Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2023

Piłkarz Termalici przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Podbeskidzie? W niedzielę czekają nas kolejne mecze w ramach 8. kolejki Fortuna 1. Ligi! Jednym z nich będzie ten w Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica zagra o kolejne zwycięstwo z Podbeskidziem. Jeżeli to starcie interesuje Was w kategoriach obejrzenia na żywo, sprawdźcie gdzie i jak znaleźć transmisję i stream online! Wszystko to w poniższym tekście.

Termalica Nieciecza – Podbeskidzie na żywo w TV

Termalica Nieciecza nie ma łatwego życia na początku kampanii, bo kalendarz ewidentnie nie rozpieszcza. Tym razem Słoniki zmierzą się przed własną publiką z Podbeskidziem, które wystartowało bardzo słabo. Sam mecz zapowiada się jednak ciekawie, bo starcia z udziałem Niecieczy zwykle dostarczają masy goli. Rozpocznie się on 17. września o godzinie 16:00, a jeśli chodzi o możliwość oglądania go na żywo w TV, niestety nie będzie takiej opcji na żadnym kanale. Warto jednak skupić się na streamach online, do których właśnie przechodzimy!

Termalica Nieciecza – Podbeskidzie, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli za wszelką cenę chcemy obejrzeć spotkanie w Niecieczy, trzeba będzie skorzystać ze streamu online. Transmisja internetowa w serwisie Polsat Box Go jest de facto jedyną legalną i bezpieczną opcją, by zobaczyć opisywane zmagania na żywo. Dostęp do tej platformy będzie niestety płatny, jednak w zamian otrzymamy miesięczny dostęp do meczów Fortuna 1. Ligi z polskim komentarzem i w jakości HD! Warto również rzucić okiem na kursy bukmacherskie, by wiedzieć, kto jest faworytem omawianej batalii. Owe kursy na ten moment prezentują się następująco:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sep 17, 2023
16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15:58, 17 września 2023 15:58.

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Podbeskidzie?

Jeżeli macie swojego faworyta w tym spotkaniu i chcecie obstawić swoje zakłady na to starcie, skorzystać możecie z aplikacji mobilnej STS. Na niej znajdziecie z resztą ciekawe transmisje z innych meczów piłkarskich, które odbędą się w niedziele. Mecz Termalici z Podbeskidziem zostanie pokazany tylko w formie płatnego streamu na Polsat Box Go. Niestety polski rynek nie oferuje innych legalnych opcji, dlatego jesteśmy niejako skazani na tę jedną. Jeżeli jesteście wiernymi kibicami Fortuna 1. Ligi, może się ona okazać przydatna. Powodzenia i wielu emocji podczas niedzielnej rywalizacji w Niecieczy!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze