Kolejne propozycje od Dawida. Zapraszamy do lektury typów na jutro!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich i analiz od Dawida? Dołącz do Grupy Zagranie!

ATP Cup

Daniil Medvedev vs Diego Schwartzman

Przed nami już ćwierćfinały ATP Cup, więc turniej wchodzi w decydującą fazę. Naprzeciw siebie staną reprezentacje Argentyny i Rosji. W starciu krajowych „1” zmierzą się DaniilMedvedev czyli nr „5” na świecie i Diego Sebastian Schwartzman notowany na pozycji 13. Rosjanin po fantastycznej drugiej części sezonu 2019 kontynuuje dobrą passę i ogrywa kolejnych rywali.

W pierwszym spotkaniu ograł Fabio Fogniniego i z nim miał największe problemy – być może z opóźnieniem wszedł w turniej i się nie rozgrzał, bo w drugim oraz trzecim secie był zdecydowanie lepszy i wygrał 2-1. W starciu z Ameryką zagrał z Johnem Isnerem, lecz ten mecz nie miał dłuższej historii. Amerykanin nie podjął rękawicy i wygrał przez cały mecz dosłownie kilka wymian. Serwis także nie zrobił na Rosjaninie większego wrażenia, gdyż świetnie się ustawiał i odgrywał wysokie kickserwisy pod nogi rywala. John po prostu nie miał argumentów. Trzeba przyznać, że Daniilowi gra się nieco trudniej z zawodnikami, którzy mają nieco więcej do powiedzenia w wymianach, bo returnerem jest bardzo dobrym i prędzej czy później na słabszego technicznie zawodnika znajdzie sposób. Rosjanin jest graczem cierpliwym, a dokładnie stał się nim w zeszłym sezonie. Lekkie problemy zaliczył w ostatnim starciu czyli z Casperem Ruudem, bo Norweg doprowadził do tb, lecz mimo to Rosjanin wygrał 2-0. Trzeba podkreślić, że świetnie wygląda na pierwszym podaniu, co jest kluczem do jego pewnych zwycięstw. Wymiany to także element stojący na świetnym poziomie. Kluczem w poprzednim sezonie okazała się praca nad mentalnością, która wcześniej szwankowała, co jest zasługą m.in. znakomitego trenera Gillesa Cervary. Diego Schwartzman ma za sobą dwa słabsze spotkania z Dominiciem Thiemem i Hubertem Hurkaczem, więc nie ma co się dziwić, że skazywany jest na wysoką porażkę. Jedynie w ostatnim spotkaniu z Borną Coriciem pokazał więcej jakości, lecz trzeba pamiętać, że Chorwat jest w słabszej formie i tylko z Thiemem pokazał się z dobrej strony. Schwartzman z Borną wyglądał bardzo dobrze na pierwszym i drugim serwisie i kto wie czy nie pójdzie za ciosem. Na pewno w roli underdoga będzie grało mu się łatwiej, a szansę niewątpliwie ma, gdyż grający podobnym stylem FabioFognini wygrał seta z Rosjaninem i to bardzo wysoko.

Daniila stać na dłuższe przestoje jak to było w końcówce sezonu w Paryżu czy Londynie. Na pewno dobrze zrobiła mu ta przerwa i nabrał nieco świeżości. Jednak z Argentyńczykiem będzie się musiał nieco więcej nabiegać niż wcześniej i jeśli Schwartzman będzie przyzwoicie serwował to możemy zobaczyć chociaż jeden bardzo wyrównany set. Panowie grali ze sobą już dwukrotnie i za każdym razem wygrał Medvedev bez straty seta. Co więcej w żadnym z czterech setów nie ugrał pięciu gemów, więc poniższe typy mocno pod prąd i na sporym ryzyku.

Co obstawiać?

Typ: Medvedev liczba gemów +12,5


Kurs: 1,76 (fortuna)

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

lub odważniej w Betclic:


Dawida znajdziecie na Twitterze -> https://twitter.com/DawidWiktorski

Baner - skubiemy bukmachera