Po wczorajszym nieudanym kuponie, który wydawał się bezpieczny, dzisiaj postanowiłem zaszaleć i zaryzykować. Dzisiaj typujemy podobnie jak wczoraj w Antwerpii i Sztokholmie. Zapraszam do poczytania!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mikael Ymer-Joao Sousa

Jako pierwsze na tapet bierzemy spotkanie rozgrywane na kortach w Sztokholmie. W spotkaniu pierwszej rundy przychodzi się zmierzyć 21-letniemu reprezentantowi gospodarzy Mikaelowi Ymerowi z zawodnikiem z Portugalii, 30-letnim Joao Sousą. Patrząc na statystyki ostatnich tygodni, Ymer miażdży swojego rywala, dwa wygrane turnieje rangi Challengera, 12 zwycięstw z rzędu. W ostatnim czasie do zwycięskich turniejów Szweda wliczamy sukcesy w Tampere, Orlean oraz Mouilleron, a bierzemy pod uwagę okres tylko od czerwca bieżącego roku. Joao, to 64-ta rakieta świata, w obecnym sezonie występuje głównie w spotkaniach szczebla ATP Tour. Za największe ostatnio osiągnięcia można uznać, 1/16 finału na Wimbledonie gdzie uległ Rafaelowi Nadalowi, a także półfinał w Gstaad oraz ćwierćfinał w Petersburgu. W ostatnim czasie turniej kończy zazwyczaj na pierwszym/drugim spotkaniu.

Co obstawiać?

Moim zdaniem mimo niekoniecznie udanego sezonu dla Portugalczyka, stawiam jego zwycięstwo. Nie profesjonalnym, byłby porównywanie rywali Ymera, pokroju Bourge, Otte, czy choćby Berrere do Corica, czy Chaczanowa. Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie dla Joao, o czym świadczą same statystyki Szweda, aż 28-6 w zwycięstwach na kortach twardych w obecnym sezonie! Ze względu na ryzyko, które zakładam w dzisiejszej analizie widzę w tym spotkaniu trzy wyrównane sety być może zakończone tie breakami, w których Portugalczyk doskonale sobie radzi.

TYP: Dokładny wynik w setach: 1-2

Kurs: 4.55  (Fortuna)

Frances Tiafoe- Yannick Maden

Na korcie w Antwerpii rozegrane zostanie spotkanie między 53, a 118 rakietą świata. Do boju staną Amerykanin do tego spotkania podchodzi raczej w słabym nastawieniu ledwie 18-naście zwycięstw, przy 43 spotkaniach nie napawają optymizmem, jednak warto zwrócić uwagę na młody wiek zawodnika- zaledwie 21 lat. Na koncie ma już sześć wygranych turniejów, w tym jeden rangi ATP w Delray Beach. Jest zawodnikiem obdarzonym wielkim talentem, tylko na razie brakuje mu ostatnich szlifów w postaci lepszej psychiki i zachowań w kluczowych momentach. Dobra gra zagrywką, kombinacje przy siatce i szybka wymiana z linii kortu to jego domena.
Maden do młodych i perspektywicznych już nie należy, na karku wisi mu już 30-stka i z pewnością już progresu nie poczyni. Oczywiście można uznać go za solidnego i doświadczonego zawodnika, ale jedynie skali Challengera i ITF. W zmaganiach wyższej półki praktycznie nie udaje się mu uczestniczyć, zazwyczaj porażki w pierwszym spotkaniu, z mało wymagającymi rywalami. Jeśli chodzi o statystyki to wyglądają one dość imponująco, 39 zwycięstw, przy 23 porażkach w tym sezonie. W obecnym turnieju udało mu się wyeliminować już Włocha Caruso i Słowaka Gombosa. Odpowiednio 2-0 i 2-1.

Co obstawiać?

Moim zdaniem Tiafoe w tym spotkaniu odniesie zwycięstwo. Może, nie jest to jego najlepszy rok w karierze, ale na pewno stać go na zwycięstwo nad Madenem. Przede wszystkim jest lepszym tenisistą, jeśli chodzi o indywidualne umiejętności i jeśli wytrzyma spotkanie psychicznie to w innych aspektach również.

TYP: F. Tiafoe

Kurs: 1,63 (Fortuna)

Zagranie bez ryzyka:

Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN

Dla nowych graczy

Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!

Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.

Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.

Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.

Jednokrotny obrót bonusem.

tenis