W czwartek w Premier League dojdzie do rywalizacji Tottenhamu z Brentford. Koguty na papierze są mocnymi faworytami, ale trudno stwierdzić, czy to będzie miało przełożenie na spotkanie. Na pewno jednak kibice nie będą się nudzić. Dlatego też zobacz, gdzie oglądać mecz Tottenham – Brentford i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV lub stream online.

Tottenham – Brentford: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj dojdzie do rywalizacji Tottenhamu z Brentford. Koguty na papierze będą faworytami w tym starciu. Gospodarze w końcu mają o wiele lepszych piłkarzy niż goście. Z drugiej jednak strony wiemy, że w ostatnim czasie byli pod formą. Sprawdź więc, gdzie będzie transmisja z meczu Tottenhamu z Brentford i zobacz również opinie o eWinner, bo ten bukmacher Ci się przyda!

Tottenham – Brentford: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Tottenhamu z Brentford będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Wystarczy jednak postępować według naszej instrukcji, żeby zgarnąć voucher na tę platformę:

 1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
 4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
 5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
 6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
 7. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Tottenham – Brentford: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Tottenhamu z Brentford będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy po prostu mieć Canal+ Sport lub pobrać aplikację Canal+ Online na telewizor, a dzięki eWinnerowi nie musisz się martwić o abonament sportowy.

Tottenham – Brentford: stream na żywo online

Stream online z meczu Tottenham – Brentford będzie dostępny m.in. na Canal+ Online, bo to właśnie ta platforma działa online. Jak wykorzystałeś nasz voucher, to postępuj według tych zasad:

 1. Pobierz aplikację ze sklepu Play lub na iOS
 2. Zaloguj się tam na konto, na które wykorzystałeś voucher
 3. Włącz mecz i oglądaj go (zalecamy korzystanie z Wi-Fi, bo jedno spotkanie potrafi pobrać bardzo dużo GB z transmisji danych)

Tottenham – Brentford: zapowiedź meczu

Mecz Tottenham – Brentford zapowiada się na dość ciekawy. Nie dość, że możesz go obstawić u bukmacherów, to jeszcze dzięki eWinnerowi zgarniesz fajne bonusy na start. Same kursy z kolei są tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 13:10.

Zdjęcie: pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze