Tadżykistan – Katar: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.01.2024

Piłkarz Kataru podający piłkę

Gdzie oglądać Tadżykistan – Katar? Na wschodniej stronie globu trwają mistrzostwa Azji, na których występuje kilka ciekawych zespół. Organizator zeszłego mundialu, a więc Katar, w drugim meczu na imprezie zmierzy się z Tadżykistanem i będzie dość wyraźnym faworytem tej batalii. Jeżeli macie ochotę obejrzeć ją na żywo, to poniższy tekst dostarczy Wam wiedzy na temat transmisji w TV i streamów online z meczu. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Tadżykistan – Katar na żywo w TV

Rywalizacja Tadżykistanu z Katarem będzie meczem 2. kolejki fazy grupowej na mistrzostwach kontynentu azjatyckiego. Katarczycy w pierwszym spotkaniu w efektowny sposób pokonali Liban 3:0, zaś ich najbliżsi rywale przed kilkoma dniami bezbramkowo zremisowali z Chinami. Sam mecz rozpocznie się w środę, 17. stycznia 2024 roku o godzinie 15:30 polskiego czasu. Spotkanie to będzie można w naszym kraju zobaczyć bez większego problemu i to pomimo faktu, że transmisji w TV nie znajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym!

Tadżykistan – Katar gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to w jaki sposób i gdzie znaleźć transmisję z meczu Tadżykistan – Katar? Bardziej doświadczeni kibice piłkarscy na pewno mają świadomość, że masa spotkań piłkarskich pokazywana jest w formie streamów online w Internecie. I podobnie będzie w tym przypadku, ponieważ transmisję na żywo z rywalizacji Katarczyków z Tadżykistanem odnajdziemy chociażby u najpopularniejszego polskiego bukmachera, czyli w STS TV! Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i obstawić kupon za możliwie najniższą stawkę, by cieszyć się streamem online z opisywanej batalii!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Tadżykistan – Katar i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Tadżykistan – Katar?

Zmierzając zatem powoli do końca artykułu, okazuje się, że rywalizację Tadżykistan – Katar na żywo odnajdziemy w Internecie i tam będzie można obejrzeć ją niemalże za darmo! Osobom, które w trakcie trwania meczu będą przebywać poza domem polecam z kolei aplikację mobilną STS. Instalując ją na swój telefon, również będziecie mogli śledzić opisywane zmagania na żywo – o ile oczywiście będziecie mieli dostęp do Internetu. Powodzenia i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze