Tottenham – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.01.2024

Hojbjerg w walce z Alvarezem

Gdzie oglądać Tottenham – Manchester City? Bez wątpienia największym hitem piątkowych zmagań w Pucharze Anglii będzie starcie w Londynie, a mianowicie mecz Tottenham – Manchester City! Do oglądania tej batalii nie trzeba specjalnie zachęcać, natomiast warto powiedzieć, gdzie i w jaki sposób to starcie zobaczyć na żywo. I właśnie o tym przeczytacie w poniższym tekście, tak więc zapraszam do lektury.

Tottenham – Manchester City na żywo w TV

Rywalizacja Tottenhamu z Manchesterem City będzie na pewno najciekawszym meczem 1/16 finału Pucharu Anglii i z pewnością warto obejrzeć omawiany szlagier na żywo! Termin tej rywalizacji to najbliższy piątek, 26. stycznia 2024 roku o godzinie 21:00. Przechodząc już do tematu transmisji w TV, takowa będzie w Polsce dostępna, a odnajdziemy ją na kanale Eleven Sports 1. Nie każdy będzie miał taki program w swojej ofercie, jednak jeśli jesteście jego szczęśliwymi posiadaczami, odnajdziecie tam rywalizację Tottenhamu z City na żywo! Polecam sprawdzić zasady Superprzewagi Superbet, a ja przechodzę już do tematu darmowych streamów online.

Tottenham – Manchester City gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli idzie więc o wspomniane darmowe opcje, w Polsce ich nie brakuje i oczywiście transmisje bukmacherów są całkowicie legalne. Polscy operatorzy coraz częściej decydują się na pokazywanie najciekawszych meczów piłkarskich i również rywalizacja Tottenhamu z Manchesterem City dostępna będzie w ich ofertach. Osobiście polecam Superbet TV, bo tam nie trzeba ani wpłacać środków, ani stawiać kuponów, by cieszyć się dostępem do legalnej i darmowej transmisji na żywo! Więcej informacji na ten temat pod spodem:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Tottenham – Manchester City w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

superbet bonus tottenham manchester

Gdzie oglądać Tottenham – Manchester City?

Na koniec ciekawa opcja dla osób, które w piątkowy wieczór nie będą miały możliwości skorzystania z transmisji w TV, jak i streamów online na komputerze, czy laptopie. Jeżeli posiadacie na swoim telefonie system operacyjny IOS lub Android, bez problemu zainstalujecie na taki smartfon aplikację mobilną Superbet. Z jej poziomu również możecie zalogować się na swoje konto i włączyć spotkanie Tottenhamu z Manchesterem City na żywo. Zapowiada nam się kapitalne widowisko i trzymam kciuki, aby powyższe zapowiedzi się zmaterializowały w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze