Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Tottenhamu z Leicesterem? Wszystkiego dowiesz się właśnie z tego artykułu. W czwartek Koguty na własnym stadionie podejmą Lisy. Goście są mocno osłabieni i prosili o przełożenie spotkania, ale władze ligi się nie zgodziły, dlatego będziemy świadkami dość dziwnego starcia. Jest duże ryzyko, że Leicester wyjdzie bez nominalnych środkowych obrońców na tę rywalizację. Czy Tottki to wykorzystają?

Leicester – Tottenham – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli szukasz informacji o tym, gdzie oglądać dzisiaj mecz Tottenhamu z Leicesterem, to dobrze trafiłeś. W sezonie 2021/2022 spotkania w Premier League będą pokazywane m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Online. Takie starcie, jak to Kogutów z Lisami, na pewno zbierze przed odbiornikami wiele osób. Gospodarze zdaniem bukmacherów mają o wiele większe szanse na wygraną, ale czy przekują to w komplet punktów? Trudno tak naprawdę określić, w którą stronę może pójść to spotkanie

Leicester – Tottenham: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Tottenhamu z Leicesterem? Zmagania tych drużyn w internecie będą pokazywane jedynie w Canal+ Online, a to oznacza, że musisz zapłacić za dostęp. Zgarnij bonus w eWinner i zobacz, jak odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ – wszystko tłumaczymy właśnie niżej.

Leicester – Tottenham: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mecz Tottenhamu z Leicesterem będziesz mógł obejrzeć w TV na Canal+ Sport. Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner możesz zgarnąć dostęp na 30 dni do tej platformy. Tutaj konkretna instrukcja:

  1. zarejestruj konto z linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. w ciągu siedmiu dni zagraj pierwszy kupon
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher (napisz na czat klienta w eWinner)
  6. wykorzystaj go na Canal+ Online

ewinner voucher

Leicester – Tottenham: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Tottenhamu z Leicesterem będzie dostępny właśnie w Canal+ Online. Jak jeszcze nie jesteś przekonany co do sposobu odebrania vouchera, to sprawdź nasz dedykowany tekst o bonusie w eWinner!

Leicester – Tottenham: zapowiedź meczu

Spotkanie Tottenhamu z Leicesterem powinno obfitować w wiele bramek i ciekawych akcji. W końcu w drużynie w obu ekipach wystąpią znani nam zawodnicy, a do tego zarówno gospodarze, jak i goście należą do czołówki Premier League. Na pewno kibice nie będą mogli narzekać na nudę.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Tottenham - Leicester?

Spotkanie Tottenhamu z Leicester będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Tottenham zagra z Leicester?

Starcie tych ekip zaplanowane zostało na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze