Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2023

Piłkarz Termalici po zmarnowanej okazji

Gdzie oglądać Termalica – Górnik Łęczna? Jedyna niepokonana do tego momentu drużyna Fortuna 1. Ligi, a zatem Górnik Łęczna w najbliższą sobotę wybierze się do Niecieczy, by tam rozegrać spotkanie z Termalicą. W poniższym tekście znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji w TV, jak i streamów online z tych zawodów. Jeśli ciekawi Was zatem taka tematyka, to zapraszam do sprawdzenia szczegółów!

Termalica – Górnik Łęczna na żywo w TV

Spotkanie Termalici z Górnikiem Łęczna to jeden z trzech, zaplanowanych na najbliższą sobotę meczów Fortuna 1. Ligi. Mówimy tu oczywiście o 28. października 2023 roku i w przypadku tych konkretnych zawodów, godzinie 20:00. Czy Łęczna zdobędzie punkty na trudnym terenie i pozostanie niepokonana w lidze? By się o tym przekonać najlepiej obejrzeć to starcie na żywo, a jeśli idzie o transmisję w TV, taka niestety nie będzie dostępna. Już teraz przechodzę jednak do tematu streamów online, które będą do dyspozycji kibiców i pozwolą obejrzeć zmagania w Niecieczy!

Termalica – Górnik Łęczna: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A zatem gdzie obejrzeć Termalica – Górnik Łęczna, skoro spotkania tego nie znajdziemy nigdzie w telewizji? Rozwiązaniem jest oczywiście Internet i transmisja pokazywana właśnie w tym medium, a więc legalny i sprawdzony stream online. Prawa transmisyjne do spotkań Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i to właśnie w serwisie Polsat Box Go odnajdziemy stream z rywalizacji w Niecieczy. Zaznaczyć jednak trzeba, że spotkanie to nie będzie dostępne za darmo. Warto jednak zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie, które prezentują się w taki sposób:

Gdzie oglądać Termalica – Górnik Łęczna?

Finalnie okazuje się więc, że rywalizację Termalici z Górnikiem będzie można zobaczyć na żywo tylko i wyłącznie w Internecie na portalu Polsat Box Go. Jeżeli dotychczas nie śledziliście zmagań na drugim poziomie rozgrywek w Polsce i nie wiedzieliście, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to na wspomnianym serwisie znajdziecie streamy online ze wszystkich gier zaplecza Ekstraklasy! Pozostało mi zatem trzymać kciuki za jak najlepsze widowisko w Niecieczy!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze