W piątek rozpocznie się 25 kolejka Ekstraklasy, a zainauguruje ją starcie Termalici Niecieczy z Zagłębiem Lubin. Na papierze to gospodarze są silniejszą drużyną, ale czy wygrają to spotkanie? Różnica w kursach wcale nie jest taka duża, a przecież trzeba pamiętać, że Zagłębie potrafi zaskakiwać. Na pewno kibice, którzy zdecydują się odpalić to starcie, mogą liczyć na dobre widowisko.
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

W piątek o godzinie 18:00 w Ekstraklasie rozpocznie się 25 kolejka. Pierwszym meczem będzie starcie Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin, a więc rywalizacja dwóch ekip, które walczą o utrzymanie się w ESA. Słonie są w tragicznej pozycji, ale wygranie tego starcia, a także zaległego, pozwoli im na wyjście ze strefy spadkowej. Zagłębie Lubin z kolei co prawda jest na 14 miejscu, ale przewaga tej drużyny nad strefą spadkową to zaledwie jedno oczko, a więc zdecydowanie nie jest dobrze. Ekipa z Lubina musi postawić na bardziej ofensywną grę, jeżeli chce marzyć o utrzymaniu.

Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin będzie puszczona w kilku miejscach. Te drużyny w akcji obejrzysz w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz nSport+, a więc każdy może sobie wybrać, jaki kanał mu najbardziej odpowiada. Trzeba jednak podkreślić, że to są to płatne opcje i musisz wcześniej wykupić dostęp do abonamentu sportowego.

Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo za darmo

Istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online. Wszystko jest bardzo proste i nie musisz się jakoś specjalne starać, a dokładnie to opisujemy w tym miejscu:
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Wykorzystaj go na stronie Canal+
  7. Przejdź do sekcji sportowej
  8. Oglądaj mecz Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin
Przy okazji możesz sprawdzić opinie o eWinnerze, jeżeli jeszcze się wahasz i zgarnąć specjalne bonusy na start!

Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin, transmisja online

Transmisja online z meczu Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Canal+ Online i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie!

Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Termalica. Ta na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów. Różnica w mnożnikach jednak nie jest spora.
Kursy na wygraną w meczu
forBet
2.65
Termalica
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
3.20
Remis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
2.75
Zagłębie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Zdjęcie: pressfocus
Czy będzie transmisja w TV z meczu Termalica - Zagłębie?

To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Termalica zagra z Zagłębiem?

Mecz Termalica - Zagłębie zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze