Tottenham – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.01.2024

Pedro Porro podczas meczu

Gdzie oglądać Tottenham – Brentford? Jedną ze środowych atrakcji, jakie przygotowała dla kibiców Premier League będzie derbowa batalia Tottenhamu z Brentfordem! Mecz ten zapowiada się wybornie i na pewno można liczyć na sporo goli. A gdzie i w jaki sposób obejrzeć spotkanie londyńskich ekip na żywo? O tym będzie poniższy tekst, do sprawdzenia którego serdecznie zachęcam.

Tottenham – Brentford, transmisja na żywo w TV

Po wtorkowych emocjach związanych z Premier League, przyszła pora na środowe zmagania i 3 mecze 22. kolejki angielskiej ekstraklasy. Derbowa rywalizacja Tottenhamu z Brentfordem odbędzie się właśnie w ramach tej serii gier i rozpocznie się 31. stycznia 2024 roku o godzinie 20:30 czasu polskiego. Batalia na Tottenham Hotspur Stadium będzie w naszym kraju dostępna na żywo i legalnie, jednak niestety nie zobaczymy jej w TV. Canal+ Sport w czasie trwania zawodów będzie bowiem pokazywać rywalizację Manchesteru City z Burnley. A zatem, gdzie obejrzeć derby Londynu na żywo?

Tottenham – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy do sposobu, dzięki któremu wierni kibice Premier League będą w stanie obejrzeć rywalizację na Tottenham Hotspur Stadium na żywo. Dwa spotkania angielskiej ekstraklasy na kolejkę pokazywane są na sportowych antenach Canal+, jednak w przypadku meczu Tottenham – Brentford jedyną legalną i dostępną alternatywą będzie stream online w Viaplay. W serwisie streamingowym tego wydawcy jeszcze przez parę miesięcy odnajdziemy wszystkie mecze Premier League, jednak niestety dostęp do takiej usługi jest dodatkowo płatny i obecnie trzeba za taki abonament zapłacić 55 PLN na miesiąc. A jak wyglądają obecnie kursy bukmacherskie na interesujące nas zawody?

Gdzie oglądać Tottenham – Brentford?

Jeżeli do tej pory nie zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to w przypadku tego konkretnego starcia skorzystać będzie można z platformy streamingowej Viaplay. Oczywiście nikt nie lubi płacić za dostęp do meczów piłkarskich, jednak mamy tu przecież do czynienia z najlepszą piłkarską ligą świata. Na obecny moment nie znajdziemy darmowych alternatyw dla serwisu Viaplay, jednak wydaje się, że kwota 55 PLN za miesięczny dostęp do rozgrywek ligi angielskiej nie jest przesadnie wysoka. Ja dziękuję już za uwagę i życzę jak największych emocji podczas środowych derbów stolicy!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze