W ofertach z kodem promocyjnym zazwyczaj uzyskujemy wyższy bonus od bukmachera online. Jak to wygląda w Totalbet? Co daje Totalbet kod promocyjny i jak go wykorzystać? Przedstawiamy bonus Totalbet za rejestrację konta i zrobienie pierwszej wpłaty. Sprawdź kod promocyjny Totalbet, który pozwoli ci zgarnąć darmowe bonusy na grę!

Totalbet kod promocyjny działa od niedawna, bo to bukmacher, który wystartował w Polsce w 2018 roku. Totalbet należy do jednego z najbogatszych Polaków, Zbigniewa Bembenka, który działa również w branży kasyn stacjonarnych. Najpierw zakłady bukmacherskie Totalbet otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów na działalność online, a po jakimś czasie uzupełniły zgodę o sieć punktów stacjonarnych. W ten sposób Totalbet posiada komplet licencji podobnie jak STS, Fortuna, Totolotek czy forBET.

Od momentu rozpoczęcia działalności po teraz Totalbet bardzo się rozwinął, bo znacząco poprawił ofertę zakładów przedmeczowych i live, wprowadził aplikację mobile oraz uruchomił na swoich stronach transmisje live. To jednak wciąż bukmacher z niższej półki, który nie należy do pierwszego wyboru wśród typerów.

Totalbet kod promocyjny – rejestracja

Gdzie wpisać kod promocyjny Totalbet? Podobnie jak u innych legalnych bukmacherów online – w trakcie rejestracji. To znana formuła, że kod promocyjny “buka” można aktywować zakładając nowe konto i uzupełniając pole “kod bonusowy” o specjalny voucher. Wszystkie nasze kody promocyjne do bukmacherów znajdziesz na tej stronie: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Znajdujesz się na stronie totalbet.pl? W takim razie w prawym górnym rogu kliknij przycisk “załóż konto”, a rozpoczniesz rejestrację u tego bukmachera. Niech cię nie zmyli początkowy widok ekranu, bo w pierwszej kolejności trzeba wpisać do formularzu takie dane jak: imię, nazwisko, kraj, numer PESEL, datę urodzenia, nazwę użytkownika, hasło oraz e-mail. W tym samym miejscu na dole będzie widniało pole zatytułowane “kod promocyjny” – tam możesz wpisać swoje hasło.

Aktualnie nasz portal nie oferuje kodu promocyjnego Totalbet, bo żeby odebrać bonusy nie jest on wymagany. Wystarczy zaznaczyć podczas rejestracji “chcę otrzymać bonus powitalny” a możesz skorzystać z powitalnej oferty Totalbet.

Kod promocyjny Totalbet – co zyskasz?

Nowa rejestracja konta w Totalbet z kodem promocyjnym pozwala ci odebrać dwa bonusy na start:

  • Darmowe zakłady 40 PLN
  • Bonus 100% od wpłaty do 5000 PLN

Totalbet ma gest, bo naprawdę daje wysokie bonusy powitalne. Co prawda brakuje zakładu bez ryzyka, który otrzymasz w STS, Fortunie i Betfan, ale freebety są równie łakomym kąskiem. No i ten bonus sięgający 5000 PLN!

Totalbet kod promocyjny na freebet 40 PLN

Jak odebrać darmowe bonusy od Totalbet? Mamy na to sposób! Załóż konto w Totalbet z kodem promocyjnym i zweryfikuj dane osobowe przesyłając do bukmachera skany/zdjęcia dowodu osobistego. W ten sposób uzyskasz freebet o wartości 20 PLN. Co z pozostałymi 20 PLN? Drugi freebet pojawi się na twoim koncie, jeśli zrealizujesz takie czynności:

  • zrobisz pierwszy depozyt
  • udzielisz zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych
  • postawisz pierwszy zakład z konta głównego
  • postawisz pierwszy zakład w sportach wirtualnych

Każda z wyżej opisanych czynności oznacza bonus 5 PLN, co przy realizacji wszystkich punktów pozwala odebrać freebet 20 PLN.

Jak zagrać za freebet Totalbet? Postaw dowolny zakład z kursem minimalnym 2.00 i wybierz na kuponie, że chcesz zagrać za bonus. To tyle – jeśli wygrasz nie musisz robić obrotu bonusem i wygraną!

Totalbet bonus na start 100% do 5000 PLN

Jeśli zaznaczyłeś podczas rejestracji “chcę otrzymać bonus powitalny”, to nie musisz nawet wpisywać kodu promocyjnego, by móc odebrać od Totalbet bonus 5000 PLN. To bonus od wpłaty, gdzie pieniądze z bonusu będą uwalniane wraz z postępującym obrotem depozytu. Nowością jest, że jeśli zabraknie ci środków do zrobienia pełnego obrotu to możesz wpłacić dodatkowe pieniądze, by zrealizować 100% obrotu i odebrać maksymalny bonus.

Nie musisz wpłacać od razu 5000 PLN, by odebrać bonus Totalbet, bo minimalny depozyt wynosi tylko 20 PLN. Po zrobieniu wpłaty trzeba zdecydować się na to jaki obrót wybierasz. Do wyboru masz:

  • 4×4 – oznacza obrót cztery razy wpłatą na kuponach z minimum czterema zdarzeniami
  • 3×5 – oznacza obrót pięć razy wpłatą na kuponach z minimum pięcioma zdarzeniami

W Totalbet jest tak, że najpierw grasz za depozyt, czyli robisz obrót, a to uwalnia bonus. Np. jeśli w schemacie 4×4 obrócisz jednokrotnie wpłatą, to otrzymasz 25% bonusu od całości oferty. Przyznany bonus można od razu wypłacić z konta, bo te pieniądze nie podlegają dodatkowemu obrotowi.

Jakie zakłady robią obrót? Pamiętaj, żeby na kuponach obstawiać typy z kursem minimalnym 1.25. Ile masz czasu na wykonanie obrotu? To 30 dni od momentu zrobienia pierwszej wpłaty.

Promocje w Totalbet

Obstawiając zakłady bukmacherskie w Totalbet można zgarnąć coś ekstra poza bonusem na start. Promocje czekają również dla stałych graczy, którzy dawno temu wpisali kod promocyjny. Jedną z najlepszych ofert na rynku jest gra bez podatku, bo to powiększa wygrane o 14%. W Totalbet możliwe jest typowanie bez podatku całej oferty, a żeby wygrać więcej trzeba stworzyć kupon złożony z minimum trzech zdarzeń po kursach min. 1.20. Oferta działa również w sportach wirtualnych.

totalbet bonus

Totalbet daje także bonus urodzinowy swoim klientom w formie freebetu 10 PLN. Stałą ofertą jest również Safebet, czyli bezpieczny zakład. W tej promocji otrzymasz zwrot stawki, jeśli na twoim kuponie AKO złożonym z minimum 10 meczów – jedno spotkanie będzie przegrane.

Pozostałe kody promocyjne

Jak zauważyłeś – na bonus od Totalbet wcale nie jest potrzebny kod promocyjny. Jako portal Zagranie współpracujemy z bukmacherami i negocjujemy dla naszych użytkowników jak najlepsze bonusy powitalne. W Totalbet nasz kod bonusowy nie działa, ale u pozostałych bukmacherów online dajemy vouchery na freebety, zakłady bez ryzyka i powiększone bonusy od wpłaty.

Aktywuj nasz kod promocyjny u legalnego bukmachera i graj za więcej! W każdym przypadku należy wpisać lub skopiować nasz kod i wprowadzić go do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera. W ten sposób otrzymasz gwarancje najlepszych bonusów bukmacherskich.

Oto polecane kody promocyjne:

STS kod promocyjny

Kod promocyjny STS brzmi: 1299PLN. Ile otrzymujesz za nasze hasło? Trzy bonusy: 29 PLN darmowy zakład, 30 PLN zakład bez ryzyka i 100% bonus od wpłaty do 1200 PLN. Kod: 1299PLN wprowadź podczas rejestracji na stronie sts.pl.

Po rejestracji z naszym voucherem już pierwsze logowanie sprawi, że na twoim koncie pojawi się bonus bez depozytu 29 PLN. W dalszej kolejności po pierwszym depozycie uzyskasz opcje postawienia zakładu bez ryzyka, a jeśli obrócisz bonus x3 w wygranych kuponach z kursem min. 1.91 to będziesz mógł wypłacić środki z bonusu 100%.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna to: 2230PLN. Co otrzymasz za nasz voucher? Potrójny bonus na start: darmowy zakłady 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Fortuna kod promocyjny uzupełnia się w pierwszym oknie rejestracji na efortuna.pl.

Zweryfikuj swoje konto po rejestracji, a otrzymasz darmowe 20 PLN do zagrania za 2800 punktów FKP. Następnie zrób wpłatę od której zostaną przyznane dwa bonusy: zakład bez ryzyka do kwoty 210 PLN i bonus od depozytu (po obróceniu x4 wpłaty).

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny do Betfan to: 3100PLN. Ile zyskasz? Zakład bez ryzyka 100 PLN i bonusy od trzech wpłat do 3000 PLN. Wpisz nasz kod promocyjny zakładając konto w serwisie betfan.pl.

W ramach promocji “siano wraca” obstaw pierwszy kupon z kursem min. 1.14, a jeśli przegrasz otrzymasz cashback na konto główne. To bardzo dobra oferta, bo nie musisz robić obrotu przyznanym zwrotem stawki. Co więcej? Od każdej z trzech wpłat otrzymujesz 10% bonus, a po jego obróceniu mnożnik x10 przenosząc pieniądze z salda bonusowe na konto główne.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze