Gdzie oglądać mecz Torino – Inter? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. Mistrzowie Włoch w ostatnich tygodniach znacząco poprawili swoją grę, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Inter na pewno musi poszukać tutaj swoich szans, jeżeli chce myśleć o obronie trofeum w krajowych rozgrywkach.

torino, inter, fortuna
fot. fortuna

Torino – Inter, gdzie oglądać

W niedzielny wieczór zobaczymy w akcji mistrzów Włoch, którzy tym razem zmierzą się z Torino. Na papierze Inter jest bardzo mocnym faworytem, ale czasami ma wahania formy i nie wiadomo, jak zagra tym razem. Torino swoich szans musi poszukać w grze z kontrataku oraz w solidnej defensywie. Gospodarze na pewno nie są bez szans, ale muszą zagrać lepiej niż ostatnio, bo zremisowali z Bologną 0:0, a także przegrali z Cagliari 1:2.

Torino – Inter, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Torino – Inter będzie puszczona w Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, a obejrzeć je będziesz mógł także w Fortunie, ale tutaj trzeba już spełnić pewne warunki. 

Torino – Inter, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Fortuną możesz oglądać to spotkanie u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat dość proste, ale i tak wszystko dokładnie opisujemy niżej:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny zakład bez ryzyka
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Miej dodatnie saldo na koncie
  6. Przejdź do sekcji TV
  7. Oglądaj mecz

Torino – Inter, transmisja online

Transmisja online z meczu Torino – Inter będzie dostępna również na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Z niej możesz skorzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS i zalogujesz się w nim na swoje konto, na którym spełniłeś powyższe warunki.

Torino – Inter, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Torino – Inter, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Jak dobrze widzimy niżej, mocnym faworytem jest Inter.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 07:40.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Torino - Inter?

Starcie Torino z Interem będziesz mógł obejrzeć w Fortunie.

O której Torino zagra z Interem?

Mecz Torino - Inter zaplanowano na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze