Tarzan – Scarface typy, kursy i zapowiedź walki!

kibice na fame mma

Tarzan – Scarface: typy i kursy. Wielkimi krokami zbliża się High League 3, podczas którego zobaczymy łącznie dziewięć walk. Jedną z nich będzie starcie Tarzana ze Scarface, na które przygotowaliśmy właśnie propozycje zakładów. Trudno tutaj wskazać jednoznacznego faworyta, co patrząc na tych zawodników akurat niespecjalnie nas dziwi. Który z nich wygra?

baner Fortuna high league 3

Tarzan – Scarface typy na walkę

W sobotę odbędzie się trzecia gala High League, a na niej dojdzie m.in. do starcia Tarzana ze Scarface. Scarface jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że Tarzan nie ma szans. Wbrew pozorom możemy być właśnie świadkami starcia dwóch zawodników o podobnym potencjale. Jedno jest pewne – będzie to ciekawa walka, a jako że będzie jedną z pierwszych tego dnia, to prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 20:30. Zanim przejdziemy do omówienia propozycji na tę walkę, to sprawdź nasze typy na High League 3!

Mateusz Tarzan Ścieśniak – Paweł Scarface Bomba zapowiedź walki

Walki na High League 3 zapowiadają się na dość ciekawe, co możemy zresztą zaobserwować patrząc na same kursy na nie. Scarface posiada podobne doświadczenie jak Tarzan, aczkolwiek ma lepsze warunki i po przygotowaniach do walki trudno nie odnieść wrażenia, że jednak jest tutaj faworytem. Szczególnie że przecież Tarzan nie pokazał dotychczas zbyt wiele. Na pewno będzie to interesujące starcie, a dużo będzie zależeć od tego, jak celne ciosy wyprowadzą obaj zawodnicy.

Tarzan – Scarface, kursy bukmacherskie

1/2

Typy na wygraną w walce Tarzan - Scarface

Fortuna
1.96
Tarzan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.74
Scarface
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mateusz Tarzan Ścieśniak – Paweł Scarface Bomba, kto wygra walkę?

Tarzan dotychczas nie pokazał nam zbyt wiele, ale sporo osób uważa, że tutaj może się odkuć i jego PR będzie już zdecydowanie lepiej wyglądał niż dotychczas. Warto podkreślić to, że Scarface ma jednak lepsze warunki, więc nic dziwnego, że zdaniem Fortuny jest tutaj faworytem. Nasze typy na walkę Tarzana ze Scarface nie będą się opierać na rynku 1/2, ale jeżeli ktoś chce dorzucić na kupon wygraną jednego z zawodników, to bliżej nam do zdania, że to Scarface tutaj wygra i to bez większych przeszkód.

Typy na Tarzan – Scarface

W przypadku walki Tarzana ze Scarfacem, to wiemy na pewno, że mamy tutaj do czynienia z dwoma amatorami, którzy raczej wielkich umiejętności nie pokażą nam w oktagonie, dlatego grając walki High League u bukmacherów najlepiej jest robić to z bonusami. W przypadku Fortuny możemy odebrać voucher na grę bez ryzyka. Sam typ na Tarzan – Scarface to po prostu over 1.5 rundy. Trudno się spodziewać, żeby w trzy minuty jeden z zawodników miał wykończyć drugiego, gdyż brak umiejętności połączony z “lekkimi uderzeniami” nie jest receptą na szybkie zakończenie walki.

+1.5 rundy
Kurs: 1.40
Zagraj!
typy na scarface - tarzan
fot. fortuna

fot. pressfocus

Gdzie obstawiać Tarzan - Scarface?

Walkę Tarzana ze Scarface będziesz mógł obstawić w Fortutnie!

Kto wygra w walce Tarzan - Scarface?

Większe szanse na zwycięstwo ma Scarface!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze