Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Tottenham – Newcastle? To spotkanie zostanie pokazane w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a o szczegółach piszemy dokładnie niżej. Koguty podejdą do tej rywalizacji jako bardzo mocni faworyci. To jednak nie oznacza, że goście poddadzą się bez walki, bo tak na pewno nie będzie. Kto tutaj zwycięży?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Tottenham – Newcastle, gdzie oglądać

Na koniec dzisiejszego dnia z Premier League zaplanowano starcie Tottenhamu z Newcastle. Koguty o godzinie 17:30 wybiegną na murawę, żeby zmierzyć się z Newcastle. Naturalnie gospodarze są faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Czy będzie to miało duże przełożenie na boisko? Prawdopodobnie tak, bo różnica w umiejętnościach piłkarzy obu ekip jest dość spora, o czym warto pamiętać. Gospodarze na papierze wyglądają lepiej od rywali, więc zobaczymy, jak im pójdzie na boisku!

Tottenham – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Tottenham – Newcastle w TV? Będzie to możliwe w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. W obu miejscach transmisja rozpocznie się około godziny 17:25. Jeżeli nie masz Canal+ Sport, to skorzystaj z aplikacji na telewizory od Canal+ Online i w niej oglądaj właśnie to spotkanie.

Tottenham – Newcastle, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Tottenham – Newcastle będzie dostępna w Canal+ Online, o czym już wspomnieliśmy wyżej. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz zgarnąć voucher na 30 dni! To świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci oglądać mecz Tottenham – Newcastle za darmo. Jak zdobyć taki voucher?

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Pamiętaj też o naszych typach dnia, bo obstawiając u bukmacherów razem z nimi możesz zwiększyć emocje z oglądania.

Tottenham – Newcastle, transmisja online

Transmisja online z meczu Tottenham – Newcastle będzie dostępna również w aplikacji na telefon od Canal+ Online oraz w wersji przeglądarkowej. To świetne rozwiązania, które, jeżeli odebrałeś voucher, będzie darmowe. Pamiętaj, że aplikacja na smartfony od Canal+ Online może być włączona zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Tottenham – Newcastle, szanse na zwycięstwo

To, gdzie oglądać mecz Tottenham – Newcastle, to jedno, ale warto zerknąć także np. na kursy dostępne u bukmacherów. W przypadku tej rywalizacji wyglądają one tak:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 11:32.

Zdjęcie: pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Tottenham - Newcastle?

Starcie Tottenhamu z Newcastle będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

O której Koguty zagrają z Newcastle?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze