Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak – Jakub Rzeźniczak: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Szalony Reporter podczas tarczowania

Gdzie oglądać Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak? Jednym z ciekawszych pojedynków gali Clout MMA 5 będzie zestawienie Szalonego Reportera z debiutującym we freak-fightach Jakubem Rzeźniczakiem! Rywalizacja ta zapowiada się naprawdę kapitalnie, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten pojedynek na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, gdzie oglądać?

Walka Szalonego Reportera z Jakubem Rzeźniczakiem będzie jednym z głównych dań Clout MMA 5 i wielu kibiców wyczekuje na ten pojedynek! Podobnie jak w przypadku innych gal freak-fightowych, tak i przy okazji gali Clout MMA 5 wszystkie starcia będzie można obejrzeć w Internecie. Oczywiście legalną i bezpieczną transmisję z walki Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, jak i innych pojedynków, znajdziemy na oficjalnej stronie organizacji, czyli na cloutmma.tv!

Zapowiedź walki Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak

Walka Szalonego Reportera z Jakubem Rzeźniczakiem zapowiada się naprawdę ekscytująco! Na konferencjach przed galą działo się naprawdę wiele i sporo słów zostało wypowiedzianych. Warto przypomnieć, że dla Szalonego będzie to drugi pojedynek w organizacji Clout, natomiast były piłkarz chociażby Legii Warszawa zadebiutuje w tego typu happeningu jak gala freak-fightowa! Wielu kibiców z niecierpliwością czeka na rozstrzygnięcie tego starcia i wydaje się, że pojedynek powinien dostarczyć masy emocji!

Baner na Clout MMA 5

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, kiedy i o której godzinie?

Jeżeli chodzi o godzinę rozpoczęcia pojedynku, to wiadomo, że nie jest ona sztywna i warto zasiąść przed odbiornikiem nieco wcześniej, by nie przegapić walki. Sama gala Clout zaplanowana została na tę sobotę, czyli 8. czerwca 2024 roku i rozpocznie się o godzinie 19:30. Samo starcie Szalonego z Rzeźniczakiem ma dojść do skutku około godziny 22:30, jednak jak już wspomniałem, nie jest to sztywna godzina i może ona ulec zmianie, jeśli wcześniejsze walki zakończą się szybciej.

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, transmisja na żywo w TV

Na Zagraniu znajdziecie już analizę i typy na Clout MMA 5 – jeśli chcecie zatem obstawić swoje kupony, to polecam sprawdzić szczegóły! Wracając natomiast do starcia Szalonego Reportera z Jakubem Rzeźniczakiem, walki tej niestety nie obejrzymy na żywo w TV. Gale freak-fightowe szalenie rzadko pokazywane są w telewizji i także tym razem podobnego rozwiązania nie odnajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. Pozostaje zatem skorzystać ze streamu online, o którym nieco więcej informacji już teraz!

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, stream online

Oficjalny stream online z pojedynku Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak odnajdziemy na stronie cloutmma.tv i będzie to jedyna legalna opcja, aby obejrzeć ten i inne pojedynki gali Clout MMA 5! Wpierw trzeba będzie na podanej stronie założyć konto lub zalogować się na istniejące, a następnie wybrać jeden z dwóch pakietów PPV. W cenie 39.99 PLN dostaniemy standardowy stream online, natomiast za 44.99 PLN zyskamy obraz w jakości HD i możliwość zobaczenia powtórki przez tydzień od zakończenia gali. Dzięki za uwagę i powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze