które zdecydowanie warto przetestować! Ja natomiast powtórzę najważniejsze informacje i przypomnę, że mecz Tottenham – Nottingham na żywo zostanie pokazany tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Powtórzę również, że 2 mecze na każdą kolejkę znajdziemy również w Canal+, jednak w ten weekend operator ten postawił na inne spotkania. Pozostało mi zatem życzyć nienagannie działających w Viaplay transmisji i wielkich emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze