Rozpoczynamy walkę o półfinał World Matchplay. W dniu dzisiejszym zobaczymy trójkę niesamowitych graczy i jednego zawodnika z przypadku. Życiowa szansa przed Krzysztofem Ratajskim o udział w najlepszej czwórce turnieju. Czy będzie to pewny awans? Do tego starcie lidera rankingu i zeszłorocznego triumfatora imprezy! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na te pojedynki i liczymy na przychylność szczęścia, które mieliśmy na początku turnieju!

Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Krzysztof Ratajski vs Callan Rydz

22.07.2021 r.

The Polish Eagle w drodze po kolejny życiowy sukces. Jest już w ćwierćfinale turnieju World Matchplay i ma bardzo przyjemnego rywala w drodze po półfinał. Ratajski jest jednym z najwyżej punktujących zawodników tego turnieju, czego nie można powiedzieć o jego rywalu, który tylko dzięki słabym występom swoich zawodników, znalazł się w tej fazie turnieju. Jedynym argumentem przemawiającym za Rydzem mogą być jego kończenia z poprzedniej rundy. Jednak umówmy się, że jeżeli dalej będzie tak słabo spisywał się na tarczy, jak w poprzednich rundach, to może nawet nie mieć okazji, aby podejść do lotek kończących. Krzysztof bardzo dobrze prezentuje się podczas tegorocznej edycji World Matchplay. Widać, że ten turniej ostatnimi czasy mu pasuje. W poprzedniej edycji także dotarł do ćwierćfinału tego wydarzenia. W 2020 roku przegrał po wyrównanym pojedynku z Michaelem Smithem. Jednak Anglik był wtedy w bardzo dobrej formie i nie dziwi fakt, że musiał obejść się ze smakiem udziału w półfinałowych rozgrywkach. Tym razem szansa wydaje się być większa, gdyż teoretycznie spotka się z najsłabszym jak dotąd rywalem. Po dwóch pojedynkach The Polish Eagle wiemy, że jest znakomicie dysponowany w grze na tarczy. W pierwszym starcie stanowczo uciekł swojemu rywalowi, którym był reprezentant Irlandii, Brendan Dolan. Krzysiu pozwolił mu ma wygranie tylko 4. legów. Nic dziwnego, że mecz zakończył się wynikiem 10:4, gdyż Ratajski miał prawie 102 punkty średniej na trzy lotki i niemalże 60% skuteczności na wykończeniach. Jego lotki były zaplanowane i na każdą notę miał ułożony plan, w jaki chce zakończyć podejście. Wysoka skuteczność na T20 i T19 mocno pozwalała mu na szybkie zejścia do faz kończących, gdzie Krzysztof rzadko się mylił. Drugie spotkanie to duże wyzwanie i rywalizacja z reprezentantem gospodarzy, a był nim Luke Humphries. Kolejne spotkanie przy prawie 100 punktów średniej i bardzo dobre widowisko. W grze Krzyśka było widać swobodę, i nawet pokusił się o kończenie 140. przy jednej potrójnej i 2x double. Bardzo duża wartość jest w grze naszego reprezentanta i miejmy nadzieję, że podtrzyma ją także w tym meczu.

Dość nieoczekiwanie rywalem Polaka będzie Callan Rydz, czyli reprezentant gospodarzy, który w drodze do ćwierćfinału pokonywał swoich rodaków. Tak jak w starciu w pierwszej rundzie z Glenem Durantem był faworytem, tak zwycięstwo nad Robem Crossem było dość nieoczekiwane. Anglik ropoczął zmagania w niedziele z wcześniej wspomnianym Durantem. Zdecydowanie najgorszy mecz, jaki można było ujrzeć w Winter Gardens. Zawodnicy przy średnich 84 i 82 punkty. Jest to znacznie zaniżony poziom, jak na tego typu turniej telewizyjny. Kolejna runda to także zły ro oglądania mecz, gdzie Rydz mierzył się z Crossem. W tej analizie mogłem opisywać 5. zawodnika z rankingu PDC, ale tak jak jego gra na tarczy była znośna, tak wykończenia stały po stronie Callana. Dzisiejszy rywal Krzyśka lekko podniósł się na swojej dyspozycji na tarczy, ale dalej jest to poniżej poziomu, jaki prezentują zawodnicy, którzy dotarli do tej części turnieju. Ciężko cokolwiek dobrego napisać na temat Rydza i sądzę, że dzisiaj nie ma argumentów do ogrania The Polish Eagle!

Co obstawiać?

W tym pojedynku idę w stronę wygranej Krzyśka i poprawienia jego życiowego rezultatu z tego turnieju. The Polish Eagle ma za sobą dwa bardzo dobre mecze i wierzę, że dzisiaj także pokaże się w podobnej odsłonie. Półfinał jest jak najbardziej w jego zasięgu, a rywal wydaje się najłatwiejszy spośród tych dotychczasowych. Trzymamy kciuki na Polaka i gramy jego win! Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

Totolotek
1.41
Krzysztof Ratajski win

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Gerwyn Price vs Dimitri vsn der Bergh

22.07.2021 r.

Spotkanie na szczycie, gdzie zmierzy się wracający do turniejów telewizyjnych lider rankingu PDC oraz zeszłoroczny zwycięzca World Matchplay. Obaj zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji i ciężko jest jasno i klarownie postawić na zwycięstwo któregokolwiek z nich. Z jednej strony mamy Gerwyna Price’a, który z meczu na mecz się rozpędza i pokazuje niesamowite doświadczenie i jakość w swoich spotkaniach. Ma on za sobą pojedynek „rozgrzewkowy” oraz bardzo wymagające starcie. W pierwszej rundzie zmierzył się z reprezentantem Holandii, Jermaine Wattimena. Wygrał to spotkanie z dużą przewagą legów i pewnie awansował do kolejnej rundy, gdzie czekał już na niego Jonny Clayton. Przyjaciel z reprezentacji Walii, który ma bardzo dobry okres swojej gry w ostatnim czasie. Wydawałoby się, że ten mecz może mieć bardzo długi przebieg, jednak nic bardziej mylnego. Gerwyn od samego początku spotkania postawić na wysokie tempo gry, co zaskutkowało szybką ucieczką na kilka przełamań, co dowiózł do końca i wygrał z jeszcze większą przewagą, niż w pierwszym pojedynku. Price ze średnimi powyżej 100. punktów pokazał, że nie stracił na wartości w przerwie po pozytywnym teście na koronawirusa. Do tego trzeba oddać mu to, jak dobrze spisuje się na podwójnych. Prawie 70% na tym aspekcie gry pozwala wierzyć, że może w kolejnej rundzie spotkać się z reprezentantem Polski, Krzysztofem Ratajskim.

Dzisiejszym rywalem lidera rankingu PDC będzie Belg, Dimitri van der Bergh. Dima ma za sobą dwa spotkania, które dosyć się od siebie różniły. Przeciętny występ w pierwszej rundzie przeciwko reprezentantowi Republiki Południowej Afryki, Devonowi Petersenowi. Jego średnia, ani kończenia nie mogły wskazywać na to, że tak dobrze zaprezentuje się w kolejnej rundzie. Wygrał on 10:5 w stosunku legowym, ale sam mecz był bez szału. Dimitri pokazał klasę w drugim spotkaniu, przeciwko Chisnallowi. Bardzo ciekawe spotkanie, gdzie zawodnicy częściej się łamali, niż utrzymywało swoje rozpoczęcie. Mogliśmy także zobaczyć rekord w ilości fulli, w wykonaniu Bergha, który wyniósł aż 14 takich obecności przy tarczy. Najbardziej zastanawiające jest to, czy mentalnie Dima jest w stanie pociągnąć to spotkanie. Dużą rolę także odegrają double, które stoją na słabym poziomie u Belga. Co więc przewiduje na ten mecz?

Co obstawiać?

W tym spotkaniu nie pokuszę się o wytypowanie zwycięzcy, ale o zagranie zwwodnika, który będzie miał najwyższą notę kończącą lega. Mój typ kieruje na Walijczyka, który za każdym razem w swoich meczach ma okazję do wysokich kończeń i przy takich statystykach na wykończeniach, z pewnością jest w stanie kończyć wysokie noty. Do tego będzie on lepiej przygotowany mentalnie, co może pomóc w takich momentach. Bergh przy słabszej skuteczności na doublach może nie wykorzystywać jednej szansy na zamykanie lega, dlatego w tym typie kieruję się w stronę Price’a!

Totolotek
1.80
Gerwyn Price najwyższy checkout

Totolotek posiada ciekawą ofertę bonusów. Sprawdźcie!

Dubel dart 22.07.2021

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze