Termalica Nieciecza – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.12.2023

Piłkarz Wisły z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Wisła Kraków? Na bardzo ciekawe spotkania na poziomie Fortuna 1. Ligi nie trzeba będzie czekać zbyt długo, bo już pierwszy dzień 17. kolejki przyniesie nam spotkanie Termalici Nieciecza z Wisłą Kraków! W poniższym tekście znajdziecie najważniejsze informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób oglądać tę batalię na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Termalica Nieciecza – Wisła Kraków na żywo w TV

Rywalizacja Termalici z Wisłą Kraków zapowiada się wybornie i kibice Fortuna 1. Ligi, jak i polskiej piłki klubowej na pewno zainteresują się batalią w Niecieczy! Ta będzie natomiast już drugim spotkaniem 17. kolejki, a oznacza to, że rozpocznie się 1. grudnia o godzinie 20:30. Wydaje się, że jest to ciekawy termin dla neutralnego kibica, a jeszcze lepszą informacją jest ta, że transmisja w TV będzie w naszym kraju dostępna! Znajdziemy ją na kanale Polsat Sport Extra, a poniżej wrzucam aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie:

Termalica Nieciecza – Wisła Kraków: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Kibice piłki nożnej w celu obejrzenia danego spotkania coraz częściej zaglądają do Internetu w poszukiwaniu streamów online. W przypadku meczu Termalica – Wisła, mam dobrą wiadomość, bo rywalizacja ta zostanie pokazana w ramach legalnej i sprawdzonej transmisji Internetowej. Znajdziemy ją w serwisie oficjalnego nadawcy rozgrywek, a więc na Polsat Box Go. Niestety za dostęp do tej usługi będzie trzeba zapłacić, jednak tylko tam znajdziemy sprawdzony i bezpieczny stream online z rywalizacji w Niecieczy. Na marginesie, polecam zapoznać się z ofertą powitalną nowego bukmachera, czyli ComeOn, gdzie zagrać możecie bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem stawki na konto główne!

  1. Rozpocznij rejestrację w ComeOnBet z następującego linku -> zagranie.com/goto/comeon
  2. Zakończ rejestrację i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 200 PLN.
  3. Przygotuj swój kupon i w polu “dostępne bonusy” zaznacz zakład bez ryzyka.
  4. Kupon zagraj za maksymalnie 227.27 PLN.
  5. Ewentualnie przegrane środki zostaną przyznane na konto główne.

baner ComeOnBet

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Wisła Kraków?

Wychodzi zatem na to, że spotkanie Termalici z Wisłą będzie możliwe do obejrzenia na kilka sposobów. Starcie to będzie dostępne zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online na Polsat Box Go. Nie jest to reguła w przypadku spotkań Fortuna 1. Ligi, zatem warto skorzystać z okazji i zobaczyć mecz Niecieczy z Wisłą na żywo. Na sam koniec zachęcę do sprawdzenia, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę również w kontekście innych gier 17. kolejki. Powodzenia i masy emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze