Dla każdego kto nie ma określonych planów na sobotni wieczór mamy dwie propozycje. Pierwsza to rywalizacja Anglii z Hiszpanią na Wembley, a druga Szwajcaria vs Islandia w St. Gallen. Oba spotkania zostaną rozegrane w innych godzinach, więc można urządzić sobie maraton. Sprawdzamy, jakie propozycje przygotował dla nas Totolotek opinie na obie rywalizacje w Lidze A.

Totolotek opinie – sprawdź opinie o legalnym bukmacherze

Anglia vs Hiszpania – kursy główne w ofercie Totolotek opinie

Jest w świecie reprezentacyjnego futbolu kilka takich pojedynków, które z miejsca wzbudzają większe emocje. Z pewnością do tego grona zalicza się rywalizacji Anglików z Hiszpanami. Oba zespoły mają za sobą wielkie sukcesy w historii. Dwaj giganci europejskiej piłki. Przedstawiciele dwóch najlepszych lig na świecie. W tym meczu będzie wielki ładunek emocjonalny. W XXI wieku oba zespoły spotkały się siedem razy. Czterokrotnie górą byli Hiszpanie, dwa razy wygrywali Anglicy, a raz spotkanie zakończyło się remisem. Możliwych scenariuszy w tej rywalizacji jest wiele, jednak na początek sprawdźmy kursy główne w ofercie Totolotek opinie.

Totolotek opinie

Totolotek opinie:

Faworytem tej rywalizacji są Hiszpanie. Anglicy pomimo kapitalnego występu na rosyjskim mundialu, uznawani są za underoga. Kurs na wygraną gości wynosi 2.65, dla porównania triumf Synów Albionu 2.80, a remis 3.05.

Poszukując ciekawych zdarzeń dodatkowych myślę, że warto zwrócić uwagę na dwa zdarzenia. Pierwsze z nich to remis do przerwy, ponieważ po początkowych spotkaniach Ligi Narodów widać, że większość drużyn stawia na początku na wzajemnie badanie się. Sześć z dziewięciu czwartkowych rywalizacji zakończyło się remisem do przerwy. W tym przypadku mamy bardzo przyjemny kurs w Totolotek opinie – 1.92

  • Remis do przerwy – 1.92

Inną ciekawą opcją w tym przypadku jest brak BTTS’u. Osiem z dziewięciu ostatnich rywalizacji tych drużyn zakończyło się takim rezultatem. Anglicy to zespół, który pod wodzą Southgate’a używa defensywnej formacji. Moim zdaniem będziemy świadkami szachów i nie zdziwi mnie wynik 0-0 lub wymęczone 1:0 dla którejś ze stron. W tym przypadku Totolotek opinie oferuje nam kurs na poziomie – 1.75

  • BTTS (nie) – 1.75

Totolotek opinie: Szwajcarzy pewniakiem do wygranej?

Do tej pory reprezentacje Szwajcarii i Islandii zmierzyły się sześć razy. W pięciu z tych spotkań górą byli Helveci, jednak ostatnia rywalizacji na szwajcarskiej ziemi zakończyła się wynikiem remisowym 4-4. Oba zespoły w Lidze A znalazły się w grupie z faworyzowaną Belgią. Dzisiejsze spotkanie powinno dać nam odpowiedź na pytanie, kto będzie głównym rywalem Czerwonych Diabłów. Podopieczni Petkovića w przeszłości dobrze radzili sobie z tym przeciwnikiem, dlatego spójrzmy, jaki wpływ mają statystyki na kursy główne.

Totolotek opinie:

Jak widać, murowanym faworytem tej rywalizacji są gospodarze. Totolotek opinie za wygraną Szwajcarii oferuje kurs na poziomie 1.60, dla porównania triumf Islandii – 5.50, a remis 3.50. Bilans bezpośrednich spotkań obu drużyn ma spory wpływ na takie przeliczniki.

Poszukując zdarzeń dodatkowych w tej rywalizacji myślę, że warto zwrócić uwagę na +1,5 bramki zdobytej przez Helvetów. Tak jak wcześniej wspomniałem, do tej pory oba zespoły zmierzyły się sześć razy. W tylko jednym przypadku Szwajcarzy nie zdobyli z Islandią więcej niż jednej bramki. W czterech z sześciu spotkań dokładnie dwa razy trafiali do siatki, a raz zdobyli cztery gole. Podopieczni Petkovića są bardzo mocni na własnym boisku, dlatego sądzę, że tę opcję warto wziąć pod uwagę.

  • +1,5 gola Szwajcarii – 1.85