Totolotek to jeden z najlepszych legalnych bukmacherów na rynku, nie tylko ze względu na bogatą ofertę i dobre kursy, ale również na bardzo atrakcyjną ofertę powitalną. Co więcej, już teraz Totolotek podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej –  nowi klienci tego bukmachera otrzymają freebet o wartości 20 PLN i nawet 545 PLN w ramach bonusu od pierwszego depozytu!

Co najważniejsze: podstawowa oferta Totolotka to 500 PLN od depozytu – powyższa oferta została przygotowana specjalnie dla czytelników Zagranie. Aby zyskać do niej dostęp, wpisz podczas rejestracji nasz ekskluzywny kod: Z545

 Totolotek odbierz bonus

Totolotek bonus – dowiedz się więcej

Każdemu początkującemu graczowi przyda się solidny trening bukmacherski, dzięki któremu oceni swoje umiejętności, przyzwyczai się do funkcji oferowanych przez operatora i być może zdobędzie swoją pierwszą wygraną. Niewątpliwie konieczna do tego jest inwestycja środków – i w tym momencie z pomocą pojawia się Totolotek. Na start proponuje darmowe 20 PLN, w skutek czego klient obstawi swój pierwszy zakład, nie ryzykując straty własnych pieniędzy. Kolejnym krokiem będzie wpłacenie własnych środków, jednak bukmacher nadal nie pozostawia gracza bez wsparcia – w odpowiedzi na zaangażowanie klienta podwaja jego pierwszy depozyt nawet do 545 PLN.

Przykład: jeśli wpłacisz 100 PLN, na swoim koncie znajdziesz 200 PLN, a jeśli zainwestujesz 545 PLN, łącznie będziesz miał do dyspozycji aż 1090 PLN!

Totolotek - oferta powitalna

Bonus Totolotka w 4 krokach:

1.Zarejestruj się – a więc załóż konto w Totolotku! Rejestracja to standardowa procedura, którą musi przejść każdy nowy gracz legalnego bukmachera w Polsce. W pierwszej kolejności uzupełnisz formularz o podstawowe dane na swój temat, następnie potwierdzisz ich poprawność skanem dokumentu tożsamości, a na koniec zyskasz dostęp do konta dzięki kliknięciu w link aktywacyjny. Proste? Bardzo proste!

Kliknij w poniższy baner i rozpocznij proces rejestracji:

Totolotek odbierz bonus

 

2.Otrzymaj freebet 20 PLN – darmowe 20 PLN to pierwszy bonus, który otrzymasz. Zyskasz do niego dostęp zaraz po rejestracji w Totolotku.

3.Dokonaj depozytu – kolejnym krokiem do zdobycia drugiego elementu oferty powitalnej Totolotka jest złożenie depozytu. Wysokość przyznanego Ci bonusu zależy wyłącznie od Ciebie – im więcej zdecydujesz się zainwestować, tym więcej otrzymasz od bukmachera w prezencie

4.Otrzymujesz 100% bonusu od depozytu, a więc nawet dodatkowe 545 PLN!