Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

TOTALbet freebet

Freebet Totalbet to flagowa promocja tego bukmachera. Od długiego już czasu Totalbet pozwala na odbiór darmowego zakładu. Nowi gracze tego operatora nie mogą narzekać na brak darmowych promocji, bo jeden z freebetów przyznawany jest bez depozytu! To oferta, która obowiązuje dla nowych klientów Totalbet, którzy przy rejestracji użyją nasz kod promocyjny. Jak odebrać freebet? Jak obstawić za darmowy zakład od Totalbet? Jakie są warunki promocji? Sprawdź wszystkie zasady freebetów Totalbet!

Totalbet freebet 2022 Pakiet 5240 złotych✔️
Kod na bonusy TOTALbet ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 5000 złotych
Freebety na start 20 + 20 PLN
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Gra bez podatku 24/7
Ostatnia aktualizacja 01.01.2022

Freebety w Totalbet nie są czymś niespotykanym, a raczej codziennością u tego bukmachera. Od dawna funkcjonuje na jego stronach i aplikacji mobile bonus freebet 20+20. To znane określenie promocji Totalbet, która kryje w sobie dwa darmowe zakłady. Totalbet bonus przyznawany za rejestrację, to jeden z elementów, który zachęca do wyboru tego bukmachera. Dla każdego nowo zarejestrowanego klienta jest przygotowany freebet bez depozytu i pozostałe darmowe zakłady.

Użytkownicy lubujący się w bonusach freebet na pewno nie przejdą obojętnie wobec darmowego zakładu Totalbet. Na rynku bukmacherskim w końcu nie ma aż tak wiele tego typu promocji. Bukmacher Totalbet należy do firm online, które postawiły na freebet dla nowych klientów. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, to jest to świetna okazja, aby to nadrobić!

Darmowe zakłady w TOTALbet – o co chodzi?

Kiedy słyszysz o darmowym zakładzie u bukmachera nie wiesz dokładnie, co o tym sądzić? Już wyjaśniamy, jak to działa na przykładzie Totalbet. Zazwyczaj u bukmacherów za kupony trzeba płacić z własnej kieszeni. Jest jednak jedno “ale” – promocje bukmacherskie. To szansa, kiedy to można otrzymać tzw. darmowy zakład – wtedy koszt związane z typami pokrywa bukmacher.

Darmowy zakład Totalbet oznacza, że użytkownik ma szansę gry na koszt tego operatora. To darmowe pieniądze, jakie uzyskujesz za rejestrację i wykonanie kilku dodatkowych czynności. W Totalbet freebet odbiera się za założenie konta stałego. W obwodzie są też dodatkowe bonusy w formie darmowych zakładów. Aby je zdobyć trzeba poczynić pewne kroki (sama rejestracja nie wystarczy). Co dokładnie należy zrobić? Dla przykładu – wykonać pierwszą wpłatę lub zagrać kupon na sporty wirtualne.

Jak zdobyć freebet Totalbet?

Freebety w Totalbet nie są przyznawane tylko nowym graczom, ale w tym artykule skupiamy się przede wszystkim na promocji powitalnej. Poruszamy kwestię darmowych zakładów Totalbet, jakie mogą odebrać nowi klient tego bukmachera. Zastanawia cię w takim razie, co trzeba zrobić, żeby freebety trafiły na twoje konto? Totalbet przedstawił konkretne wymagania, które muszą zostać spełnione, żeby cieszyć się bonusem freebet.

Przede wszystkim jest ci potrzebny Totalbet kod promocyjny, który na twoje szczęście uzyskasz w serwisie zagranie.com. Jako że to oferta dla nowych klientów, to musisz wiedzieć, że jeśli w przeszłości założyłeś już konto w Totalbet – to z bonusów nie możesz skorzystać. Nie miałeś nigdy konta w Totalbet? W takim razie masz pełne prawo do freebetów!

Jak zdobyć darmowe zakłady? Najpierw masz szansę na freebet bez depozytu 20 PLN. To proces, który składa się z rejestracji stałego konta gracza. Znacznie szybciej jest przejść szybką rejestrację, ale ona nie uprawnia do freebetu. Darmowe 20 PLN otrzymasz, jeśli zarejestrujesz się i zweryfikujesz dane osobowe. Do weryfikacji musisz przesłać skany dokumentu tożsamości. Pozytywna weryfikacja od razu zakończy się wypłatą darmowego zakładu. Zyskasz od razu prawo do zlecenia wypłat, a dodatkowo z twojego konta zostanie ściągniętym limit stawek.

Kolejne freebety będą aktywowane w kwotach 5 PLN po dokonani ustalonych czynności:

5 PLN – jeśli podczas rejestracji zezwolisz na wysyłanie materiałów promocyjnych i marketingowych,
5 PLN – kiedy dokonasz pierwszej wpłaty,
5 PLN – kiedy postawisz pierwszy kupon z salda depozytowego,
5 PLN – kiedy obstawisz pierwszy zakład na wirtualne sporty.

Kod na freebety w Totalbet

Pisaliśmy wcześniej, że jeśli chcesz freebety Totalbet, to musisz uzbroić się w kod promocyjny. Jak on brzmi na darmowe zakłady i gdzie go trzeba wpisać? Kod Totalbet, za który otrzymasz bonusy na start freebet to: ZAGRANIE. To hasłe, które powinno być uzupełnione podczas rejestracji na stronie totalbet.pl. Użytkownicy Zagranie mają o tyle łatwiej, że wystarczy wejść w nasz link promocyjny do Totalbet, a kod będzie automatycznie wpisany do formularza tego bukmachera.

Totalbet zakłady bukmacherskie za kod promocyjny oferują też pozostałe promocje – w tym miejscu warto przypomnieć o zakładzie bez ryzyka 200 PLN ze zwrotem na saldo główne.

Freebet w Totalbet – ile można zyskać?

Bonusy freebet w Totalbet są określane jako 20+20. Pytając nas o to, ile możesz zyskać – łatwo wywnioskować, że łącznie kwota ta może wynieść 40 złotych. Jak zauważyłeś promocje te zostały podzielone na 20 PLN bez depozytu i 4x po 5 PLN.

Obrót bonusem w TOTALbet

Bonusy freebet zazwyczaj są z przyjaznym regulaminem dla użytkownika i tak też jest w ofertach Totalbet. Generalnie bonusów tych nie trzeba obracać po kilka razy. Tak naprawdę każdy z otrzymanych freebetów po prostu trzeba raz postawić, a to zamyka kwestię obrotu. W przypadku wygranych nie trzeba sobie zaprzątać głowy kolejnym obrotem, bo pieniądze należą już do ciebie. Jak to wygląda w szczegółach?

Każdy z bonusów, jaki będzie znajdował się na twoim saldzie opisanym jako “freebety” – trzeba wykorzystać na kuponach pojedynczych lub akumulowanych. Zawsze należy przestrzegać, aby minimalny kurs łączny wynosił 2.00. Co więcej, gra za freebet będzie uznana, jeśli zaznaczysz odpowiednią rubrykę na swoim kuponie.

Wygrane kwoty przy użyciu freebetów nie podlegają dalszemu obrotowi. Jak widać warunki te nie są zbyt wygórowane, za co Totalbet opinie mogą być coraz bardziej przychylne temu bukmacherowi.

Pozostałe bonusy u bukmachera

Na jakie jeszcze bonusy możesz liczyć w Totalbet? Freebety to tylko część pojemnego pakietu na start u tego bukmachera. Sztandarowym bonusem jest też oferta 100% od depozytu do 5000 PLN. W ramach tej akcji można zgarnąć pokaźną gotówkę, a Totalbet pozwala wybrać warunki obrotu x4 lub x5. Na użytkowników zagranie.com czeka też zakład bez ryzyka do 200 PLN. To okazjonalna akcja z naszym kodem promocyjnym. Dzięki niej każdy polecony użytkownik może obstawić kupon bez ryzyka, a jeśli przegra, to zwrot stawki do 200 PLN wypłacany jest na konto główne. W ten sposób można bez obaw rozpocząć przygodę z bukmacherem, bo jeśli ci się nie poszczęści, to zawsze postawione pieniądze możesz odzyskać!

Oferty powitalne w Totalbet to jedno, a drugie, to bonusy dla stałych graczy. Firma Totalbet udostępnia cykliczne powiększanie kursów i grę bez podatku. To również miejsce, gdzie stali użytkownicy mogą regularnie grać bezpieczne zakłady i odbierać powiększone wygrane w promocji Total bonus. Promocje Totalbet działają też na gry karciane i sporty wirtualne.

FAQ

Ile otrzymam we freebecie od Totalbet?

Darmowy zakład może wynieść łącznie 40 PLN.

Jak wykorzystać darmowy zakład w Totalbet?

Za freebet możesz zagrać na kuponie SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze