Gdzie oglądać mecz Termalica Nieciecza – Wisła Płock? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu, gdzie dokładnie o tym piszemy. Starcie tych ekip na papierze wygląda na dość interesujące, bo obie ekipy mają o co grać. Czy Termalice uda się zdobyć komplet punktów i zmniejszyć stratę do 15 Zagłębie? Odpowiedź poznamy po południu!

ewinner, baner, canal+ online fot. ewinner

Termalica Nieciecza – Wisła Płock, gdzie oglądać

Termalica zagra z Wisłą w ramach 31 kolejki Ekstraklasy już dzisiaj, w niedzielę 01.05.2022, o godzinie 15:00. Gospodarze są tutaj lekko faworyzowani, na co składa się kilka czynników, ale przede wszystkim fakt, że dalej mają szanse się utrzymać, ale do tego potrzebują regularnego punktowania, co wcale nie będzie takie proste. Goście z kolei przyjadą do Niecieczy nieco osłabieni, więc możemy spodziewać się wyrównanego meczu!

Termalica Nieciecza – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Termalica Nieciecza – Wisła Płock w telewizji? To spotkanie zostanie pokazane jedynie w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.  Możesz także skorzystać z Canal+ Online, które z kolei ma swoją aplikację na telewizor, a ją możesz pobrać na urządzenie z systemem Smart TV. To świetne rozwiązanie, bo dzięki naszej współpracy z eWinnerem jest darmowe.

Termalica Nieciecza – Wisła Płock, transmisja na żywo za darmo

Co masz zrobić, jeżeli chcesz oglądać mecz Termalica Nieciecza – Wisła Płock, a nie masz dostępu do Canal+ Sport 2? No to wtedy sprawa jest prosta, bo korzystasz z Canal+ Online i oglądasz to starcie. Rejestrując się w eWinner zgarniesz voucher na 30 dni! Jak go zdobyć?
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Termalica Nieciecza – Wisła Płock, transmisja online

Transmisja online z meczu Termalica Nieciecza – Wisła Płock legalnie będzie do obejrzenia tylko w Canal+ Online. Nie ma innej, legalnej opcji. W internecie znajdą się nielegalne streamy, ale być może przez ścięcia obrazu będą spore problemy i np. przegapisz bramkę. Po co masz ryzykować w ten sposób? Pamiętaj, że dzięki transmisjom u bukmacherów możesz w prosty sposób dostać dostęp do transmisji z meczów!

Termalica Nieciecza – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

Teoretycznie większe szanse na zwycięstwo mają gracze Termalici, co część osób może dziwić, ale Nieciecza zagra u siebie. Wisła Płock jednak na pewno postara się o sprawienie niespodzianki, dlatego warto zerknąć na kursy i grając z nimi zwiększyć emocje z oglądania!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:39.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Termalica - Wisła?

Starcie Termalici z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Termalica zagra z Wisłą?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze