Bonusy u bukmacherów to rzecz powszechna. Firmy świadczące takie usługi często oferują specjalne dodatki nie tylko dla stałych graczy, ale przede wszystkim dla nowych osób, które chcą zacząć u nich swoją przygodę z obstawianiem meczów i innych zdarzeń. Bonusy zazwyczaj dzielą się na dwa rodzaje: bez depozytu i z depozytem. Tym razem przedstawię wam czym jest Totolotek bez depozytu, jak go otrzymać i czy istnieją jeszcze jakieś inne premię u tego bukmachera, a także jak dużo można zyskać podczas rejestracji z naszym kodem 574PLN. 

Totolotek bez depozytu – jak z niego skorzystać?

Aby skorzystać z oferty Totolotka bez depozytu należy najpierw zarejestrować się na stronie tego legalnego w Polsce bukmachera. Koniecznie trzeba to zrobić z tego linku, który przekieruje was bezpośrednio do rejestracji w serwisie. Sam proces zakładania konta jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy podać w odpowiednich polach następujące informacje:

 • kraj
 • data urodzenia
 • e-mail
 • hasło
 • płeć
 • imię (lub imiona jeżeli ktoś ma dwa)
 • nazwisko
 • ulica
 • numer domu
 • miejscowość
 • kod pocztowy
 • narodowość
 • PESEL

Następnie trzeba zaakceptować regulamin, a także określić, czy zajmuje się stanowisko polityczne. Można również zaznaczyć pole, gdzie wyraża się zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. W ten sposób czasami firmy wysyłają różne bonusy do swoich stałych graczy. Podczas rejestracji należy również zaznaczyć, że chce się otrzymać bonus powitalny. Na końcu wystarczy potwierdzić swoją tożsamość. Dzięki temu dostaniecie dostęp do całej oferty bukmachera.

Gdzie dokładnie wpisać kod na bonus Totolotka bez depozytu?

Po poprawnym zarejestrowaniu się i potwierdzeniu tożsamości należy zalogować się na swoje konto za pomocą e-maila i hasła podanego podczas zakładania konta. Następnie trzeba przejść do zakładki “wpłata”. W niej w polu “bonus.card / kod bonusowy” wystarczy wpisać nasz kod 574PLN. Dzięki temu otrzymacie szereg bonusów, ale przede wszystkim freebet o wartości 25 złotych. Ważne jest to, że Totolotek jako jeden z niewielu bukmacherów na rynku, daje możliwość wykorzystania go bez wpłaty depozytu. Dzięki temu będziecie mogli obstawić kupon bez wkładu własnego, a w przypadku wygranej otrzymacie za darmo całą kwotę (pomniejszoną o podatek). Bardzo dobry interes, prawda?

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Czy Totolotek oferuje też inne bonusy?

Freebet jest jedynym bonusem w Totolotku bez depozytu. Jednak bukmacher oferuje także inne premię dla swoich nowych graczy. Razem z naszym kodem 574PLN otrzymacie bonus od depozytu. Firma daje możliwość podwojenia wpłaty aż do kwoty 500 złotych. Czyli jeśli wpłacicie 100 złotych, to drugie 100 złotych macie za darmo, co łącznie da wam kwotę 200 złotych. Analogicznie w przypadku 500 złotych, drugie tyle otrzymacie od Totolotka – do wykorzystania będzie łącznie ponad 1000 złotych. Jest to bardzo dobra okazja, tym bardziej, że można ją jeszcze bardziej powiększyć. Za depozyt wpłacony z aplikacji mobilnej otrzymacie dodatkowe 49 złotych. Jedynie czego do tego potrzebujecie, to smartfona z systemem Android lub IOS i trochę wolnej pamięci na dysku. Aplikację Totolotka możecie pobrać z oficjalnej strony tego bukmachera, a następnie wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie. Więcej o tym jak skorzystać z bonusów Totolotka, możecie przeczytać tutaj.

Gdzie mogę skorzystać z oferty na zakłady w Totolotku?

Totolotek stale rozwija zarówno siebie, jak i swoją ofertę na zakłady bukmacherskie. Firma stara się o coraz większą liczbę praw do turniejów, dzięki temu możecie u niej grać mecze m.in.:

 • piłki nożnej 
 • tenisa
 • koszykówki
 • sportów walki
 • siatkówki
 • esportu

Piłka nożna Totolotek

 

Co ciekawe, w ofercie są nie tylko te najpopularniejsze rozgrywki, ale również zmagania z niższych szczebli oraz bardziej egzotycznych rejonów, jak np.: Uzbekistan, Wietnam, Armenia, czy nawet Mongolia. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie i codziennie jest cała masa rożnych możliwości do grania. W momencie, gdy najpopularniejsze dziedziny nie grają, to trwają inne rozgrywki. W dodatku Totolotek, tak samo jak inni bukmacherzy, daje różne możliwości na poszczególne mecze. Nawet w tych niszowych rozgrywkach znajdziecie po kilkadziesiąt propozycji na dany mecz, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę tej firmy. 

Jeżeli nie wiecie co warto wybrać z oferty Totolotka, to możecie posłużyć się dostępnymi, darmowymi analizami od nas. Codziennie na zagranie przygotowujemy dla was po kilka typów dla różnych bukmacherów, w tym właśnie dla wspomnianej wyżej firmy. U nas przeczytacie nie tylko o najpopularniejszych meczach piłki nożnej, ale również tenisie, sportach walki, czy żużlu i esporcie. Dzięki temu możecie dowiedzieć się o najważniejszych statystykach dotyczących danych spotkań, co może pomóc podjąć wam decyzję.

Jak Totolotek bez depozytu wypada na tle innych?

Totolotek jako bukmacher wypada dość dobrze na tle innych firm świadczących takie usługi. Bonus bez depozytu jest o tyle interesujący i korzystny, że w przeciwieństwie do innych, nie trzeba wpłacać żadnego depozytu, aby móc z niego skorzystać. Sama oferta również prezentuje się okazale, a bonus od depozytu daje możliwość podwojenia wpłacającej stawki. Jak jednak Totolotek wypada na tle innych? W naszym rankingu bukmacherów znajduje się na szóstym miejscu. Użytkownicy ocenili go na 8.6/10 punktów i niewiele traci do piątego forBET (0.2 punkta). Przed nim są jeszcze odpowiednio: Betclic, Fortuna, BETFAN oraz STS. Być może wkrótce przeskoczy konkurentów, gdyż stale się prężnie rozwija. 

Jaki bonus ma Totolotek bez depozytu?

Totolotek oferuje freebet bez depozytu o wartości 25 złotych, który możecie wykorzystać bez wpłaty własnych środków. Aby go zdobyć należy zarejestrować się z naszego linku, a następnie w polu kod bonusowy wpisać 574PLN. Dzięki temu otrzymacie dodatkowe premię od bukmachera.

Czy Totolotek ma też bonusy?

Totolotek dla nowych graczy ma również bonusy związane z depozytem. Przy wpłacie do 500 złotych bukmacher podwoi wasz wkład. Dodatkowo przy depozycie zrobionym z aplikacji mobilnej, otrzymacie jeszcze 49 złotych.

Warto grać w Totolotku?

Totolotek ma bardzo dużą ofertę. Znajdziesz w niej wiele dziedzin sportu i rozgrywki nie tylko z najważniejszych lig, ale również te niższego szczebla. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. U tego bukmachera warto też grać dlatego, że oferuje wysokie kursy i ciekawe linie na dane zakłady.

Zaloguj się aby dodawać komentarze