Termalica Nieciecza – Warta Poznań: transmisja za darmo oraz stream online. Spotkanie Termalici z Wartą w 24 kolejce Ekstraklasy pod kątem walki o utrzymanie będzie bardzo ważne dla obu ekip. Te chcą zrobić wszystko, żeby nie spaść, ale to wcale nie będzie takie proste dla nich, dlatego sprawdź, gdzie obejrzeć to starcie.

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Termalica Nieciecza – Warta Poznań, gdzie oglądać

Obecnie Termalica Nieciecza zajmuje ostatnie miejsce w Ekstraklasie i po 22 kolejkach ma zaledwie 19 punktów na koncie. To dość słaby wynik, ale warto wspomnieć, że ma jedno spotkanie mniej rozegrane niż reszta stawki, a więc szanse na opuszczenie strefy spadkowej są i to wcale nie małe.

Warta w tym czasie zdobyła 24 punkty, więc wcale nie jest pewna utrzymania. Legia, czy Łęczna depczą jej po piętach i tutaj Poznaniacy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Komu uda się zgarnąć ważną wygraną?

Termalica Nieciecza – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy? W Polsce spotkania ESA są transmitowane w kanałach sportowych od Canal+. Ta konkretna rywalizacja będzie pokazana na aż dwóch kanałach, bowiem będzie można ją obejrzeć w Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Start już o godzinie 15:00!

Oglądaj mecze Termalica Nieciecza – Warta Poznań z kodem ZAGRANIE

Stream online z meczu Termalica Nieciecza – Warta Poznań będziesz mógł odpalić także w Canal+ Online. Wystarczy zarejestrować się w eWinner z kodem ZAGRANIE, a następnie:

  1. Zagrać kupon
  2. Zweryfikować się w ciągu siedmiu dni
  3. Zgłosić się na czat gracza po voucher

Termalica Nieciecza – Warta Poznań, transmisja online

To spotkanie będzie do obejrzenia m.in. w aplikacji mobilnej od Canal+ Online, a także na stronie tej platformy, gdzie wystarczy zalogować się na swoje konto.

Termalica Nieciecza – Warta Poznań, szanse na zwycięstwo

Termalica Nieciecza z racji, że zagra na własnym boisku, będzie faworytem w tym starciu. Trzeba jednak jasno podkreślić, że rywale mogą tutaj zdobyć komplet punktów i na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym drużynom.

Kursy na wygraną
forBet
2.80
Termalica
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
3.15
Remis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
2.80
Warta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie stream z meczu Termalica - Warta?

To spotkanie zostanie pokazane m.in. w Canal+ Online.

O której Termalica zagra z Wartą?

Rywalizacja Termalici z Wartą rozpocznie się o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze