Gdzie obejrzeć mecz Tottenham – Everton? To spotkanie, które kończy 28. kolejkę Premier League. Transmisja live z tego pojedynku pojawi się na kanale Canal+ Sport 2. To płatna telewizja, ale jeśli wykorzystasz voucher od eWinner, to będziesz mógł obejrzeć ten mecz za darmo. Jak i gdzie oglądać Tottenham – Everton? Wszystkiego o streamie na żywo dowiesz się w tym miejscu!

Tottenham – Everton, gdzie oglądać

To starcie drużyny, która aspiruje do czołówki Premier League (Tottenham), a także zespołu, który musi bronić się przed spadkiem (Everton). Spotkanie odbędzie się dziś tj. w poniedziałkowy wieczór od godziny 21:00. Transmisję live z tego wydarzenia przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. To płatna telewizja, ale rejestrując się w eWinner z naszego linku – możesz uzyskać do niej darmowy dostęp!

Po rejestracji w eWinner zrób wpłatę, a później postaw pierwszy zakład. Co ciekawe, jako nowy gracz możesz otrzymać od eWinner bonus na start w formie zakładu bez ryzyka. Po zweryfikowaniu konta możesz zgłosić się do tego bukmachera w celu otrzymania vouchera na transmisje Tottenham – Everton.

Tottenham – Everton, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Tottenham – Everton? Jak już wspomnieliśmy wcześniej realcja na żywo będzie dostępna na Canal+ Sport 2. Spotkanie to obejrzysz w internetowej platformie Canal+, a także za pośrednictwem kablówki i telewizji satelitarnej. Musisz jednak wiedzieć, że darmowy voucher od eWinner aktywujesz tylko w Canal Plus Online. W tym miejscu sprawdź nasze typy na mecz Tottenham – Everton!

Tottenham – Everton, gdzie oglądać na żywo za darmo

Transmisja na żywo ze spotkania Tottenham – Everton rozpocznie się od 21:00 na Canal+ Sport 2. Za pośrednictwem promocji eWinner możesz uzyskać darmowy dostęp do tej stacji na kolejne 30 dni. To powoduje, że w następnych tygodniach możesz oglądać na żywo pozostałe mecze Premier League. Jak to zrobić? Wyjaśniamy poniżej:

  1. Zarejestruj konto w eWinner wykorzystując nasz link promocyjny: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Zrób wpłatę na saldo główne
  3. Postaw zakład z konta głównego
  4. Zweryfikuj dane osobowe w eWinner
  5. Zgłoś się do bukmachera po voucher na Canal+ Online, gdzie obejrzysz Tottenham – Everton

Tottenham – Everton, transmisja online

Transmisja online z meczu Tottenham – Everton może być uruchomiona na stronie canalplus.com, a także aplikacji tego operatora m.in. w Smart TV. Pierwsze co musisz zrobić, to uzyskać voucher, a następnie zarejestrować się na platformie Canal Plus Online. To pozwoli ci za darmo obejrzeć mecz 28. kolejki Premier League: Tottenham – Everton.

Fot. PressFocus

FAQ

Kiedy jest mecz Tottenham - Everton?

Spotkanie 28. kolejki Premier League odbędzie się 7 marca tj. dzisiaj o godzinie 21:00.

Gdzie oglądać mecz Tottenham - Everton?

Jeśli zarejestrujesz konto w eWinner, to otrzymasz voucher na darmową transmisje meczu w Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze