Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.10.2023

Piłkarz Termalici po zmarnowanej okazji

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk? Zarówno Termalica, jak i Lechia zanotowały ostatnio ważne zwycięstwa i zbliżyły się do ligowej czołówki. Ich bezpośrednie starcie, które odbędzie się w niedzielę, powinno być więc bardzo dobrym widowiskiem, które warto będzie zobaczyć na żywo. A gdzie i w jaki sposób obejrzeć Termalica – Lechia? Zapraszam do sprawdzenia.

Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Jak wspomniałem już we wstępie, zarówno Termalica, jak i Lechia ostatnio złapały wiatr w żagle i zanotowały imponujące zwycięstwa w lidze. Ponadto, w spotkaniach obu ekip oglądamy średnio ponad 3 gole na mecz, a emocji zwykle nie brakuje! Dlatego też starcie w Niecieczy zapowiada się świetnie i na pewno warto będzie obejrzeć to starcie na żywo. Początek rywalizacji zaplanowany został na 1. października 2023 roku i godzinę 15:00. Transmisji w TV niestety jednak nie będzie nam dane znaleźć na żadnym kanale.

Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli za wszelką cenę chcemy obejrzeć spotkanie w Niecieczy, trzeba będzie skorzystać ze streamu online. Transmisja internetowa w serwisie Polsat Box Go jest de facto jedyną legalną i bezpieczną opcją, by zobaczyć opisywane zmagania na żywo. Dostęp do tej platformy będzie niestety płatny, jednak w zamian otrzymamy miesięczny dostęp do meczów Fortuna 1. Ligi z polskim komentarzem i w jakości HD! Warto również rzucić okiem na kursy bukmacherskie, by wiedzieć, kto jest faworytem omawianej batalii. Owe kursy na ten moment prezentują się następująco:

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk?

Mam nadzieję, że ten krótki tekst dał Wam odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i samo spotkanie Termalici z Lechią. W tym konkretnym przypadku będziemy zmuszeni skorzystać z serwisu internetowego Polsat Box Go, bo żadnych legalnych alternatyw niestety nie znajdziemy. Sama batalia zapowiada się jednak bardzo ciekawie i wydaje się, że decyzja o obejrzeniu tego starcia na żywo okaże się dobrym wyborem. Wielu emocji i jak najlepszych wrażeń z tego spotkania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze